0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. hasta olduğumda beni ayağa kaldıran, burnumu sürekli akan hayrat durumundan çıkaran tek ilaç. fakat bununla birlikte bünyeden bünyeye farklı sonuçlar doğurabiliyor. bunu kullandıktan sonra 1 gün uyuyan da biliyorum

ayrıca(yazar: skyfall) uktesi

28 eylül 2016 14:03

2. ilk uyuşturucu deneyimimi sayesinde yaşadığım ilaç. acayip kafa yapıyor bende, berbat ediyor bünyemi, bir sarsaklık uyuşukluk, yıllardır kullanmıyorum bu yüzden.

28 eylül 2016 15:49

3. Sağlığa zararlı diyeni de olmasına rağmen hayranı çok olan ilaç.

Şaka değil, az önce babam aradı. Sanki bu ilaç evlatmış da kendisi yetiştirmiş büyütmüş gibi övdü de övdü bana kullanayım diye. Hastayım çünkü. Ama bilemiyorum zararlı diyeni de var.

28 eylül 2016 16:38 1 ekim 2016 15:59


4. dün eczaneye gidip aldığım ilaç. prospektüsünü okuduğumda uyku yaptığı falan yazıyordu ama böyle bir şey beklemiyordum açıkcası. eve geldim, ilacı içtim, yemek sipariş ettim, yemeği ne zaman, nasıl yediğimi hatırlamıyorum. bir ara çöpü de çıkarmış olmalıyım çünkü uyandığımda her yer temizdi. sonra koltukta uyuyakalmışım akşam 7 civarı, 2 gibi uyandım bir tane daha içtim ama boğazım daha iyi gibiydi. bu sefer 12de uyandım. bütün gece lucid dreaming, türlü türlü halisünasyonlar... etkisini gördüm mü? gördüm. çok çok daha iyiyim düne göre. ama kesinlikle gün içinde veya araba/makine herhangi bir şey kullanacaksanız içmemelisiniz. içtikten yarım saat sonra insanı hülyalara daldıran, rüya evrenlerinde gezintiye çıkaran bir ilaç.

16 kasım 2016 15:21

5. Ben bunu hasta olduktan sonra değil de hastalığın ilk belirtileri oluşmaya başladığında önlem olarak içiyorum. Yani tabi ki önlem kelimesi pek doğru sayılmaz sanki vitamin misali atıyormuşum bir tane gibi ama öyle zamanlarda eve geldiğimde ilk iş bir tane içip yatıyorum. (gizlinot: kendisi zaten uyku yapıyor bir hayli ) Uyandığımda kendimi çok daha iyi hissediyorum. Yani bir nevi doktorluk, antibiyotiklik olmadan atlatıyorum durumu.

16 kasım 2016 15:29

6. Okuldayken bize, içinde kanserojen madde bulunduğu gerekçesiyle yasaklandığını söyledikleri ilaç. Lakin hâlâ görüyorum, acaba hoca bizi mi kekledi? (bkz: doktorun yalan söylemesi )

16 kasım 2016 15:48

7. Başucu grip ilacım. Ben soğuk alginligini çok ağır bir şekilde geçiren biriyim. Ne zaman hastalik ben geliyorum dese yatmadan bir tane içiyorum. Sabaha kadar bebek gibi uyutuyor zaten. Uyandığımda kendimi cok daha iyi hissediyorum. Önceki girdilerde susluler yazmış zaten yine de söyleyeyim dikkat gerektiren işler yapacaksaniz sakın kullanmayın. Ne ara uyudugunuzu bile anlayamazsınız

17 kasım 2016 00:17