yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (271)
  • medya (21)

  271. Kendisi o camiada en sevdiğim kişidir. sosyokültürel seviyesi, eğitimli olması, iyi bir aile terbiyesi almış olması o kadar belli ki. Gençleri, çocukları olası hastalıklarıyla ilgili kendince "tedavi" önermek yerine doktora gitmesi gerektiği yönünde bilinçlendirmesi çok kıymetli. Hayvanseverliği, hayata bakışı , herşeyiyle çok beğeniyorum. Umarım kendi markasını çıkarmaz, o noktada influencerlık işi bitiyor bence. 

  29 mayıs 21:19

  270. aylık favorilerini paylaşıyor, bir ay içinde bir sürü şey kullanmış, içlerinden beğendiklerini öneriyor. bu kadar ürünü 1 ay içinde ne ara kullanıyor, hangisinin neye iyi geldiğini nasıl ayırt edip bir de önerebiliyor ben anlamıyorum açıkçası. bu yüzden de güvenilir gelmiyor artık.

  25 nisan 11:32

  269. ben seviyorum yağmuru ve takip ediyorum

  19 nisan 17:32


  268. tek güvendiğim ve takip ettiğim influencer

  18 nisan 22:59

  267. Kendisine yüz yüze edemeyeceğim teşekkürü kamu huzurunda etmeye gelmiştim ki son girdiyi görüp önce ona değinmek istedim; sizce gerçekten tepkiniz doğru adrese verilen yerli yerinde bir tepki mi?

  Bir de bu insanı "aşırı memnuniyetsizlik" huyu ile eleştiriyorsunuz ama insanlar gerçekten böyle ufak detaylarda bile makul olsaydı, akıldışı bulduğu her şeyi, her kişiyi, her kurumu dürüstçe eleştirseydi ve kendisi düzgün bir insan olarak yaşasaydı muhtemelen Filistin'deki bu durum da yaşanmayacaktı. Ütopik gelebilir ama Filistin'deki acıyı birini suçlayarak dindiremezsiniz, öncelikle bu acıların yaşanmayacağı ideal bir dünyanın vatandaşı olarak var olmayı deneyin. Ki eleştirdiğiniz insan -kendisini yüzde yüz tanımıyorum ama- böyle bir insan. 

  O sebeple işini etik yoldan dürüstçe yapan bir insanı bıktırmak ve uzaklaştırmak yerine daha doğru yerlere tepki gösterebilirsiniz.

  Teşekkür edecek takatimi de bırakmadınız ama Yağmur, teşekkür ederim. Umarım hak ettiğin mutluluk, huzur ve sağlık hep hayatında olur. 

  2 kasım 2023 13:07

  266. Kendisini çok çok uzun zamandır takip ediyorum. Cildim kuru olduğu için ve muhabbetini sevdiğim için devamlı izleyebildiğim tek influencer olmuştur.kendi mesleğinin oluşu, mütevazi ve kişisel doygunluğu verdiği olgunlukla işini yapması çokça takdir ettiğim noktalar. Hiçbir şeyden memnun olmaması ise beni boğan özelliği. (biraz daha haşır neşir olsak küresel ısınmanın , abd hortumunun nedenini bile Türkiye görebilir)

  Şimdiye kadar da saygı duyuyorum diyerek kimseye bir yorum yapmadım ancak artık dile getirmek istiyorum.Birçok influencer, youtuber, instagram fenomeni belli alanlarla ilgilenseler de pandemi, Seçim,siyaset, hayvan hakları, lgbt, feminizm vs vs birçok takip ettiğimiz konu dışında fikirlerini kusmalarını izledik. Biz bu konularla ilgili yorum görmek istesek bakacağımız yerleri zaten biliyoruz. "Bu benim hesabım görmek istemeyen bakmasın" klasik cevabıyla kendilerini aklayan nice fenomenlerin arasında tabiki yağmur da vardı.

  Her konuya fikirleri olduğunu gördüğümüz ve dinlediğimiz bu insanların savaş ve insanlık katliamıyla ilgili neden bu kadar sessiz kaldıklarını merak ediyorum.(aynı ya da farklı düşünebiliriz ben sessizlikten bahsediyorum). Bunu da dile getiriyorum çünkü yoldaki kaldırım taşı yamuk olsa şikayet eden insan tiplerinin böylesi bir duruma sessiz kalması makul değil.

  Edit: akşama story paylaşmış.

  16 ekim 2023 12:21 16 ekim 2023 20:47

  265. Çok tatlı ve samimi bulduğum biri kendisi. Ben de son videosunda evleneceğini öğrenince baya mutlu oldum onun adına. Iliskilerden yana biraz dert yanıyordu çünkü ara ara ve umutsuz gibiydi. Şimdi umutlarının yeserdigini görmek güzel gerçekten. Çok mutlu olurlar umarım.

  22 mayıs 2023 23:23


  264. Az önce videosuna denk geldim açtım ve ilk yorumlarda evleneceği için tebrik edilmiş. Bende çok sevindim mutluluklar diliyorum 

  21 mayıs 2023 14:48

  263. burda yazılan girdilere biraz paralel biraz da farklı bi eleştiriyle geliyorum.

  yağmurun cilt bakımı içerikleri beni aşırı sıkıyor. kanalını ilk kurduğunda tatlı tatlı renkli makyajlar yapardı o makyajları yaparken de sohbet ederdi bizle o kadar keyifliydi ki o zamanlar onu takip etmek. üstelik önerdiği her makyaj malzemesinden de verim alınıyodu youtubeda gizli reklamların havada uçuştuğu o dönemde içerikleri ilaç gibiydi.

  sonra ne oldu bilmiyorum bir gün bi karar verdi ve kanalını sadece cilt bakım içerikleriyle doldurmaya başladı şimdi bu kötü bir şey elbette değil baktığınızda ama kanalının içerik skalası o kadar daraldı ki içerik tekrarına çok fazla düştü. yani yıllardır ne zaman kanalına şöyle bi uğrasam hep aynı başlıklar var (gizlinot: gençlere cilt bakım rutini lekeler nasıl geçer göz altım nasıl iyileşti falan filan) . mesela eleştiriyoruz ama çisem çakır cilt bakımı furyasıyla ünlü olmasına rağmen senelerdir bu alanda farklı içerikler çıkartmayı başarabiliyor beni o kadar sıkmıyor, hatta o bile fazlaca makyaja yer veriyor kanalında son zamanlarda ama ben yağmurda onu görmüyorum ve açıkçası içerikleri bana hitap etmediği için üzülüyorum çünkü ne yeni bir şeyler sunuyor ne de aldığı ürünler cilt tipi olarak benim skalamda değil. eski günlerin hatrına abonelikten de çıkasım gelmiyor öylece kaldık işte kendisiyle keşke eski içeriklerine dönse :D

  1 nisan 2023 22:45

  262. kendisini seviyorum, sevimli, seksi ve güzel buluyorum.

  ama artık önerdiği ürünlere güvenmiyorum. çoğu önerdiği üründen memnun kalmadım açıkçası. bir de o kadar çok ürün kullanıyor ki tam bir tüketim canavarı.

  benim gibi minimalist az, öz felsefeli bir insanda rutinleri anksiyete yapıyor.

  ama izlemeyi seviyorum, yakın buluyorum ne bileyim arkadaşım gibi yakınım gibi bişi oldu sesini duymak, girdiği tripleri izlemek bir yandan da hoşuma gidiyor. (gizlinot: swh)

  1 nisan 2023 14:30