yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. değişik ukteler veren yazar, doldurması keyifli ^_^

  8 şubat 2016 15:24

  2. Hey tatlı kısss sana bi kahve ısmarlayabilir miyim? Demek istediğim sohbeti keyifli yazar.

  (yazar: tolgelif) <3 (yazar: suslunaz ) (gizlinot: hahahahaha)

  19 şubat 2016 13:55

  3. ben beğenmekten bıktım sen yazmaktan bıkmadın .

  edit: bunun neresi kötü üslup ya da kin kusan ifade? ya da neresinde yanlış yönlendiren bilgi var? hani gıcıklıktan değil de o yüzden eksi veriliyormuş ya (!)

  allah belanı versin desem mi artılayacaktın eksicim? valla komiksiniz. sevmek de suç şu sözlükte sevmemek de suç.

  19 şubat 2016 14:02 ed.19 şubat 2016 14:13


  4. Karakterini,kisiligini bilmedigim fakat sözlügü ve sözlüktekileri kötüleyen bi girdi yazıp sonuna da " daha iyisi çıkana kadar bana adios muchos" gibi bisey yazmıs olan ve sonra o girdisini de silip hicbi sey olmamış gibi girdi girmeye devam eden yazar

  19 şubat 2016 15:37

  5. Keşke kendisini olduğu gibi gösterse dediğim yazar. Önce yerin dibine sokup sonra hayatını sözlükte geçiriyor. Üstüne de eski girdilerinin (gizlinot: sildiği ) tersine bir mutluluk sergiliyor. Hatta bazen bazı girdileri 1gün tutup sonra silip sonra tekrar yazıyor. Sistemi çok güzel anlamış tebrik ediyorum.

  Edit: kendisini takip etmeye gerek yok akışta gözümüz kanadı çocuuğuumum adı olcak elif tolga derken.muamma tabi belki kendi adıdır belki değildir, o kadar göze soktu ki insana acaba dedirtti.

  19 şubat 2016 15:58 19 şubat 2016 18:10

  6. En sevdiğim yazarlardan biridir.

  19 şubat 2016 16:37

  7. Çoğu konuda sert ve uygunsuz dille yazılmış girdilere sahip yazar. Tabii bunların hepsini sildi nerdeyse, hatırlayan hatırlar. Neden arkasında duramayacağınız şeyleri yazıp eksi yağmuruna tutulunca silersiniz anlamıyorum.

  He bir de 5 girdisinden biri sevdiceğiyle ilgili. Burda çoğu insanın iyi ya da kötü ilişkisi var ama kimse bu kadar sık dile getirmiyor. Sonuçta burası hadi sevgilimizle ilgili yazı yazıp kıskananları çatlatalım platformu değil. Görmemişin sevgilisi olmuş dedirtiyor bana.

  Bazı konularda kendisine katıldığım hatta yazdıklarını beğendiğim ama sonrasında hayata bakış açılarımızın farklı olduğunu anladığım yazar. Karakterini bilemem ama internet karakteri bana uygun değil.

  19 şubat 2016 17:04


  8. şahsen tanımıyorum, linç edilişi dikkatimi çekince şöyle bir girip profilini inceledim, ne saldırgan bir tavrı var ne bilmiş bir hali..

  kimi niye bu kadar öfkelendirmiş anlam veremedim, gayet kendi halinde fikirlerini ifade ediyor, kimseyi ötekileştirmiyor, nickinin altında kendine yapılanın aksine kimseyi hedef göstermiyor.

  sözlükte yeni sayılırım ama haksızlığa uğruyor hissi uyandırdı bende, ağır olun kızlar ne kaybediyorsak nefretten kaybediyoruz, paylaşamadığımız ne.

  sayın ki yalancının, düzenbazın, pisliğin teki.. arkadaşın mı, eşin mi, dostun mu.. sana ne? bırak kendi çamurunda debelensin, seven sevsin sevmeyen sevmesin.

  ülkeyi yönetmiyo ya,

  bizi savaşa sürüklüyenin (yazar: tolgaelif) olduğunu düşünmüyorum yani! bombayı da o patlatmadı, yıl başından beri yapılan zamanların müsebbibi de o değil, ülkedeki gelir dağılımındaki eşitsizliğin de!

  öfkenizi doğru yere kanalize edin ;)

  19 şubat 2016 17:07

  9. Kendisini tanımıyorum ama sürekli doktor olduğunu/olacağını gözümüze sokmasıyla dikkatimi çekti. Sağlıkla ilgili girdilerinde de sık sık tıbbi terimler kullanıyor ki bir doktorun yapmaması gereken şeylerden birisidir açıklama yaparken tıbbi terim kullanmak. burası sağlık forumu değil, genel bir platform ve insanları bilgilendirmek için herkesin anlayacağı şekilde açıklamalar yapılmalı diye düşünüyorum. Diyare başlığında fakültede not tutuyor gibi viral/fungal enterokolit yazmasına açıkça güldüm.

  19 şubat 2016 21:04

  10. Susluler ben kendisi ile takas yaptim geçen hafta. Ismi elif sevgilisi tolga falan değil. Kaldı ki olsaydı -madem ifsa olmaktan korkuyo- bunu alenen nick seçmesi saçma olurdu öyle düşünüyorum. Ben kendisini sadece ürünlerin fotolarini birbirimize gönderdik whatsapp araciligi ile, oradan tanıyorum. Bana karşı herhangi bir saygısızlığı veya laubaliligi olmadı..tersine o kadar iyi davrandı ki. O kadar olumsuz seyler yazmışsınız ki bahsedilen kişinin o olduğuna inanamadim. Evet biraz sert bir üslubu var ama ben hep "onun da tarzı odur yani" gibi bakiyodum olaya. Burada yazanlar daha dikkatli veya bazı şeylere denk gelmiş falan da olabilir yanlış anlamayın sadece şaşırdım. Ama bahsedildigi gibi bir yazar olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi çok çok da tanımıyorum ama kırmadan etmeden fikir beyan edebiliriz bence.. şahsen ben okurken üzüldüm kim bilir o ne hissetti? Belki üzülmedi ama benim de içimden yazmak geldi. Bu Sözlükte herkesin ifşa olma korkusu vardır az cok. Burası belki itiraflarimizi fikirlerimizi rahatça yazdığımız tek yer "çoğumuzun". Bu yüzden sildiyse bisileri bence çok da büyütmemek gerekir. Birbirimizi uzmeyelim ben sadece şunu söylemek istiyorum kendisi elif tolga vb bi isme sahip değil. Sürekli foto falan da değiştiriyor whatsapp ta. Neden dahil oldum onu da bilemiyorum ama öyle de yapsa boyle de yapsa hepimiz "onun fikridir/yaşamıdır/tarzıdır" diyelim karşımızdakine. Uzebilecegimizi düşünelim. Bu girdiyi de kimseye ithafen yazmadım. Sevgiler.

  Edit: seri eksileniyorum. Gerçekten olayı merak ediyorum susluler msj atar mısınız bana? Ben yanlissam düzeltin isterim . Msj kutuma bekliyorum, lütfen bana da anlatın..

  Edit2: msjlar için teşekkür ederim. Ben seviyorum/sevmiyorum diye fikir beyan etmedim dikkat ederseniz. Sadece takas yaptığım için söylemek istedim. Insanlari kirmasak mi dedim ama herkesin kendi fikri saygı duyuyorum buraya yazanlara da. Sevgiler hepinize

  19 şubat 2016 21:19 19 şubat 2016 21:53