yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (1)

  1. Trendyolda 180 TL'ye satılıp wooow yurtdışında daha pahalı hemen link diyen inflluencerların gaza getirmesiyle herkesin kapış kapış aldığı tüm stokların tükendiği parmak arası terlik (gizlinot: Parmak arası işte 😂) 

  Ürünü eline ulaşan bir kaç kişi orjinal olmadığını söylemiş zaten arkadaşlar ya Türkiye'de daha uygun olma ihtimali var mııı? 

  Bana 180 TL de çok geliyor. Son olarak bu terlik ile yapılan kombinleri cool ve şık bulsamda ( maskülen pantolon ile vs) yaşantıma uyarlayamam şehirde şıpıdık şıpıdık yürüyebileceğimi sanmıyorum 

  6 mayıs 2021 23:32 6 mayıs 2021 23:33

  2. Ya bunu biri linklemişti böyle büyük büyük cümlelerle "vaov türkiyeye gelmiş numaranızı bulursanız kaçırmayın bu fiyata" sonra merak edip baktım da anlam veremedim. Cidden bu muymuş trend? Bildiğin parmak arası terlik bu. Benim için sadece havuz, deniz kenarında giyilebilecek bir terlik yani. 20-30 lira olsa alırdım plaja giderken o da renkleri güzel olduğu için her bikiniyle mayoyla olur onun dışında 180₺ çok komik geldi asla verilmez. Yurtdışı fiyatına göre tl fiyatı makul gelebilir ama model çok anlamsız yani yurtdışında niye popüler olmuş onu da anlamadım. Tabii ki demek beğeneni varmış ki satılmış, başlık açılmış Falan. Zevk meselesi ne diyeyim.

  Edit: evet sahte çıkmış 50 dolarlık şey 189 teleye satılamazmış yani hsksjskshsjzhz. Link verenler utanır mı? Sanmam.

  7 mayıs 2021 01:28 7 mayıs 2021 10:44

  3. 180 tlye satılan bu kadar tipsiz bir şeyi çok nadir gördüm.

  7 mayıs 2021 01:45


  4. 'Yukarı kaydırın size dümdüz parmak arası kakalayacağım'

  Çok tatlılar gerçekten bir z kuşağı bunların elinde heba oluyor yapmayın etmeyin. 

  Tanım: bugüne kadar zibilyon tane markanın çıkardığı ya da gelecekte çıkaracağı, hiç bir özelliği olmayan ten rengi parmak arası terlik markası:D

  7 mayıs 2021 01:50

  5. n'aptınız crocs o kadar eder mi, birkenstock'lara o para verilir mi yeni ikna olmuştuk.(gizlinot: swh) başlığın açılmasına sevindim zira konunun ucu trendlere dayanıyor. kışın gına getiren jogger pantolon, eşofman mevzusundan sonra belli ki bu sene de herkesi şıpıdık terlikle göreceğiz. e görmüşken bari güzelinden görelim. havaianas urban flip flop mevzusuna zara işbirliğiyle cevap da vermiş sanki ama hemen tükenmiş tabii. yemeyip içmeyip yeni gelenler mi güncelleniyor ne oluyor kim bu kişiler merak etmişimdir.

   

  tkees'e gelince, türkiye'de satılan çakmaları 180 tl etmez ama orijinal, hakiki deri olanları 50 dolar eder dediğim için zevkime uygun bir tanesini edindim.(gizlinot: sorun döviz kuru döviz kuru döviz kuru)

  bütün yaz zaten parmak arası gezdiğimden ayağımdan kimse alamayacak muhtemelen, çıplak ayak görüntüsünü sevenlere gün doğdu. ben mininal sandaletlerini de epey beğendim ama anca seneye artık. 

  edit: dünyadaki bütün kötülükletin sebebi terlik. allah cezasını versin seni alanın.(gizlinot: ahahahah)

  ilgili medya:
  1
  7 mayıs 2021 02:11 8 mayıs 2021 15:24

  6. Acaba yine ne icatlar çıkarmışlar diye başlıktaki görsellere tıkladım ve aman ya rabbi bildiğin parmak arası terlik çıktı. Babam terlik işinde çalışıyor atölye bildiğiniz. Deriyi alıp adama versem şu terliği yarım saatte kalıp çıkarıp hazır hale getirir. Sonra patronu seri üretime geçip yurtdışına yollar. Bu fiyata nasıl alıcı buluyor inanılır gibi değil. Demek ki insanın parası olunca buna da ayıracak bütçesi oluyor dediğim terlik.

  7 mayıs 2021 02:28

  7. bildiğimiz şıpıdık terlik bu.

  7 mayıs 2021 21:36


  8. Bin yıldır tüm dünyada kapış kapış giden flip flop markası.

  Tanım kısmını geçtik de her şeyin bize bu kadar geç ulaşması, matbaanın 500 yıl rötarla gelmesinden sonra bizim toplumda yer etmiş bir durum bence. Ayol ben ergenlikteyken yani bir 20 yıl önce hey girl dergisinde bile bu terlikten bahsedilirdi. Angelina Jolie'de 4674 rengi varmış da, ecnebi ünlüler yazları ayaklarına bundan başka bir şey giyemezmiş de. Taa o dönem londradan buraya gelen birinden istemiştim de gelmişti.

  Bir de sahte çıkmış da üzülmüşler de. Güldürdüler akşam akşam.

  7 mayıs 2021 23:45 7 mayıs 2021 23:46

  9. muazzam bir kurnazlıkla türkiyeden marka tescili alınmış terlik markası(ymış). tanımı yaptığıma göre aklımda tek soruyu buradan aktarıyorum: iğrenç 2000'lerin komple komple tikiiiz şarkısındaki tiki ve tikilik bu terlikten mi geliyor. tşk.

  8 mayıs 2021 00:53 8 mayıs 2021 00:54

  10. Bu terlik var ya sacmalamakta dünyanın geldiği son noktadır.

  Moda diye, trend diye insanların ne kadar kafayı yiyebileceğinin ispatıdır.

  Gerçekten bu terliğin 50 dolara satılması size normal geliyor mu? Türkiye kısmına ve bizim influencerlarin sacmaliklarina hiç girmiyorum.

  Ondan sonra soruyoruz Türkiye niye bu halde, dünya niye bu halde. Adamlar bir sipidik terliği 50 dolara trend yapıp ortama salıyor ve dünya insanları da zengin görünmek adına bu terliğe 50 dolar veriyorsa dünyadaki gelir adaletsizliğinin sebebini aramaya gerek yok. Dünyadaki gelir adaletsizliğinin sebebi zengin görünmek için deliren mallardir.

  Şu terlik en fazla 10 dolar eder. O da nakliye, marketing masrafiyla. Allah bilir hangi aç ülke insanlarina urettirip bu fiyata satıyorlar. Buna 50 dolar vermek bu çarka su tasimaktir. Bu terliği giyen ve alan yakınımdan soğurum. Bu kadar aptallık artık saf kötülük ya.

  Tanım: Bildiğin dümdüz sipidik terlik.

  8 mayıs 2021 10:19 8 mayıs 2021 10:21