yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (1)
  • medya (0)

  1. yazmayı öteleyip sonra da unuttuğumu görkem karman'ın bikaç gün önce girdiği postla farkettiğim granülsüz bir peeling şeysidir. içinde hiç granül olmamasına rağmen sürdüğünüzde suratı tüm ölü derilerden temizleyip pampıh gibi yapsa da eğer kuru ve çok kuru cilde sahip değilseniz yağlı yapısı hasebiyle kullanışınızın saatine suratınıza sivilceler salacağı için tavsiye etmediğimdir.(gizlinot: tüm cilt tiplerine uygundur vaadi ysl'in neticesinden uydurduğu bir elementtir!) bana göre sadece peeling içerisindeki granüllerin suratını çizmesinden şikayetçi olup 'bu üründen başka çarem yoktu' diyen kuru ciltli kesim tarafından alınması uygundur. çünkü 109 gibi bi fiyatı vardır ve müsadenizle çüştür ohadır.

  17 mart 2014 21:38

  2. Granülsuz bir başka muhteşem ve uygun peeling için (bkz: ÜNT ürünleri)

  17 mart 2014 22:26

  3. Bugün bir mua tavsiyesiyle deneme boyunu kullandığım, kullanırken de beni "granülsüz peeling de neymiş?" gibi düşüncelere gark eden ürün. Sonrasında yarattığı yumuşaklık hissi başarılı.

  11 haziran 2014 22:13


  4. son sephora alışverişimde deneme boyu hediye edilen şirin peeling. granülsüz ama elinize bir miktar alınca içerisinde altın rengi ışıltılı bir şeyler var. altın tozlu bal kıvamında. ben sevdim, ilk %20 indirimde bir adet almayı düşünüyorum.

  gördün mü sephora? küçük bir hediye sana satış olarak dönüyor. öğrenin müşteriyi memnun etmeyi artık.

  16 ocak 2015 10:23

  5. Testerını kullandıktan sonra çok sevip tam boyunu aldığım kokusuna bayıldığım peeling. İçinde granül yok. Üst girdide yazıldığı gibi altın tozlu bal gibi bir şey. Ürünü elinize ilk aldığınızda koyu bir kıvamı var ama yüzünüze sürdüğünüzde 1-2 dakika sonra erimeye başlıyor yağa dönüşüyor. Yıkadığınızda yüzden arınması kolay. Sonrasında verdiği yumuşaklık, nem ve aydınlık mükemmel. Cildi tahriş etmediği için her gün bile kullanılabilir diye düşünüyorum(ben kullanmıyorum ama kullanılabilir herhalde). Sephoradaki çalışan "Ürünü uygulayıp 3-4 dakika beklerseniz nem maskesi olarak da kullanablirsiniz" dedi. Denedim ve öyle daha çok beğendim. Uygula, cilde masaj yap sonra yıka yapmıyorum birkaç dakika mutlaka bekletiyorum. Lakiiin bildiğiniz gibi Peelingin amacı ciltteki ölü deriyi atmaktır ama bu ürün ciltteki ölü deriyi atmıyor bence. Yüzü nem bombardımanına tuttuğundan ciltte pürüzsüz bir etki bırakıyor. Bende bu soruna şöyle bir çözüm buldum. Seyahat kutusuna kullanacağım miktarda ürün döküp içine türk kahvesi ekliyorum ve elimle karıştırıyorum. Karışımı yüzüme sürüp peelingimi öyle yapıyorum. Bu sayede bir ürünü hem nem maskesi hem de peeling olarak kullanabiliyorum. Şahsen mükemmel peelingimi buldum bitince de tekrar alırım.

  21 şubat 2015 01:16 21 şubat 2015 01:17

  6. Kuru cilt kurtarıcısı muazzam peeling. Granülsüz olduğu için haftada iki kez de uygulanabiliyor. T bölgemdeki pul pul görüntüyü anında yok edip bebek poposu yumuşaklığına kavuşturuyor. Etkisinin uzun sürmesi de cabası :)

  22 mart 2015 23:21

  7. Granülsüz olduğu için tercih ettiğim ara form. Gerçekten peeling denilebilecek bir etkinliği yok bence. Yüzüme irice bir fındık büyüklüğünde alıp yaymaya başlıyorum. Önce yapışkanımsı bir formu oluyor. Sonra eliniz ve yüzünüzdeki sıcaklığın yardımıyla kaygan, yağ gibi bir hal alıyor. sonra biraz su ekliyorum ve neredeyse köpürdükten sonra yıkıyorum. Sonuç pürüzsüz, yumuşak ve kesinlikle aydınlık bir cilt. Ancak bu aydınlık fazla uzun sürmüyor. 'Peeling' kategorisinde memnun kaldığım tek ürün bu ama zaten dediğim gibi pek peeling hali yok. Kokusunu ve kıvamını çok seviyorum ancak parasını hakedecek bir işlevi olduğunu söyleyemem.

  11 ocak 2016 00:29


  8. Yine bir sephora çalışanının beni gaza getirmesiyle aldığım bir ürünle daha karşınızdayım. Çok hassas ve yağlı ayrıca sivilceye de meyilli bir insan olarak, ben de sivilce ya da başka bir problem yaratmadığını belirtebilirim. Buna karşın, iyi bir etki yaptı mı, ya da ölü tabakayı soydu mu derseniz, ona da cevabım hayır olacaktır. Kısacası bunu bitirip, başka bir granülsüz peeling arayışına gireceğim.

  1 kasım 2016 11:43

  9. Birkaç yıldır kullanmakta olduğum ve çok memnun olduğum üründür. Yağlı alerjik sivilceli ve deee rosacea lı kısaca kabus gibi cildime inanılmaz iyi gelmiştir. Granüllü ürünler bildiğiniz gibi sivilceyi tüm yüze yaydığı için mecbur kalıp emin olmadan aldığım ama sonra çok çok memnun kaldığım haftada iki kez yapıp artık inanılmaz berrak bir tene sahipmolduğum ürün

  19 aralık 2016 21:25