yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (0)

  1. yıllardır turkcell tarafından sömürüldükten sonra beni mutlu eden uluslararası cep telefonu şirketi.

  6 ocak 2016 15:39

  2. Numaramı taşıdığıma beni iki ayda pişman eden saçma sapan gsm operatörü. Kendisine olan kızgınlığımı uzun uzun başka bir girdide yazarım artık çünkü şu hiç halim yok hastalıktan gözümü açamıyorum ama bu girdiyi yazmadan da duramadım.

  12 ocak 2016 14:40

  3. Asla ama asla bulaşmayın. Dolandırıcının önde gideni. Tamam turkcell kazık fiyatlara sahip ama bundaki gibi pislik laubali şube çalışanlarına, orjinal diye sahte telefon aksesuarı satan mağaza müdürlerine ve telefonu açmayan müşteri hizmetlerine(!) Sahip değil. Bunlara verdiğim her bir kuruş haram olsun.

  20 ocak 2016 21:33


  4. Sadece Türkiye´de değil, Almanya´da da insanı çileden çıkaran hizmetimsi şirket. Sizi bir sürü indirim ve paketlerle kandırır ve eğer şanslıysanız sorunsuz bir şekilde önerdikleri pakete ya da hizmete sahip olabilirsiniz ama şansınız % 50. Etrafımda vodafone kullanan bir sürü arkadaşım (kendim dahil) bulunmakta ve hepimiz en az bir kere müşteri hizmetleriyle takışmışızdır. Çalışanları ne hikmetse arada beyne reset atıp verdiğiniz talimatı işleme koymayı unutuyor. Sonra arayınca da sudan çıkmış balık gibi "öyle birşey mi vardı" diyorlar. En son evdeki interneti değiştirme gafletinde bulundum. Daha kötüsü hızlı kurulum olur diye eski interneti erkenden kapattırdım. Şu an 38. gündeyiz ve hala internetimiz yok. Sonradan öğrendim ki Almanya´daki bütün internet ağı hali hazırda telekom´un elinde bulunmaktaymış. Diğer firmalar sadece telekomdan kiralayarak hizmet sunabiliyorlarmış. Uzun bir mail attım yaptıklarına dair ve sonuç: hiçbirşey. Ama mailimde de dediğim gibi kontratlarım biter bitmez değiştireceğim. Turkcell pahalı olabilir, sahiplerini ve verdiğiniz paranın gittiği yeri beğenmiyor olabilirsiniz ama adamlar en azından hizmet veriyor. Bu resmen paranla rezil olmak bence. Vodafone´a geçmeden önce iyi düşünün derim.

  19 ocak 2017 16:29

  5. Nefret ettiğim gsm operatörü.

  İnternetim bittiğinde ek paket yapmama fırsat bile tanımadan kafasına göre 5 tl karşılığında 250 mb tanımlıyorlar. İlk yaptıklarında sanırım 1 haftalık vermişlerdi. Ben zaten 10tlye 1 aylık yapabilirken neden bunu tercih edeyim? Müşteri hizmetlerine yarım saatte ulaşamadığım için tamam dedim daha dikkatli olurum. Bir sonraki sefer daha paket bitmeden ek paket talebinde bulundum fakat yine aynı şey oldu. 250 mb yetmediği için tekrar tl yükleyip bir paket daha yapmak zorunda kaldım. Ve bu paketi tanımladıktan sonra asıl yaptığım ek pakete tl yetmediğine dair mesaj attılar :))) Yoğun olduğum bir dönem olduğu için peşine düşemedim.

  Dün gece paketinizin %80ini Kullandınız uyarısı gelmeden %100 Kullandınız mesajı geldi hemen interneti kapatıp kullanım özetime baktım 5 mb var görünüyordu. Tamam dedim yarın arkadaşımdan ağ paylaşır ek paket yaparım. Uyumaya çalışırken saat 3e doğru vodafone mesaj attı. Yine 5 lira kesmiş 250 mb vermiş ve verdiği süre 4:46 ya kadar... Ben uyurken o 5mb nasıl bitti?! Ve nasıl kafalarına göre 2 saatlik internet hakkına o parayı kesiyorlar? Elbette bitmedi.. Hattımdaki 7 tlyi kestiklerini de fark ettim. Toplam 12 vardı bi bakıyorum sıfır olmuş..

  Müşteri hizmetlerini aramayla bile uğraşmadan (telefon başında bekleyecek 2 saatim yoktu maalesef olsa tartışmak isterdim) sabah ilk boşluğumda turk telekoma geçiş talebinde bulundum. Akşamüzeri sıfır görünen tl bir anda 7 tl görünmeye başladı.. Hepsinin ekran görüntüleri mevcut. Olmasa artık delirdiğimi düşüneceğim. Dün gece hesap özetimi kontrol ederken defalarca internet kullanımımda on kuruş yirmi kuruş kestiklerini fark ettim. Bir başka zaman dakikam varken yaptığım aramadan 2 lira kesmişlerdi. Salaklık bende bunların peşine düşmedim.

