yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. Uniq one hair treatment tam adı, revlonun bir saç bakım ürünü. Yurtdışında popüler. Yabancı sitelerde yüzlerce olumlu yorumu var ama ne hikmetse Türkiye'de yayılmadı pek.

  Saçımı nemliyken tarayıp açmaya çalışma mücadelesinde en iyi sonuç aldığım ürün şimdiye kadar. "all in one" diye geçiyor, bir çok iddiası var kutusunun üzerinde. Kolay tarama, yumuşatma, elektriklerinmeyi azaltma etkileri cidden görülüyor. Kokusu biraz enteresan, ferah ama biraz yapay bir koku, rahatsız etmiyor ama çevrenizdekilerin fark edeceği kadar güçlü bir koku, neyse ki güzel yorumlar geldi. Ama burnu hassas olanları uyarmamış olmayayım.

  Özetle, saç açıcı, "detangling" vb. konseptte bir ürün arıyorsanız tavsiyemdir.

  3 kasım 2014 23:48

  2. Kuaförümden aldığım, çok etkili olduğu söylenen saç bakım ve açıcı ürün.

  Kokusu erkek parfümü gibi

  İnce telli yağlı olan Saçı fazla ağırlaştırmıyor.

  Saçı öyle aman aman yumuşak, ipek gibi yapmıyor.

  Banyodan sonra saç açmasını pek beğenmedim.

  Belki silikon bazlı ürünler gibi anlık iyi hissettiren, sonra kurutan ürünlerden değildir diyerek kullanmaya devam ediyorum. Bitince almam. Morfose saç serumundan sonra çok etkisiz bana göre.

  2 ağustos 2015 22:25

  3. Benim kelimenin tam anlamıyla bayıldığım bir ürün. Krem yapılı ama sprey şeklinde uyguluyorsunuz. 4-5 fıs benim saçlarımı nemlendirip yumuşatmaya yetiyor. Peki ürün bize ne vaadediyor? Sizinle kutu üzerinde yazan 10 etkiyi paylaşıyorum.

  Kuru ve yıpranmış saçlar için onarım.

  Göz alıcı parlaklık ve bukleler.

  Isıya karşı güçlü koruma.

  İpeksi doku ve pürüzsüz saçlar.

  UVA&UVB filtreleri ile uzun süreli renk koruması.

  Kolay fırçalama ve düzleştirme.

  Kolayca taranan saçlar.

  Şeklini uzun süre koruyan saç modelleri.

  Saç uçlarındaki çatallaşmayı engelleme

  Daha hacimli saçlar

  Benim gerçekten beğendiğim bir ürün oldu kendisi, ikinci kutumdayım şuan. Koku hassasiyeti olanlar sevmeyebilirler bilemedim. Unisex parfüm kokusu var biraz. Benim için fiyatını hakeden ve vaadettiklerini gerçekleştiren bir ürün, Kalın telli kabarık , şu sıra denizdi güneşti son derece şekilsiz mısır püskülü olmuş saçlarımı adam etti. üretimden kalkma ihtimaline karşı stok bile yapabilirim 60-70 lira gibi de bir fiyatı var.

  edit: Çeşitli sitelerde daha düşük fiyatlara da gördüm şuan ama orjinalliğinden emin olamadım Güvenilir kozmetik ve bakım ürünü satan sitelerde fiyat 60-65 lira civarı.

  20 ağustos 2016 16:48 20 ağustos 2016 16:52


  5

  4. Kuaförümde ilk olarak denediğim bir ürün , bu spreyden sıkıp fön çekti ve inanılmaz şekilde parladı hatta ne ürün kullandığını sorup hemen online olarak sipariş ettim.Şuan banyo sonrası ıslak saça 4-5 fıs şeklinde uygulayıp sonra kurutuyorum. Isıya karşı saçları yıpranmaktan koruyor ve güzel bir parlaklık sağlıyor, kalın telli ve zor şekillenen şaçlarım var bu nedenle sakinleştirici ve parlatıcı özelliğinden dolayı baya memnunum,bu saç tiplerine tavsiye ederim kesinlikle.

  18 şubat 2020 11:24

  4

  5. arkadaşımda denediğim ve aklımın bir köşesinde yer eden saç ürünü. benim ne yaparsam yapayım kestirmeden yola girmeyen, uçları yıpranmış durumdaki saçlarımı görüntü olarak daha bakımlı, hacimli ve parlak gösterdiğine şahit olduğum günden beri kuaförlerin bunu neden tercih ettiğini daha iyi anladım. bir kere yıkamadan sonra saçtaki o karışık ve dolanmış hissi çok güzel alıyor. ince telli saçların en büyük sorunu şekillendirme kısmındaki sıkıntıyı da yok ediyor böylece. anında kolay taranıp, şekil almaya hazır saçlar sunması ve bunu uzun süre koruması açısından başarılı.

  ikincisi özellikle boyadan sonra saçınızın çok daha yumuşak ve parlak görünmesine neden oluyor. bu biz kadınların kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlaması açısından güzel bir sey kesinlikle. zaten uva ve uvb filtresi olması ayrı bir güzellik.

  tamam saçı güzel açıyor, o yıpranmış görüntüyü bir nebze de olsa alıp fönünüze bambaşka bir hoşluk katıyor da, saçı onarma ve kırıkları önleme gibi bir etkisi olduğuna pek inanmıyorum. yine de bir ürünle hem saçım kolayca açılsın hem de ısıdan korunsun, üstünebir de kuaförden çıkmış gibi parlasın diyorsanız kesinlikle bu işin alınır. mesela arkadaşım maşa yapmadan önce bir süredir hep bunu kullanıyor ve maşanın verdiği o bukleleri, dalgalı görüntüyü çok güzel muhafaza ediyor. bana fön çekti fönüm hem daha uzun süre dayandı hem de hacmini kolay kolay kolay kaybetmedi. bunları düşününce profesyonel bir ürün arayanlar için kesinlikle alınabilecek, çok yönlü güzel bir ürün bana göre. en son 75 lira gibi bir fiyata aldığını söyledi arkadaşım. ama indirimde falan yakalanırsa çok daha uyguna bulmak mümkün tabii internet sitelerinde. kuaförler para kazanmak için biraz daha pahalıya satıyormuş birkaç kişiden duydum çünkü bunu.

  ilgili medya:
  1
  18 şubat 2020 16:40

  5

  6. saç bakımında bir türlü aradığını bulamayan kuru ve kabarık saç mağduru biri olarak, en azından bir kategoride arayışımı bitirmiş üründür.

  durulanmayan saç bakım kreminden beklediğim her şeyi (gizlinot: kolay tarama, nemlendirme, ısı koruma, boyalı saçlara uygunluk vs.) vaadediyor ve büyük ölçüde de gerçekleştiriyor. silikonsuz olmasına rağmen kolay tarama sağlıyor, saça esneklik katıyor, o uçlardaki kuru ve tülerik görüntüyü engelliyor. saçlar parlak ve daha dokulu gözüküyor bunu uygulayıp şekillendirince. tabi ki kozmetik bir ürün, kalıcı bir etki beklemiyorum ama saçı yönetilebilir hale getirmesi benim için fazlasıyla yeterli.

  bu arada iki yıldır sürekli kullanıyorum, hani sadece ilk kullanımda iyiymiş gibi gelen ürünlerden değil ondan da eminim. normalde saçlarım tel tel ayrık gözükür öyle anlatayım kuruluk seviyesini, bu krem dışında hiçbir üründen beklediğim nemlendirme performansını alamadım şimdiye kadar.

  20 şubat 2021 17:21