sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (19)
 • medya (0)

1. değişik ukteler veren yazar, doldurması keyifli ^_^

8 şubat 2016 15:24

2. Hey tatlı kısss sana bi kahve ısmarlayabilir miyim? Demek istediğim sohbeti keyifli yazar.

(yazar: tolgelif) <3 (yazar: suslunaz ) (gizlinot: hahahahaha)

19 şubat 2016 13:55

3. ben beğenmekten bıktım sen yazmaktan bıkmadın .

edit: bunun neresi kötü üslup ya da kin kusan ifade? ya da neresinde yanlış yönlendiren bilgi var? hani gıcıklıktan değil de o yüzden eksi veriliyormuş ya (!)

allah belanı versin desem mi artılayacaktın eksicim? valla komiksiniz. sevmek de suç şu sözlükte sevmemek de suç.

19 şubat 2016 14:02 ed.19 şubat 2016 14:13

4. genelde eğlenceli, kafası attı mı da döşeyen yazar.

döşesin ben okurum.

Edit: o döşemiş, ben atlamışım galiba. Neler olmuş yahu o_0

19 şubat 2016 14:57 19 şubat 2016 23:40

5. Karakterini,kisiligini bilmedigim fakat sözlügü ve sözlüktekileri kötüleyen bi girdi yazıp sonuna da " daha iyisi çıkana kadar bana adios muchos" gibi bisey yazmıs olan ve sonra o girdisini de silip hicbi sey olmamış gibi girdi girmeye devam eden yazar

19 şubat 2016 15:37

6. Keşke kendisini olduğu gibi gösterse dediğim yazar. Önce yerin dibine sokup sonra hayatını sözlükte geçiriyor. Üstüne de eski girdilerinin (gizlinot: sildiği ) tersine bir mutluluk sergiliyor. Hatta bazen bazı girdileri 1gün tutup sonra silip sonra tekrar yazıyor. Sistemi çok güzel anlamış tebrik ediyorum.

Edit: kendisini takip etmeye gerek yok akışta gözümüz kanadı çocuuğuumum adı olcak elif tolga derken.muamma tabi belki kendi adıdır belki değildir, o kadar göze soktu ki insana acaba dedirtti.

19 şubat 2016 15:58 19 şubat 2016 18:10

7. En sevdiğim yazarlardan biridir.

19 şubat 2016 16:37

8. Çoğu konuda sert ve uygunsuz dille yazılmış girdilere sahip yazar. Tabii bunların hepsini sildi nerdeyse, hatırlayan hatırlar. Neden arkasında duramayacağınız şeyleri yazıp eksi yağmuruna tutulunca silersiniz anlamıyorum.

He bir de 5 girdisinden biri sevdiceğiyle ilgili. Burda çoğu insanın iyi ya da kötü ilişkisi var ama kimse bu kadar sık dile getirmiyor. Sonuçta burası hadi sevgilimizle ilgili yazı yazıp kıskananları çatlatalım platformu değil. Görmemişin sevgilisi olmuş dedirtiyor bana.

Bazı konularda kendisine katıldığım hatta yazdıklarını beğendiğim ama sonrasında hayata bakış açılarımızın farklı olduğunu anladığım yazar. Karakterini bilemem ama internet karakteri bana uygun değil.

19 şubat 2016 17:04

9. şahsen tanımıyorum, linç edilişi dikkatimi çekince şöyle bir girip profilini inceledim, ne saldırgan bir tavrı var ne bilmiş bir hali..

kimi niye bu kadar öfkelendirmiş anlam veremedim, gayet kendi halinde fikirlerini ifade ediyor, kimseyi ötekileştirmiyor, nickinin altında kendine yapılanın aksine kimseyi hedef göstermiyor.

sözlükte yeni sayılırım ama haksızlığa uğruyor hissi uyandırdı bende, ağır olun kızlar ne kaybediyorsak nefretten kaybediyoruz, paylaşamadığımız ne.

sayın ki yalancının, düzenbazın, pisliğin teki.. arkadaşın mı, eşin mi, dostun mu.. sana ne? bırak kendi çamurunda debelensin, seven sevsin sevmeyen sevmesin.

ülkeyi yönetmiyo ya,

bizi savaşa sürüklüyenin (yazar: tolgaelif) olduğunu düşünmüyorum yani! bombayı da o patlatmadı, yıl başından beri yapılan zamanların müsebbibi de o değil, ülkedeki gelir dağılımındaki eşitsizliğin de!

öfkenizi doğru yere kanalize edin ;)

19 şubat 2016 17:07

10. 3 hafta önce ev hanımı çalışan kadın muhabbetinde yazdığı bir girdiyle dikkatimi çekmiş yazar. Haklılığını kanıtlamak istercesine karşı tarafı oldukça kötü bir şekilde aşağılaması beni inanılmaz rahatsız etmişti. O zaman da rahatsızlığımı dile getirdim zaten girdi de kabine uçtu.

Onun dışında aklıma gelen bir girdisi yok. Okuduğum girdilerden yola çıkarak aklıma gelen şey bazı konularda aynı düşünsek bile bunu ifade ediş tarzından hoşlanmıyorum. Girdi beni eksile diye bağırıyor resmen.

Baya aktif bir yazar. Hafif ben bilirim havası seziyorum kendinde. Nick altının patlamasını bekliyordum açıkçası.

Sevgilisinden bahsetmesi benim dikkatimi hiç çekmedi, girdi yazıp siliyormuş falan farketmedim. Linçe bu yüzden mi uğradı anlamadım.

Kendisine üslubuna dikkat etmesini öneririm.

Dikkate alır almaz kendi bilir tabi.

19 şubat 2016 19:41