sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. wet n wild'ın yeni getirdiği maskara. yaklaşık 1 haftadır falan elimde. indirimden 20 liraya aldım indirimsiz fiyatı da 34 liraydı sanırım.

  dış tasarımından başlayacak olursak gerçekten çok farklı çok şık. plastik kıllı bir fırçası var. aslında maskaranın tüm olayı bu fırça. ucunda bir top var. bu maskarayı ilk gördüğümde bu top ucu için istemiştim çünkü iç ve dış köşedeki cansız kirpiklerime klasik maskara fırçasıyla ulaşamıyorum. ulaşmaya çalıştığımda da illa ki bulaşıyor. bu top uç bu açıdan gerçekten işlevsel.

  formülü hakkında konuşacak kadar çok maskara denemedim ama klasik bir maskara. siyah, uzatıyor, çok ağır değil. kıvırıp kıvırmaması hakkında da bir şey diyemeyeceğim çünkü kirpiklerim ne sürersem süreyim hemen aşağı düşer. özetle fırçası için alınabilir bir maskara kesinlikle kötü değil.

  ukde: (yazar: dunyaninenmutlufili)

  28 eylül 2017 20:36 28 eylül 2017 23:26

  5

  2. High end ve drugstore bir sürü maskara denemiş bir insanım, ama bu maskara hayatımın maskarası, abartmıyorum. Bendeki etkisi inanılmaz, fırçasından mıdır, yoksa formülünden midir bilemiyorum, hayatımda hiç bir maskara kirpiklerimi ne bu kadar güzel ayırıp uzattı, ne bu kadar güzel volüm verdi. Kıvırıcıya gerek duymadan bir de kıvırıyor kirpiklerimi canımın için ya <3

  Wet n wild'ın indirimde kaptığım bir maskara ve bir baya ışıltılı far setinden oluşan bir holiday seti vardı, ondan çıkmıştı, maskaramı bitirene kadar 'of nasıl olsa bu da bi işe yaramaz, kirpiklerim yine düşer eminim' diyerek açmadan beklettim, keşke yapmasaymışım. Bittikçe yenisini alacağım kesin olan bir ürün oldu çünkü.

  Bu arada belirteyim her maskarayı bu da dahil bazla kullanırım, bunu da öyle kullandım ve hayır kirpik kıvırıcı kullanamıyorum (fobim var) ve zaten bununla cidden gerek kalmıyor.

  Canım lash renegade <3

  6 mayıs 2018 02:26

  4

  3. 1 ay önce indirimden 12 tlye almıştım.Dış görünüşünün de payı var almamda.Gerçekten çok güzel dolgunluk veriyor ve bende takma kirpik etkisi yaratıyor.Fakat benim kirpikleri biraz birbirine yapıştırdı,maskaradan beklentisi,”tek tek ayırması “olanlar pek sevmeyebilir.

  13 ekim 2018 22:08

  5

  4. Kirpiklerim orta uzunlukta, seyrekten hâllice ve incedir. Maskaradan da beklentim uzatmaktan ziyade dolgunluk vermesi. Uzatırsa da öpüp başıma koyarım.

  Öncelikle fırçası çok değişik, ilk defa böyle bir fırça kullandım(gizlinot: Fotoğraf eklenmiş, tekrar eklemeyeceğim bu nedenle). Ucundaki yuvarlak şeyin amacı sanırım burna yakın olan kısa kirpiklere ulaşmak. Bu konuda çok farklı bir etki göremedim fakat eksiklik olarak görmüyorum bunu.

  Maskarayı ilk açtığımda yapısı gayet kuruydu. En son maybelline'in rocket volum maskarasını kullandım, o bile kıvamını aldığında bunun açıldığı hâlinden çok daha ıslak geldi bana. Bu durum beni sürerken çok zorlayacak diye düşünmüştüm aslında ancak yanılmışım. Kirpiklerimi teker teker kavrayıp kaşlarıma kadar kaldırdı ve çok dolgunlaştırdı. Bunu ilk katta yaptı hem de. İkinci katı geçmek için beklememek lazım, hemen ilk katın üzerine sürmeme rağmen fırça çok da kaymadı kirpiklerimde. Yapısının kuru olmasının tek eksisi bence bu ancak tek katta bile harika bir performansı var. Kullanırken ikinci katı geçmeye gerek görmüyorum ben.

  Akmadı. Hem alt hem de üst kirpiklerimden yüzüme yayılmadı maskara. Ancak belirtmem lazım ki bende çoğu göz kalemi ve maskara şayet hüngür hüngür ağlamazsam akmaz zaten.

  Son olarak, garip kokuyor. Çürük meyveyi andırdı bana. Belki de benimkinde bir sorun vardır, ikinci tüpü alınca öğreneceğim onu.

  3 yıldır maskaralar benim makyajımda rujla birlikte başı çekiyorlar ve bu süreçte aynı maskarayı 2 defa aldığımı hatırlamıyorum. Daha önce de çok beğendiğim maskaralar oldu fakat bu içlerinde en güzeliydi. Muhtemelen çok merak etmedikçe başka maskaralar denemem bile. İndirimsiz fiyatı 40 liraymış, ben indirimle 24 liraya almışım. Fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  4 şubat 01:18

  5. Kirpiklerım düz olduğu için silikon fırça tercih etmem. Ama bu ürünün fırça yapısı çok degişik geldiği için aldım. Kirpiklere net bir siyahlık veriyor. Hacim veriyor. Fakat kirpikleri tek tek ayırmıyor. Dökülme problemi ise orta seviye diyebilirim. İndimde tekrar alırım.

  4 şubat 23:20

  3

  6. yapısı ıslak ve daha kirpiğimi tam şekle sokamadan hemen kuruyor. siyahlığı, belirginleştirmesi ve uzatması ise tam istediğim gibi. bu kadar ıslak olmasa ya da ıslak olmasına rağmen hemen kurumasa almaya devam edebilirdim.

  7 şubat 15:01

  4

  7. Birkaç gündür kullanıyorum, fırçasına alıştığım için artık yazma vakti geldi. Kirpikleri belirginleştiriyor , kıvırıyor. Ama hacim ve uzatma konusunda çok iyi değil. Istediğim görünümü elde etmek için daha fazla zaman harcamam gerekiyor. Ama takma kirpik etkisi peşinde olmayanlar memnun kalacaktır diye düşünüyorum. Suya dayanaklı olmamasına rağmen akma yapmadı. Kolayca temizlenebiliyor, en çok bu özelliğini sevdim. Nispeten uygun fiyatlı ve temiz içerikli. Bitene kadar severek kullanır ve aynı markanın diğer maskaralarını da denerim.

  28 mart 19:21