yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (81)
  • medya (2)

  1. karda yürümenin ve yatmanın hazzını hiçbir şekilde veremeyecek mevsimdir.

  8 mayıs 2015 21:35

  2. denize girip cossss etmek istediğim mevsim. uzun gündüzler ve bol güneş. daha ne isterimki dedirten mevsim.

  31 mayıs 2015 18:02

  3. "İstanbul temmuzları bir başka oluyor

  Hele bir de yıllık iznin yok ise bambaşka"

  Demiş şair İstanbul'da geçen zorlu yazları tasvir etmek için sevgili süslüler.

  Yaz başında "böyle olmaz arkadaşım bu sene yazlığı olan bir sevgili bulup en azından haftasonlarını garantileyim" planlarımı temmuz sonu itibarı ile "istanbul'da havuzlu sitede otursun yeter" olarak revize ettim.

  Ağustos ortalarına kadar sıcak böyle devam ederse istanbul sahillerine yer yer konan turnikelerden geçecek dolulukta istanbul kart ve bir beyaz slipe tav olup gidicem.

  28 temmuz 2015 21:22


  4. azalarak bitmesini dilediğim mevsimdir.

  kesinlikle yaz insanı, sıcak hava insanı değilim. en net tabiriyle; yaz mevsiminden ve sıcak havadan nefret ediyorum! keşke 12 ay maksimum 20 derece olsa. ferah ferah, sıkılmadan, bunalmadan takılsak.

  özellikle bugün itibariyle istanbul, yaz mevsiminde ne çekilmez bir şehir olduğunu tam anlamıyla gösterdi. neredeyse elle tutulabilecek düzeyde bir nem ve 50 derece falan hissedilen bir sıcaklık vardı. çarşamba ve perşembe daha da fena olacakmış. sanırım en sonunda eriyeceğim ya da infilak edeceğim. başım ağrıyor, sürekli halsiz hissediyorum ve gözlerim yanıyor. hem de güneşten sürekli kaçmama ve bol bol su içmeme rağmen. sıcak çarpması denilen şey bu olsa gerek.

  hiç iyi gelmiyor bu yaz mevsimi bana.

  28 temmuz 2015 22:09 28 temmuz 2015 22:47

  5. Belki çoğu insan için deniz,kum ve güneşi çağrıştırsada benim için terlemek,dışarı çıkmamak, amele yanığı olmak ,güneşten kaşınmak demektir . Bu yüzden dört mevsim de kışı yaşayacağım bir yerde olsaydım hiç şikayet etmezdim kalın giysileri ve koyu makyajları çok özledim . Bir de genelde kış mevsiminin depresif olduğunu söylerlerde bu sıcakların yarattığı baş ağrısı ve halsizlikle insan asıl bu mevsimde depresifleşiyor bence .

  28 temmuz 2015 22:32

  6. Benim de nefret ettiğim mevsim. Yılın en sıcak ayı olan ağustos ayında doğmama rağmen hem de. Fakat bu hususta yalnız olmadığımı bilmek sevindirdi beni. Zira yazı, denizi, kumu, güneşi sevmiyorum dediğimde sürekli bir biçimde uzaylı muamelesi görüyorum ama ben gerçekten tam anlamıyla kış insanıyım. Yağmuru, karı inanılmaz seviyorum. Yağmur yağdığında içi kıpır kıpır olan bir insanım. Sıcak içecekleri, koyu renkler giymeyi, koyu rujlar sürmeyi, vanilyalı-şekerli parfümleri kullanmayı çok seviyorum. Kışın çektirdiğim fotoğraflara baktığımda bile kendimi daha güzel buluyorum. yaz mevsiminde hiçbir şekilde kendim olamıyorum. Bu gece uyuyup, kasım ayında uyansam ne olur sanki (ybkz: swh)

  28 temmuz 2015 22:45 28 temmuz 2015 22:48

  7. Ben de nefret ediyorum. ankara'da yaz hiç çekilmiyor. Sıcaktan mayışıyorum. tüm gün evde yatıyorum. bi elimde telefon bi elimde tablet asosyal oldum iyice. Çünkü dışarı çıkmak ayrı bir dert. ne zaman dışarı çıksam kış gelsin artık diye bir saat söylendiğimi farkettim. Kışın gerekirse Üç kat giyinirim üşümem ama yazın ne yaparsam yapıyım terliyorum. Dört mevsim kış olsa hiç şikayet etmem. İyi ki sürekli yaz olan bir yerde yaşamıyorum diye şükrediyorum hep. Bana soğuğu bu kadar sevdiren ankara'nın ayazı bence.

  28 temmuz 2015 23:31


  8. bayılıyorum yaza.güneş bana enerji veriyor resmen.daha pozitif ve mutlu oluyorum.mini mini şortlar,etekler hafiften bir bronzlaşmak ve haliyle makyajsızken de çok hoş görünmek. denize girebiliyorum her şeyden önce saatlerce yüzebiliyorum.

  kışı hatırlamak bile istemiyorum şuan.sabah gözünü açtığında yağmurlu karanlık bir hava insanda yaşama sevinci bırakmıyor.yağmuru,karı,çamuru ayrı dert.kat kat bir ton giyinmek.bir de üşümek var tabi.yürümek zorunda olduğum ve üşüdüğüm günlerde ilk gelen arabanın önüne kendimi atıp ölmek istiyorum o derece.

  yaşasın yaz.

  Eksilen bacılarım için büyük hizmet! bimde şişme havuzlar 9.90! (gizlinot: swh )

  29 temmuz 2015 00:01 29 temmuz 2015 10:02

  9. Guzel bir yazligimiz olsa istanbulda sicaktan erimesek severim ama yine de bir sonbahar veya ilkbahar degil. Ben kisin kendimi gayet kuru normal cilt olarak goruyordum. Yazin birden asiri derecede yaglanmaya basladi cildim insanlara elletip baksana noldu yuzume diyorum o derece sasirdim minik minik sivilceler de cikiyor. Terlemek de ayri bir dert makyaj falan kalmiyo yuzumde makyaj yuzunden insanlari beklettigime yazik oluyor ya da kullandigim malzemeye... Eskiden istahim tam kesilirdi tum gun yemek yemezdim 5 6 kilo verirdim simdi o da olmuyo hapur hupur goturuyorum.

  29 temmuz 2015 00:12

  10. Ya nefret ediyorum bu mevsimden. Millet tatile,deniz kenarına gidiyor biz gidemiyoruz. Bu sıcakta İstanbul sıcağı da çekilmiyor üstüne nem olunca yapış yapış oluyorsun. Sıcaktan uyuyamıyorum, uyandığımda su içinde oluyorum, Bu durumda iş yerinde uykusuz oluyorum mal gibi oluyorum kısaca. Bit yaz bit.

  29 temmuz 2015 08:38 29 temmuz 2015 08:45