yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (131)
  • medya (2)

  131. Söylemezsem olmazda görünce girip en son videolarına göz attım youtubede. Ve altı boş özgüvenin vücut bulmuş hali. Çok anlamsız buldum oraya çıkmasını. Televizyon youtubeye benzemez orada akıcı ve kırpma yapmadan düzgün diksiyonla konuşmak gerekir. Birkaç program izledim ve asla kendini ifade edemeyen tutuk konuşan biri. Söylemezsem olmazda göremeyince kanalına girip baktım ve neden istifa ettim diye bir video paylaşmış. Kimseyle vedalaşamadığını söylüyor ki istifa değil de kovulduğuna kalıbımı basarım.

  18 haziran 17:18

  130. 2-3 haftadır programda bi butiğin ürünlerini giyiyo. öncesinde zaten yotube'da zarf atmıştı zaten sponsor bekliyorum diye. aşırı utanç verici bi hareket. ama durun daha da şok edicisi var. etiketlerken tasarımcım demez mi butikçi kıza :)))) sanki sana özel ölçülüp dikildi onlar. giydikleri de öyle ahım şahım değil. hayatına özendiği şeyleri böyle çekmek istiyor sanırım. 4 yıldır magazin benden sorulur demesi de aşırı saçma. algı yaratmaya çalışıyor bence. Arto, serdar ortaç'a bizim kızlar nasıl diye sordu röpotajda. "sağdaki çok asil" dedi hande için. yağmur nasıl bozuldu ve saçmasapan tepkiler verdi. bi sus değil mi asil demiyolarsa bi bildikleri var. zorla asil mi olunacağını sandın. başarılı kadın seviyorum diyor ama asla hoşlanmıyor bence, bana geçmiyor. bunu diyo ardından iki saniye sonra sibilin taklidini yapıyo gülüşü için. enteresan!! ben çözemedim kendisini ama pek iyi hislerim yok .

  15 mayıs 12:01

  129. konuşulmak istiyor ve başarıyor. kendi kapasitesinin farkında bence ama daha fazlası varmış gibi sunuyor. (iyi anlamda demiyorum) bi nevi algı yönetimi yapıyor. bazı isimlere aşırı takık. hande, duygu, ala, şeyma v.s. eline güç geçse küçük dağları be yarattım diyebilir. ha izlermiyim evet çünkü eğlenceli :) özgüven kazanmak için bile izlenebilir. eşinden dış ses diye bahsetmesi bana geçmiyo:) yerinde olsam dış kapının mandalı gibi hissederdim kendimi.

  2 mayıs 16:39


  128. Ben bu kadını senelerdir öyle ya da böyle bir şekilde izlerdim. bazı fikirlerini aşırı muhafazakar bazılarını yüzeysel bulsam da videoları sara sara takip ederdim. Söylemezsem olmaz kadrosuna katıldığı için birkaç bölüm izledim fakat bu ne yahu.. Aşırı egolu bir tavır içinde karşısındaki partnerine ''sen spor spikerisin sus o zaman biz konuşalım'' tarzında cümleler sarf etti. Bir de diyor ki ben 4 yıldır magazin yapıyorum aç youtube izle biraz :D karşısındaki hanım efendi o kadar saygılı ve sakin davrandı ki hem saygı duydum hem de kızdım. Ben olsam öyle laf sokardım ki utançtan konuşamazdı asla. Diksiyon desen ayrı bir fekalet zaten. sürekli yanlış kelimeler kullanıyor. ''agrasyon'' diyip duruyor bide agrASYON ne demekse.. gerçi ''kembili'' reklamı yapan insandan ne beklemek lazım hata bende. gelen konukların lafını bölüp duruyor. en skandalı da geçen gün KADES uygulaması için ''şiddet gören kadınlar 112 mi 155 mi kaçtı onu arayın ya da KODES'i arayın'' dedi. İnsan bu kadar mı araştırma yapmadan konuşur bir allahın kulu da uyarmıyor mu be kardeşim

  25 nisan 22:05

  127. söylemezsem olmaz kadrosuna girmiş. görünce şok oldum.

