yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. yeni keşfettim ve neden daha önce karşılaşmadım dediğim (link: https://www.youtube.com/channel/UCVMGTtoqRomDDZQFOsbHG1g youtuber).

  tam bir parisienne havası var. uğraşılmamış bir havası var, bildiğimiz youtuberlardan farklı. kameranın önüne oturmak yerine küçük aynasını eline alıp dışarıda çekim yapıyor mesela. kendini ise makeup artist olarak tanımlıyor, üzerine eğitim almış.

  beni etkiledi baya, gerçekten "içerik ürettiğini" hissettim, herkese tavsiye etmekteyim.

  26 nisan 2017 21:32

  2. farkını belli eden youtuber. herkese göre olmayabilir ama az ürünle fondöten kullanmadan makyaj yapıyor. makyaj yaptığı mekanlar da enteresan. farklı bi atmosferi oluyor böylece her videosunun. özellikle fransız kadınlarının stillerini beğeniyorsanız izlemeye değer.

  18 mayıs 2017 03:35

  3. gerçekten güzel hoş makyaj yapan bir kadın. ah benim cildim de bu kadar güzel olsa da ben de böyle minimal ürünlerle makyaj yapabilsem dedirtiyor insana. giyimini de çok beğeniyorum ayrıca. salaş, çok uğraşılmamış duran ama gayet hoş bir tarzı var hem makyaj da hem kıyafette.

  18 mayıs 2017 21:11


  4. estee lauder'in yeni uluslararası güzellik direktörü.

  çok fresh, çok zarif bir kadın. videolarını izlediğinizde makyajın yüzünüze fondöten ve kapatıcı boca etmekten ibaret olmadığını anlıyorsunuz. izlediğim onca amerikalı/avrupalı youtuberdan sonra ilaç gibi geldi. ben onun gibi içerik üreten, onun gibi makyaj yapan kadınları izlemek istiyorum. illa kat kat fondöten sürmeye, tüm kusurlarımızı kapatmaya, mükemmel görünmeye gerek yok.

  mekan seçimleri, leziz aksanı, küçük el aynası, hindistan cevizli lip balmıyla bayılıyorum bu kadına. estee lauder'a yeni bir soluk getireceğine şüphem yok.

  25 haziran 2017 12:23 25 haziran 2017 12:24

  5. Youtube videolarını uzun zamandır takip ediyordum çok asil ve zarif bir kadın, çok ince dokunuşlarla ve az ürünle başarılı sade makyajlar çıkarıyor. Umarım estee lauder'la güzel işler başarır biz de onun zarif dokunuşu sonucu çıkan ürünlerden faydalanırız.

  25 haziran 2017 18:52

  6. Kendisini ben de çok beğeniyorum ama. Evet yine bir koca amam var. İlk olarak her zaman güzel cildi olan kadınlara makyaj yapıyor kadına baktığınız zaman onun zaten cilt makyajına ihtiyacı olmadığını görüyorsunuz güzelim ciltlere sıradan makyajlar yapıyor. Evet sıradan az ürün kullanması dışında hangi makyajında vaoov bak bu aklıma gelmezdi dediniz ki? Son olarakta bir serisi var. İşte bazı kadınlar geliyolar makyajlarını yapıyorlar sonra violette "son" dokunuşu yapıyor. Başka da birşey demek istemiyorum.

  25 haziran 2017 20:31

  7. Tam aradığım kadınmışın violette dedirtti bu akşam. İg'de takip etmeme rağmen videolarını hiç izlememiştim lakin ben bu pağisiyen hanımı çok çok beğendim. Giyimi, saçları, makyajı, takıları, kırmızı ojeleri; her şeyiyle mükemmel. Kapatıcıyı kullanımı aynı benim gibi, genellikle fondötensiz makyaj yapıyor, göz makyajı, dudakları. Ayh her şeyini çok beğendim. Dur ben bir banyoya kahkül kesmeye gideyim. Fena halde ilhamlandım. 

  21 eylül 2017 22:51


  8. Bu kadını çok beğeniyorum. Videoları aşırı bilgi verici değil ama izlemesi o kadar keyifli ki. Minimum malzemeyle maksimum verimi alıyor genelde. Makyaj yapma tarzını da kendime benzetiyorum biraz. Ayrıca makyajını yapmaya gittiği mekanlar, videolarının maks altı dakika olması, konuşması ve editleriyle izlemekten çok keyif aldığım bir kanalı var.(gizlinot: kakül kestirme isteği getirir)

  22 eylül 2017 00:26

  9. ben bu kadını asıl mesleği make up artistlik olan öylesine bir youtuber zannediyordum. ancak kendisi aynı zamanda estee lauder'ın global beauty director'üymüş.

  30 temmuz 2018 21:21

  10. bakın bu kadın güzel değil. (yanlış anlamayın ben de değilim.) ama fransız olmasından bağımsız, biz onu güzel sanıyoruz, neden? çünkü güzelmiş gibi yapıyor, o jane birkin saçlarıyla kendini jane birkin sanıyor, bir anlamda saç güzelken biz de güzel hissederiz, makyajları da öyle çok yakışmıyor bence kendisine ama öyle sanıyoruz, çünkü onu yakışmış gibi taşıyor. kıssadan hisse; güzel olmak güzelmiş gibi yapmakla oluyor. başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

  8 ağustos 2018 15:56

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar