sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • medya (1)

1. benefit yarışmasında kazandiklarini satis hesabindan satan (neyse ki basin urunu degil) ve instagram hesabina izleyici satin almis moda bloggeri. tatli yüzüyle ve giyimiyle gonulleri fethediyor.

2 eylül 2014 20:54

2. Blogunun taa ilk zamanlarindan takip ediyorum kendisini. O zamanlar kendisine urun gelen, eventlere katilan bloggerlarin fotograflari altina "yaa bize yok tabi, cok kiskandim" turevi yorumlar yapardi, cok sasirirdim. Sonra tanindi bi sekilde. Artik kendisine de urun geliyor. Basarili "outfit" leri var ama cok vasat olanlari da var. Eskiden sempatikti, artik samimi bulmamaya basladim

2 eylül 2014 22:53

3. Takipçi satın alması, çekilişlerini abisinin eşine çıkarmasından çok daha masum olan blogger. Evli olduğu için soyadı farklı, böylece eski soyadını kullananları rahat rahat kullanarak firma hediyelerini koleksiyonuna katıyormuş diye duydum sağlam kaynaktan, oh ne ala memleket! 2-3 yıllık blogger olmak varmış şu dünyada...

7 eylül 2014 11:12 7 eylül 2014 11:17

4. Önceki girdimde samimi bulmadığımı belirtmiştim. Bugün paylaştığı fotoğrafın altına "süslüde seni yazmışlar gördün mü?" demiş birisi. Kendisi de "meyve veren ağaç taşlanır." demiş. Anlaşıp mı aynı cevabı veriyor bütün blogger, vloggerlar yoksa bu işin jargonu mu bu bilemiyorum. (gizlinot: swh ) Sevgili meyve veren ağaçları taşlama timi, " ben süslüde yazıyorum korkun benden" diye tribe girmeme az kaldı haberiniz olsun (gizlinot: swh )

8 eylül 2014 16:49 8 eylül 2014 16:50

5. Tüh ya yine bir meyve veren ağacı taşlamışız bak görüyor musun. Nasıl da taşlıyoruz her meyve veren ağacı. Evet wantthefashion nasıl da meyve veriyordu ama, şaşılası.tüh süslüler bizde takipçi satın alıp kıyafet kombinleyip instagram kullanamadığımız için meyve veremiyoruz.

Birileri şu bloggerlara vloggerlara yaptıklarının dünyayı yeniden keşfetmek olmadığını söylemeli. Yoksa egolarında boğulacaklar, yazık.

8 eylül 2014 17:17 8 eylül 2014 17:18

6. süslü sözlük mü demek istediniz? (link: https://twitter.com/wantthefashion/status/509004956251463680 böyle buyurun)

hayretler ediyorum. özellikle (no:30154) gönderisi gibi bir gerçek var neticede, burada belgelerle konuşuluyor!11!! insanların zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışması?

kombinleri benim için eh'tir. yani günlük birkaç tavsiye bulmak mümkün ama kullandığı bazı parçaları birbiriyle yakıştıramıyorum veya kullanışlı bulmuyorum. gerçi modada her şey kullanışlı olacak diye bir şey de yok ama... :) eh, başarılar kendisine ne diyelim.

8 eylül 2014 18:08

7. Görülen o ki kendisinin tek yeteneği takipçi satın almak değil. İnstagramda onu eleştirenleri engellemek ve yorum silmek. Tüh çok işsiz ve blogger dedikodusu meraklısı olduğumdan gözüme çarpmış görüyor musun ^^

Önemsiz egosu yüksek sıradan bir blogger olmanın acısını bu şekilde nefret kusarak çıkarman acınası wantthefashion.

8 eylül 2014 18:54 8 eylül 2014 18:54

8. Yine canım süslü sözlük sayesinde haberin oldu böyle bir kişinin varlığından. İnstagramına bakmakla yetindim. Üzgünüm meyve veren ağaç seni ben de taşlayacağım ama bizimla deyılsın. Bi kere asla bir ikon olamazsın htta yanından geçemezsin üzgünüm. Keza kombinlerin sıradan ötesi.

8 eylül 2014 19:12

9. http://i.hizliresim.com/rYq5n1.jpg

http://i.hizliresim.com/vY06MD.jpg

Uğraşmayayım uğraşmayayım diyorum da böyle büyük egolar karşısında susmak ne mümkün. Sedef canım anlamada sorun yaşıyorsan burası kadınlara dair bir site ve sen de kadınlara yönelik bir site yapıyosun yada uğraşın bu her neyse. Senin burada eleştirilmen dedikodu oluyorsa çok üzgünüm fashion bloggercılık oynamaktan gözün kör olmuş. Burda pohpohlansaydın eminim ki bu siteyi övüyor olurdun. Karakterinizi bu kadar açığa çıkarmayın rica edicem.

Ah ah çok emekler veriyormuş kıyamam canım benim. E bu kadar emek veriyosan aldığın eleştirinin arkasında da dur? İnstagramda eleştiri alınca silip engelleme mesela? Bu sitede eleştiri alınca hemen twittera koşup ağlama, karalamaya çalışma.

En çok da neye gülüyorum sedefcim biliyor musun? Süslü sözlüğü karalayıp karalayıp burada ki her yorumu okumanıza. Sonra da umrumda değil ayakları yapmanıza.

Üzgünüm süslü sözlükte hoşuna gitmeyen eleştiriler aldığında silme engelleme şansın yok instagramda olduğu gibi. Burada ay canım harikasın yine diyenlere gülücük atıp sedef şu yaptığın hoş değil diyenlere engeli basamıyosun.

Herkes keşke o kadar emek verdiğini düşündüğü bir işin arkasında durup eleştirilere saygılı olabilse, ah ama bunlar hep kalite.

9 eylül 2014 17:30 9 eylül 2014 17:32

10. Ne demek o la dediğim ağaç afedersin blogcu imiş.

10 eylül 2014 00:45