yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (2)

  1. 26 haziranda huluya yeni bölümleri gelecek olan canım dizim, 3 sezonu , 1 filmi, 2 kitabı var. Beni en cok etkileyen şey ise veronica' nın gerçekten güçlü bir kadın karakter olması ve kendine her daim güvenmesi. Dizinin suç türünde olduğunu ve başrolde Kristen Bell' in oynadığını da söyleyeyim. Ki bence kendisi bu karaktere çok yakışıyor.

  17 nisan 2019 00:28

  2. 4.sezonun yeni fragmanını izledim. tabi lise döneminde dizideki duncan kane'in hayranı olarak, otomatik gözlerim onu aradı. Maalesef 2.sezon ortadan kayboluş o kayboluş. sonra canlandıran aktör teddy dune'ı stalkladım azıcık, ny barosuna kayıtlı avukat olmuş. zaten yaşlanmış. artık dizi sektörüne dönmez herhalde. ey gidi duncan kane.. siyah beyaz fotoğrafla iyice dede gibi yapmışlar adamı.

  (link: https://www.wmhlaw.com/wp-content/uploads/2018/10/Dunn.Edward_2155_BW_PM_composite.jpg )

  19 temmuz 2019 20:43 19 temmuz 2019 20:45

  3. zamanında izleyip aşık olduğum, çok sevdiğim gizem/dedektiflik temalı bir gençlik dizisi. çok sevdiğim bir dizi idi demeliyim belki de. yeni sezonu planlanandan bir hafta önce yayınlanmış bulunmakta. hemen izlemeliyim diye "yahu bu hulu bizim kartı kabul etmiyor yok mu bunun bi' çaresi" diyerek reddite bakınırken, merakıma yenik düşüp feci spoiler yedim. o spoilerların hepsini okudum ve sen haksızsın rob thomas. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım. (gizlinot: swh) şaka bir yana gerçekten çok mutsuzum süslülerim. rob thomasa karşı verilen çok ciddi bir tepki var ve bence haklılar da. bundan sonrası spoiler olacak.

  ---sezon 4 spoiler---

  ---sezon 4 spoiler---

  ---sezon 4 spoiler---

  rob thomasın yaptığı dizi açısından karakterler açısından mantıklı olabilir ama bunca zamandır senaryonun ilerleyişi -özellikle film sonunda verilen logan veronica sahnesi- ile kendisi dizi fanlarında bu beklentiyi yarattı. artık fanların çoğu olgunlaşmış bir veronica ve loganın doğru düzgün ilişkilerini de dizide göreceklerini sanıyordu ve dediğim gibi bu beklentiyi film ve kitaplarla destekledi rob thomas. sonrasında yeni sezonun müjdesiyle diziyi belki daha karanlık bir havaya büründürmek, belki logan karakterinin artık eskidiğini düşünerek böyle bir son yazarsa, tabii ki insanlardan ters tepki alacaktı.

  insanlar bunun artık dalga geçer gibi yapıldığına inanmış durumda ki bence de öyle. dizi boyunca da bu ilişkiyi her zaman sezon sonuna koyup yeni sezon başlangıcında 'eh bi şekilde bitti işte' şeklinde sattı izleyiciye. ciddi anlamda veronica ve loganın düzgün ilişki yaşadığı 4-5 bölüm falan anca sayabilirim. bittiğinde ben de üzülmüştüm bu duruma ama senaryoya yedirilmişti dramı güzeldi vs derken sevmesem de kabullendiğim bir durumdu. sonra kalktı filmde fanlar mutlu olup desteklesin diye biraz saçma bir şekilde veronicanın kurulu hayatını arkasında bırakıp neptune ve aynı zamanda logana döndüğünü gösterdi. şimdi ise yeni başlayan ilk sezonda bunu nihai bir sona sürüklüyor, o zaman tabii ki insanlar senin sadece hikayeni yeniden yayınlatmak, dizi için anlaşma imzalamak uğruna kendilerini kullandığını düşünür.

  ---sezon 4 spoiler---

  ---sezon 4 spoiler---

  bizi üzdün rob thomas. şu diziyi saymadığım kadar izlemiş olan ben, bunca zaman gönlümde yaşatmış olan ben, artık bu saatten sonra yeni sezonunu izler miyim, izlesem de aynı şevkle olur mu diye düşünmekteyim. bilemiyorum altan, bilemiyorum.

  20 temmuz 2019 04:46


  4. ilk üç sezonu geçen yazıma eşlik eden dizi, bu aralar özlemini çekiyorum. her bölümde veronica'nın zekice olayları çözmesi çok zevkliydi. hatta bir gün kendimi kaptırıp beş altı bölüm izlemiştim ki normalde yorulduğum için izleyemem, akıyordu dizi. ilk sezon finalini nasıl izlediğimi bir ben bir allah bilir, çok heyecanlıydı. veronica'yla (gizlinot: logan) ilişkisi bir türlü içime sinmedi, daha önce (gizlinot: logan ve veronica'nın ölen en yakın arkadaşı lily beraber oldukları için, dungan logan'ın en yakın arkadaşı olduğu için). wallace'ı seviyordum ama çocuğun dizide yancılıktan başka görevi olmadı, biraz daha derinleştirilebilirdi o karakter. don lamb çok ukalaydı ama çekici bir karakterdi yalan yok. (gizlinot: ölmesine üzülmüştüm hiç beklemiyordum) adam scott, leighton meester, paul rudd, krysten ritter gibi oyuncuların konuk oldukları bölümler güzeldi. (gizlinot: şerefsiz cassidy,aklıma hiç gelmezdi onun yediği haltlar.) üçüncü sezon kalite düşmüştü evet ama bir şekilde izleniyordu. (gizlinot: piz gibi araya giren karakterlere üzülüyorum, filmde görüyoruz ki veronicayla 9 yıl beraber olmuşlar ama veronica aslında hiç sevmemiş. :( ) dördüncü sezonun ilk bölümünü izleyip beğenmedim.

  19 mayıs 2020 13:11