  18 şubat 15:16

  126. İlk videosundan beri beğenerek takip ediyordum bir süre sonra patlayınca yüksek bir egosu oluştu ve yıllarca içinde biriktirdiği o hırsı gün yüzüne çıktı maalesef. Bire bir dmden sohbet ediyorduk sesli mesajlar atıyordu bir gün tavırlarının değiştiğini ekrandan farklı yansıdığını tatlı bir şekilde uyardım şak diye engeli bastı. Eleştirdiği kimseden farkı yok hatta farkı şu olabilir o kadar para ve üne sahip olsa daha da fazlasını yapardı buna emin oldum. Başlarda samimi geldiğinden göremiyordum ama o duygu özaslana şeyma subaşıya takıntıları tamamıyla kıskançlıktan öte gitmiyordu. Onları rol modeli alıyor olabilir duyguya gigiye özendi diye yüklendiği saç savurmalı yürüyüşü bilinmedik bir yerden ödül alırlen yapıp instagrama atmış. Şuan ise arada videolarına baktığım kadarıyla küçük dağları ben yarattım havasında herkese yüksekten bakıyor, jess ile programda adamı içten içe küçümsediğini hissettiğimde çok sinirlendim, o programı izlenebilir kılan adamın mütevazı ve iyi niyetli yorumlarıyken onu susturup duruyordu. 

  15 şubat 21:26

  125. Yağmuru uzun süredir takip ederim. Kızın hakkı yensin istemem. bir çok konuya ilk kendisi el attı ve dillendirdi. Sahte çekilişleri, yanlış link paylaşımlarını ve filtreli ürün tanıtan fenomenleri. Bu konular hiç tartışılmazken tüketiciyi biliçlendirmek için paylaşımlarda bulundu. Ben kötü niyetli biri olduğunu düşünmüyorum. Fakat polat ailesi ile ilgili içeriği bende çok geç yaptığını düşünüyorum. Zaten kendisi belli şeyler sonuçlanmadan konu ile ilgili içerik yapmak istemediğini belirtmişti.

  8 kasım 2023 00:44


  124. jess ile yaptığı programdan beri çok değişti maalesef. dilan olayında da düşüşünü tescilledi. türkiye nin en önemli magazin gündemini sebep ne olursa olsun konuşamadı. dilan ile samimi olduğunu öncesinden biliyorduk, hatta konuk olarak alacaktı ve bir problem çıktığı için alamamıştı. açıkça tarafını belli edebilirdi. ben oldum, en iyi benim diyerek eleştirilere artık kulak asmıyor. sadece pohpohlanmak istiyor. takipçi sayısı bu nedenlerden dolayı çakılı kaldı ve artmıyor. acilen tv sevdasından hayalinden vazgeçip kemik kitlesinin gönlünü alması gerekiyor. 

  3 kasım 2023 17:14

  123. Videolarda eşi konuşurken kendisinin dudaklarını büzüp gözlerini kısarak pozlar kesmesi, sürekli ama sürekli yanlış kelimeler kullanarak konuşması(gizlinot: mahkeme açmak dedi en son orda sinir krizi geçirdim), aşırı şişik egosu ile tam olarak ülkenin cahil kesimine hitap eden kişi.

  30 eylül 2023 20:17 30 eylül 2023 20:18

  122. Öncelikle ilk çıktığı günden beri takip ediyorum kendisini ve eşini. Eşi işini çok iyi yapıyor. Yağmur Hanım da eşi de çok çalıştı, işlerini severek yapıyorlar ve bu kadar büyümeyi hak ettiler bence. Ancak Yağmur Hanım kitlesi arttığı ve buna bağlı şikayetler de attığı için eskisi kadar farklı haberler paylaşıp yorumlar yapmıyor, her magazin sayfasının paylaştıklarını paylaşıyor. Bu işe girerken kimsenin paylaşmadığını paylaşacağım diyerek başlamıştı. Karakteri kimseyi ilgilendirmez sadece hedef kitlesi ona göre oluşur ancak beni rahatsız eden videolarda konunun ortasında birden dudak şişirmesi, gözlerini kısıp dudaklarını aralayarak uzaklara bakması ve sürekli kendisini izlemesi bazen o kadar abartıyor ki adına utanıyorum. Birden konudan kopup onun konudan alakasız hareketlerini izlerken buluyorum kendimi. 

  edit: ben bunu yazdıktan sonra çok azalttı. Görmüş olabilir çünkü çok iyi takip ediyor ve önemsiyor takipçilerinin düşüncelerini.

  14 eylül 2023 17:17 19 şubat 17:16