  Yazılanlar doğru kesinlikle dolandırıcı olduklarını düşünüyorum. Avea çekmiyor falan ama hiç böyle sorunlar yaşamamıştım. Kürkçü dükkanına geri dönüyorum. Abv vodafone, elveda.

  2 kasım 2017 01:00

  6. müşterilerini dolandırmak üzere programlanmış gsm operatörü

  tek seferlik pakedimi her gün yenilemişler ve ortaya çıkan fatura korkunç.

  durma özelliği koydum, yine tek seferlik başka bir paket aldım şuan 1 ay sonra o paket biticek olarak gözüküyor.

  müşteri hizmetlerini arıyorum öyle paket yok diyorlar, uygulamalarında paket tanımlı gözüküyor, aradığımda paketlerim arasında sayıyorlar.

  garipten şeyler görüp duymuyorsam, ay sonu fatura yine can sıkıcak.

  interneti çekmez, paketleri uygun diyip alırsın ama fatura 2 katından aşağı gelmez, müşteri hizmetlerini ararsın en az 5 dakika piyano sesi dinletip anksiyete krizleri geçirtmeden cevaplamazlar. mükemmel hizmet (gizlinot: swh)

  24 mayıs 2018 20:44 24 mayıs 2018 20:46

  7. operatörümü yine değiştirmeyi düşünüyorum. vodafone'un kampanyalarına bakayım dedim. yeni vodafonelulara özel tarifesine ek 1 gb hediyeymiş. ama ne zaman? haftasonları 90 dk şeklinde. dikkatli olmazsanız tam bir kandırmaca. hepimizin telefonu genelde internete 24 saat açık değil mi? cuma günü gece saat 12'den sonra haftasonuna giren ilk 90dk, hiçbir şey yapmazsan yine de kullanmış oluyorsun o hakkını. çünkü hattın veri bağlantısına yani dolaşıma açık oluyor; illa ki arka planda, telefonu elinize almasanız bile çalışan mail ya da bir sosyal medya programınız vardır. he tam o dakikalarda hakkınızı bilinçli bir şekilde kullanıyorsanız sorun yok. veya cuma 23.59 da interneti kapatıp, ertesi gün kullanacağınız zaman açtığınızda da problem yok.

  valla sıkıldım ben bu ticari tilkiliklerden. alın internetiniz de sizin olsun.

  1 ağustos 2018 15:52 1 ağustos 2018 15:53


  8. Müşterilerini resmen aptal yerine koyan operatör şirketi. Yaklaşık 4-5 senedir vodafone'u kullanıyorum. Son zamanlarda iyice saçmalamaya başladılar. Önceden haftalık hediyelerinde 1 haftalık bazen 3 bazen 1 gb internet veriyolardı. Bu süre önce 24 saate düştü. Şu an ise 6 saat. Dalga geçer gibi 6 saat boyunca kullanılmak üzere 2 gb internet hediyesi veriyolar. Onun dışında vodafonelulara özel adı altında düzenlenen kampanyaları da saçma buluyorum. Mesela loft'tan indirim çeki(gizlinot: internet alışverişlerinde 150 tl üzerine 40 tl indirim ) veriyor. Sitesine girip bakıyorum en ucuz şey 100 tl, o da bildiğiniz düz atlet :)))

  Cihaz kampanyam biter bitmez hattımı taşımayı düşünüyorum. Başlarda çok memnundum, şu an hiç memnun değilim.

  20 ağustos 2018 13:50

  9. Turkcell çok pahali diye 1 sene once gectigim telefon operatorudur. Her gun lanet okuyorum kendilerine. Sehir merkezinde bile cekmez mi bu internet. Deliriyorum gerçekten. Ustune birde pahali faturalari kitliyorlar. Turkcell daha karliydi son zamanlarda yaptiklarini görunce. Anlaşma bitsin hemen geri donucem turkcelle. Vodofone out beybisi.

  21 ağustos 2018 11:19

  10. dolandırıcı olmasına +1

   türk telekomdan vodafone geçtim, tarifeyi seçtiğimde babam oradaki çalışana “vergisiyle beraber bana en son çıkıcak olan tutar nedir?” diye sorduğunda 21-22 lira gibi bir şey demişlerdi ama faturam sürekli 30 lira geliyor? ayrıca türk telekomda internet bittiğinde eğer internet almazsan internete giremezken, vodafone internetin bittiğini haber vermeden dan diye 6 lira kitliyor. 

  tarifem bitsin yeniden türk telekoma geçicem, keriz silkelemeye çalışıyo resmen.

  21 ağustos 2018 12:46