yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. dondurma yiyen (gbkz: çocuk)lara yaklaşıp türkiye'nin müslüman bir ülke olduğu için yaptıklarının yanlış oluğunu söylecek kadar hadsiz olan bir yobazın aldığı manidar yanıt.

  https://www.youtube.com/watch?v=fvRDQU018Iw

  yer: türkiye

  zaman: ramazan

  dondurma yalan: çocuk

  musallat olan: fesli, cüppeli, sakallı koca bir adam.

  21 haziran 2017 00:04

  2. kim bu cubbeli sirikli adamlar dedirten olay. kim bunlar gecekten? ne bu kilik kiyafet allah askina. hem goruntu kirliligi hem de beyin kirliligi. yemin ederim ayni havayi solumak bile IQ dusuruyordur. dinden soguttular yeminle. bunlar da azalarak bitsin.

  21 haziran 2017 00:09

  3. Bu sözü en iyi açıklayan kelime budur: (bkz: yobaz savar)

  Videodaki ekşici genci gerçekten tebrik ediyorum ben direkt bsg derdim

  21 haziran 2017 00:34


  4. alnından öptüğüm gençliğin muhteşem sözüdür. ne mutlu senin o yüreğine! senin ve senin gibilere emanet işte bu memleket! güzel günleri göreceğiz çocuk!

  ayrıca videoda en çok takıldığım cümle "burası müslüman bir ülke" cümlesi... değil efendim. burası demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk devleti olan türkiye cumhuriyeti! hatta tarih verelim en iyisi: 29 ekim 1923'ten beri! sakalınla, cübbenle, sarığınla senin ve ramazan'da dondurma yiyebilen çocuğun ortak yaşam alanı burası. laik devlet burası! benim için hala öyle! kara çarşafla, sarıkla, mini etekle, türbanla herkesin eşitçe adil bir şekilde sokaklarında gezdiği bir ülke burası! ülkeydi ya da... şimdi o sarıklar cübbeler iyi hal indirimi olurken mini etekler "rızası vardır" oldu, ramazan'da insanlar bişeyler yiyip içtiği için dayak yer oldu... ne hale getirdiniz güzelim memleketimizi be!

  müslüman ülke değil efendim burası. müslüman ülke mi istiyorsun? yalllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah arabistan'a...

  21 haziran 2017 00:41

  5. İzlerken içimin yağlarını eriten videodur. Yeter be! senelerdir meydanı boş buldular. Adalet yürüyüşleri ve ardından bu video ile hala bu ülkede umut olduğunu gördük.

  21 haziran 2017 01:43

  6. yazık ülkenin geldiği şu hale. Müslümanlığa dair her şeyi tam olarak yaptı da sanki iş bir tek çocuğun dondurma yemesine kaldı. Cübbeli, sarıklı tipleri görmekten de gına geldi artık her yerden çıkıyor, her konuya kendilerini dini otorite sanarak burunlarını sokuyorlar. hayır yani bu ülkedeki insanlar ilk kez mi oruç tutuyor ya da yolda, sokakta birini bir şey yerken ilk kez mi görüyor da bu hangi müslümanlığa giriyor? müslüman demek bu mu şimdi yani? yazık ki ne yazık bunlar gibilerin diline kaldı Müslümanlık. Bu gibiler oruç tutmayı yiyip içmemek zannedip, sadece midesine oruç tutturunca aynı zamanda eline, diline de oruç tutturamayınca gelinen nokta bu işte. Sarığı takan, cübbeyi giyen kendini bir şey zannedip etrafa vaaz veriyor oh ne güzel.

  21 haziran 2017 01:48

  7. Senin o parmağını alıp ............

  Sesi titreyen ergen ve güzel arkadaşımın alnından öpüyorum. İyi ki varsın.

  21 haziran 2017 03:00


  8. Bunun gibi mahluklar (gizlinot: insan demeye dilim varmıyor) sanki ülke de herşey yolundaymış da bir bu kalmış gibi kendinden yaşça küçük çocuklara gücü yetip ayıplarken,13 yaşındaki kız çocuğunu kendine eş alabilir,birden fazla karısı olabilir,sokaktan geçen kadınların poposuna,memesine bakabilir. o ayıp değildir ama sokakta dondurma yemek ayıptır.çünkü o müslüman bir ülkede yaşar. Bu arada kendisine not; ülkelerin dini olmaz bebişim ok kib bye.

  21 haziran 2017 07:50

  9. Bu nasıl bir zihniyet aklım almıyor! İzlerken ürperdim resmen. meydanları boş bulmuşlar, arkalarına da almışlar ismi lazım değili iran ırak yapacaklar türkiye'yi. yedirmeyiz kardeşim! Argo konuşmayı hiç sevmem ama sen bu demokratik ülkede yaşamayı hak etmiyorsun, burası sana fazla. yalllaaah arabistan'a!

  edit : imla

  21 haziran 2017 09:18 23 haziran 2017 07:52

  10. gerçekten allah rızası için oruç tutan hiçkimse başkasının yemesine içmesine karışmaz. hele ki bir çocuğun dondurma yemesi seni rahatsız ediyorsa tutma kardeşim sen oruç falan. suratından belli zaten adamın açlığa olan siniri. ibadet gizli yapılırsa ibadet olur.

  şu an oruç tutmuyorum ama eskiden tutardım. hatta çocukken bile hemen her gün tutardım. arkadaşlarım sorduklarında hayır bugün değilim derdim. benim oruç olduğumu anlayıp yanımda bir şey yemeye çekinmesinler isterdim.

  müslümanlıkta oruç tutmak var da hoşgörü yok mu? yanındaki adam tutmasa neredeyse çocuğu dövecek sahte dindar.

  21 haziran 2017 20:06