girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (1)

1. Diş fırçası ve saç fırçasından sonra selülit karşıtı vücut fırçaları da üretmeye başlamış olan marka. Gördüğüm kadarı ile ilk etapta iki çeşit fırçayı piyasaya sürmüşler: ham maddesi kaktüs olan bir fırça ile gerçek at kılından imal edilen bir fırça. Her ikisi de ahşap saplı ve gayet sağlam görünüyorlardı. Çok ucuz değiller: at kılından fırça 30 lira. Ancak yine de muadillerine göre fena bir fiyat sayılmaz. Özellikle de süpermarketlerde bulunabiliyor olmasının (gizlinot: ben üçlerde gördüm) büyük avantaj olduğunu düşünüyorum.

3 ekim 2013 23:02

2. Küçükken sahip olduğum renkli renkli taraklarını hatırlayarak yüzüme bi tebessüm yerleştiren marka :) Güzel ve dayanıklıydı, şimdi nasıl bilemem.

11 mart 2017 18:02

3. Ondan başkasını kullanmadığım, önceleri migroslarda bulabildiğim şimdi kuaför malzemesi satan yerlere bile sorduğumda gelmiyor artık denilen tarak markası. Lise ikiden beri aynı tarağı kullanıyorum vepa prestige 262 , 6 yıl olmuş aynısından tekrar almak istiyorum yok hiçbir yerde. Daha önce plastik olan fırçalarını da denedim, hepsinden memnun kaldım. Denedim diyorsam annem onu alırdı ve hep onu kullandım ama hep çok memnundum. Saç taramayı çok severim Saçımı yolmuyor, güzelce açıyor, elektriklendirmiyor. Erkek arkadaşımın evinde bulunsun diye bir tarak alacaktım, vepa yok bulamadım her yerde nascitanın fırçaları sapı ahşap olanından alayım bir tane dedim saç derimi yoluyor resmen. Şimdi sitesi var mı diye bakarken Vepaya Gittigidiyor’da denk geldim, ordan söyleyeceğim. 

9 şubat 14:27


4. Yeni aldığım fön fırçası. "Vepa Naturel 193"

Yeni dedigime bakmayin , bundan 10 sene önce alınan ve hala kullandığım fön fırçam da meğersem bu markanın aynisiymis hatta aynı numarasını almışım. Bir nevi fırçamı yenilemiş oldum.

Bence çok kaliteli, saçı yolmuyor. Kakülleriniz varsa fönünüzü güzelce çekebiliyorsunuz.

Edit : fiyatı migrosta indirimde 14 liraydı. Normal fiyatı 18-19 civarında.

6 mayıs 18:00 6 mayıs 18:00