yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  1. Tom Ford make up line'da yer alan kontur ve aydınlatıcı duosu. Ben krem olanına sahibim ve yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.

  Kontur kısmı oldukça koyu bir kahverengi ve kesinlikle turunculuk içermiyor. Tamamen mar. Aydınlatıcı kısmı ise inci/beyaz bir yansımaya sahip. Islak yapıda değil ancak parlak bir yansıma verdiğini söylemeliyim (buğday tenliyim)

  Her iki tarafı da oldukça pigmentli, az miktarda alıp güzelce dağıtmak gerekiyor. Bu yüzden özellikle beyaz tenlerde çizgi gibi kalma ihtimali olabilir. Bence iyi bir dağıtma fırçası isteyen bir ürün. Süngerle hiç denemedim, denemeyi de düşünmüyorum

  Krem ürünlerin genelinin aksine, çok kalıcı bir ürün. 14 saat kadar yüzümde bozulmadan kalıyor. Cildim T bölgesi yağlı karma. Kontur rengi ile gün içerisinde hiç problem yaratmazken, anlımda yağlanma olması halinde aydınlatıcı kısmı çok parlama yapabiliyor. Bu ürünü kullandığım zaman üzerine toz kontur/aydınlatma ürünü sürme ihtiyacı hissetmiyorum. Kendi başına gayet yeterli geliyor. Müthiş güzel fotoğraf veriyor.

  Ambalajı muazzam güzel klasik tom ford koyu kahverengi/bordo yansımalı ambalajı. Kadife kesesi ile geliyor. Çok şık, seviyorum. Fiyatı da klasik Tom Ford fiyatı, diyecek birşeyim yok.

  Benim ürünüm bitse ya da bozulsa yeniden almam, çünkü elimdeki ürünleri azalttığım yaklaşık 1.5 yıldır süren bir kozmetik diyetim var (sanırım artık sağlıklı beslenme biçimine dönüştü) Elimdeki tüm kontur ürünleri bitince de tek ürün olarak bunu alacağımı sanmıyorum ancak çok da emin konuşamayacağım

  (yazar: pamuk) uktesi idi

  7 aralık 2016 08:20

  2. kendisi lisa eldridge sagolsun uzun zamandır arzu nesnemdi, gecen anneler gunu indirimiyle -yapılan kötü yorumları halı altına itip- gözümü karartıp aldım ve o gün bugündür severek kullanıyorum. istediğim vaatleri yerine getiriyor, double fiber bi fırçayla gayet de güzel dağılıyor ve parlak/sağlıklı bir görünüm veriyor. yukarda yazılanlar haricinde ben kendisini far olarak da kullanıyorum hazır boybeat akımı revaçtayken bunu uygulamaya oldukca müsait bi ürün. kalıcılığı arttırasım varsa -ki genelde tek başına kullanıyorum- uyguladıktan sonra sabitliyorum; yani highlighter kısmını kullandıktan sonra hafifçe toz highlighter ile geçiyorum üstünden, aynı şey kontür kısmı için de geçerli.. ben aldığıma hiç pişman olmadım ve neden bu kadar kötü yorum almış hiç anlam veremedim doğrusu (gizlinot: la bu tom ford size neetti? )

  şunu da  (link: https://youtu.be/t5uVXqNLMDc şuraya) bırakayım.

  28 mayıs 2018 15:38

  5

  3. geç olsun güç olmasın diyerek başlığına geldiğim ve herkese uygun bir ürün olmadığını söylemek istediğim, çok beğendiğim bronzer ve aydınlatıcı ikilisi.

  bendeki rengi 0.5 rengi, yıllar önce 1 numarasını kullanmıştım. aralarında pek bir fark yok, 1 numara daha yeşilimsi, sarımsı bir bronzer iken 0.5 çok daha sütlü kahve ve daha nötr bu renk. bu nedenle 0.5 benim için doğru tercihti. highlighter kısmı tüm renk skalasında aynı, deneyimlediğim ve çok sevdiğim (bkz: rms beauty living luminizer) a çok benziyor. ikisi de face gloss efekti veren benim çok sevdiğim aydınlatıcılar.

  bu ürün benim gibi dewy, glossy ten ürünleri kullanmayı sevenleri çok memnun edecektir. neredeyse yağlı denebilecek bir bitişleri var ürünlerin. dağıtıldığında kontür/bronzer kısmı kaybolmuyor, şerit gibi durmuyor. ister fondöten altına ister üstüne uygulabilirsiniz. ben renk olarak 0.5 numarayı seçtiğim için memnunum hem kontürlüyor hem de gerektiği kadar sıcaklık veriyor. aydınlatıcı ise yüzünüzü ıslanmış gibi gösteriyor. yine de dağıtması eşit uygulaması bir nebze daha zor. ben aydınlatıcıyı parmaklarımla uygulamayı tercih ederken kontür/bronzer kısmını zoeva 110 face shape fırça ile uyguluyorum. tom ford 02 numaralı fondöten fırçası da güzel uyguluyor. yağlı ciltliler, fondöteni sabitlemeyi tercih edenler, toz ürünleri sevenleri memnun etmeyebilir üstünden toz bir ürünle geçmezseniz istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. ancak benim yanaklarım yüzümün en kuru bölgelerinden biri ve benim gibi krem ürünleri tek başına kullananlar için gerçekten kullanışlı bir ürün. totalde 14 gram ürün bulunuyor içinde.

  cilt üzerinde ürün varmış gibi durmuyan bu ürünü neden hementekrar almadığımı inanın bilmiyorum. ambalajı, aynası, kesesi tom ford'dan bekleyebileceğiniz gibi. klasik bir ürün ve bu ünü hak ediyor.

  4 nisan 2020 20:10 4 nisan 2020 20:12