yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

  1. 6 kisilik kankilerimle kurdugumuz grupta konusulanlar ( bilmem kim benim fotomo begendi, canberk beni takip etti, tugberk arabada snap atti, bugun berkecani gordum alptug cok tatli bana mesaj attiii vsi) ayrica bff ile konusuluyordu. bunu unutmayin :D dedikodunun dedikodusunu yapiyorduk.

  Tanim:giybet tayfa ve agzini kapatan maymuncuk emojili ismi olmasi %90 ihtimale sahip kizlarin cok onemsedigi lakin erkeklerin herkesi gruptan atmak ve iddia konusmaktan baska bi sekilde kullanmadigi application ozelligi.

  Suslu sozlugun cilginlar gibi dedikodusunu yapabilirdik ama tabii siz bilirsiniz :p

  16 kasım 2015 02:20

  2. Süslülerle bir adet whatsapp grubum var. Full ostrojen bol dedikodu.

  Aynı zamanda kötü zamanında yanında olma süreceğin oje için oylama yapma giydiğini gösterme derdini anlatma mutluluğunu paylaşma. Bunlar da var. izmir zirvesi sağolsun birbirimize açmışız resmen doyamıyoruz.

  Buluştuğumuzda kediler gibi birbirimize şırnaştıgımız da doğrudur. hepsi farkli farkli insanlar ve çok güzeller.

  16 kasım 2015 02:49

  3. İki arkadaşımla birlikte gıybetten gıybete koştuğum grup. Milletin telefonu birinin eline geçse fotoğrafları aklına gelir, benim bu konuşmalar aklıma geliyor öyle pis.

  16 kasım 2015 12:45


  4. 1-okuldakilerle bir adet ( dertliler)

  2-liseden kiz arkadaslarla bir adet ( giybet was here)

  3- annem, ben, teyzem ve kiz kardesim (premsesler)

  4-izmirli suslulerle bir adet ( adi surekli degisiyor) olmak uzere 4tanesine sahip oldugumdur.

  Edit: 4.bahsettigim artik yok trajikomik bir sekilde dagildi ve oradan edindigim 2 arkadasim ve zaten 10 yildir arkadasim olan baska bir susluyle 4lu olarak whatsapp grubumuzu yeniledik. Bu grubun adi ise avam kamarasi:)

  16 kasım 2015 13:02 24 nisan 2016 05:25

  5. whatsapp kullanmadığımdan mütevellit olmayan gruptur. sürekli birilerinin yazmasına uyuz olurum zaten. hele "yazdığımı gördün niye cevap vermiyorsun?"lara hiç gelemem. bir de bunun grup versiyonu daha çekilmez olurdu. 10-15 kişi hep bir ağızdan yazıyor sürekli bildirim geliyor falan, kabusum olurdu. sevgilimle bile mesajlaşmam arar konuşurum. sosyal medya hesaplarım da yok. snapchat'le alakalı girdi okudukça "o ne ola ki?" diyorum kendi kendime. yani baktığın zaman nokia 3310 bile işimi görür, zaten android'in hiç bir nimetinden faydalanmıyorum (gizlinot: swh). bu işlere baya bir uzak olduğum için çağ dışı bir babaanne havası uyandırabilirim ama popüler kültür beni mutsuz ediyor ne yapayim.

  16 kasım 2015 13:40

  6. Eklendikçe çıktığım gruplar. Cinnet geliyor bana öyle bir ton kişi aynı anda yazınca. Ona cevap vereyim desen o sırada 5 kişi daha yazıyor. Onlara yazayım derken o mesajlar geri gidiyor, 8 kişi daha yazıyor. Ay kaos.

  Eğer 3-4 kişilik samimi arkadaşlarca açılacaksa bu grup; biz direkt telefondan ya da skype'tan konferans olarak arama yapıyoruz. Asıl o zaman ateş seni çağırıyor. (gizlinot: swh)

  16 kasım 2015 13:51 16 kasım 2015 13:52

  7. Süslülerle bir adet sahip olmak istediğim oluşumdur, grup yöneticisi de (yazar: elifcrt) olmalı hatta.

  16 kasım 2015 14:04


  8. sözlükle kurulursa beni de yazın dediğim oluşum. çünkü o kadar testosteron içindeyim ki bol gıybetli, ojeli rujlu bildirimlere muhtacım :(

  16 kasım 2015 14:11

  9. isteyen süslüleri mesaj kutuma bekliyorum, biraz panik gibiyim ama hayırlısı artık.

  16 kasım 2015 23:50

  10. Bol süslülü bir tanesine sahip olduğum gruptur. Çok mutluyum o kadınları tanıdığıma. Hepimiz apayrıyız; işlerimiz, memleketlerimiz hatta hayat görüşlerimiz, tenimiz, cilt alt tonumuz (gizlinot: swh ) , boyumuz falan filan. Ama ortak bir paydada o kadar güzel birleşebiliyoruz ki yeri gelince. Seviyorum işte hepsini ayrı ayrı. En kötü anlarımda, çok kısa bir süredir tanıyor olmama rağmen yanımda oldular. Omzunda ağladığım oldu, ihtiyacım/ihtiyacı varken aradığım da. Biliyorum ki bundan sonra mutlaka her biri hayatımın bir yerinde olacaklar. Ama yakınlarımda ama değil mutlaka olacaklar. Buradan kendilerine kucaklar dolusu öpücükler gönderiyorum. Siz çok seviyorum kızlar, şu hayatta "iyi ki"lerimden birisi sizlersiniz.

  16 kasım 2015 23:55