yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • oylar (41)
  • medya (2)
  1

  51. bu ürün ve genel markayla ilgili görüşlerimi daha önce (link: https://www.suslusozluk.com/urban-care?i=1341332 bu girdide) yazmıştım. bir şey eklemek istedim ve sadece bu ürünle ilgili olduğu için bu başlık altına yazacağım.

  bence bu ürünün formülasyonu da değişti.  bayadır zaten eskisi gibi etkisi olmadığını düşünüyordum. dün kardeşim bana eskiden aldığımız versiyonunu ben bunu kullanmıyorum al sen kullan diye verdi. gerçekten çok fark var. kokusu ve yapısı çok daha farklı ve yoğun. saç dibini ferahlaştırması ve yakması kesinlikle eskisinde daha fazla ve çok daha yoğun güzel bir kokusu var. yenisinde ise resmen su karıştırılmış gibi. saç diplerini çok az hatta neredeyse hiç yakmıyor ve kokusu gerçekten kötü. ayrıca şişesinde de adileşme var. alına baktığımda da kullanılan plastik kalitesi düşmüş yeni şişe çok daha adi, sprey kısmı da sürekli bozulduğu için eski başlığını takıyorum. elimdeki şişeler bittikten sonra tekrar almayacağım bir ürün. 

  22 mart 10:03 22 mart 10:05

  1

  50. Saci beyazlattigina dair iddialar var, ki ben de beyazlattigini düşünüyorum çünkü sadece spreyi sıktığım bölgelerde beyazlar çoğaldı. Vaadettigi gibi saç çıkarmiyor, bebek saçlarına hiçbir etkisi yok. Yağlı saçlarınız varsa saçın hızlı yağlanmasına sebep oluyor. Saçı yaglandirmak ve beyazlatmak konusunda oldukça etkili.

  Influencer takip etmem, önerdikleri şeyleri de çoğu zaman kullanmam. Ben düz vatandaş yorumlarına kanarak ve çok uzun zaman olumlu yorumları okuyarak bu ürünü popüler olduktan 1 yıl kadar sonra kullandım. Ama görüyorum ki insanlar çok boş şeyleri popüler ediyorlar bundan sonra bir ürünün popülaritesine de inanmamak gerektiğini görmüş oldum.

  22 mart 07:09

  49. Ben de kullanmayı bıraktım bunu. Saç derimde kepek, kaşınma problemi oluşturdu. Saç falan da çıkmadı. Dökülmede de bir azalma olmadı. Benim saç dökülmemin mevsimsel olduğunu anladım. Özellikle sonbaharda çok fazla dökülüyor. Yerine yenileri çıkıyor demekki kel kalmadığıma göre. Çok da dert etmiyorum. Çocukluğumdan beri çok yoğun değil zaten saçlarım. Allahtan dalgalı da çokmuş gibi duruyor.

  21 mart 09:31


  48. İlk şişedeyim, sabah akşam kullanmama rağmen 1 ayda hiç bir etkisi olmadı. Beyaz yapması kısmına gelirsek 31 yaşındayım, 2 tel beyazım vardı 2 senedir doğumdan sonra çıkan. Dikkatli kontrol edince 4-5 olduğunu gördüm ama bu toniğe bağlamadım ben. Bana göre hiç bir etkisi olmayan saç toniği. Ama çevremde saçları çok gür olan iki kişi bunu önerdi, birinin saç boyarken yanmıştı, diğerinin de doğum sonrası dökülmesi olmuştu. Bu toniğim kurtarıcı olduğunu bildirdiler. Bana etkisi sıfır. Çok da yağlandırdı. daha iyi tonikler kullandım onlara devam edeceğim. 

  Ayrıca şu herkesin bahsettiği ön kısımdaki bebek saçlar zaten sürekli var olan birşey değil mi? 

  21 mart 01:38 21 mart 01:40

  1

  47. Kafamda sadece 2 tel beyazım vardı onlara takık olduğum için sürekli saçlarımı kontrol ederim zaten önde onlarda.Bu toniği 2 haftadır kullanıyorum mentollü saç derisini ferahlatıyor diye düşünürken meğer kuyumu kazıyormuş haspam.10 15 tel beyazım çıktı ilk başta stresten sandım bu kadar hızlı çıkması beni şaşırttı.Sonra son zamanlarda kullandığım tek farklı ürünün bu tonik olduğunu farkettim araştırma yaptım sebebini buldum tabi.Çıkan beyaz saçlar cılız ve uzun artık olan saçımı beyazlatti yeni mi çıktı çözemedim.Saçlarım kalın telli olmasına rağmen nasıl ince beyaz çıkar anlam veremedim ürün tabiki çöpe gitti kimse 20 li yaşlarda beyaz saç istemez.Artık kendi saç bakımımı doğal ürünlerle yapmaya karar verdim çünkü kimyasalların illa ki bir yan etkisi oluyor.

  20 mart 14:38

  2

  46. iki kutu bitirdim bundan. pek bir işe yaradığı yok. yalnızca verdiği his güzeldi.

  19 mart 23:02

  5

  45. ince ve seyrek saçlarım var maalesef. acaba abartılıyor mu diye şüpheyle yaklaşarak bu ürünü 2 aydır düzenli olarak her duş sonrası kullanıyorum. saç dökülmemi ciddi anlamda azalttı, bebek saçlarım da çoğalmaya başladı ama genel anlamda nasıl bir etkisini olduğunu bence 6. ayda anlayacağım. yazın bu entry'i tekrar güncellemek üzere.

  19 mart 11:37


  44. Saçımı çıkarmadı, beyaz da yapmadı. Bomboş ürün bence. Hiçbir işe yaramiyor.

  17 mart 08:20

  4

  43. Gerçekten bebek saçlarını çıkarıyor. Beyaz çıkarma konusu ile şöyle; ilk ay bir şey fark etmedim ama 2. Aydan sonra bende beyaz çıkardı.

  16 mart 20:16

  5

  42. Saç uzattığını düşünmüyorum.Ancak benim aşırı kaşıntı ve yara problemime merhem gibi geldi.Salisik asit ile birlikte kaşıntımı aldı.Hoşuma gidiyor alıyorum 

  7 şubat 10:11