girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (392)
  • medya (42)

392. 10 iş günüdür sırf alıcının keyfi yüzünden ürünlerinizin kargoda beklemesini göze almanız gerekebilen uygulama. Ezmek için asla söylemiyorum ancak alıcı muhtemelen 15-16 yaşlarında ve 377372 kere kargoyu sorduğumda her seferinde lütfen geri göndermeyin gideceğim :((( (alcaksan niye gönderem??) , şimdi yoldayım:(, bugün gittim ama orda yokmuş :((( gibi oyalayıcı ucuz cümleleri ısıtıp koydu önüme. Ya alacak ya kargo geri gelecek zaten diyerek ya sabır çeke çeke bekledim bende. 1-2 güne ürün bana geri geliyor sonuç olarak, kargoyu kendisinden kestiriyorum gayet bende. Şimdiiy soruyorum sana bayan üzgün surat, sebebi neydi ki madem o kadar üzgünsün ruja kavuşamadığın için gidip alaydın ya anacım.

11 ağustos 02:08

391. ana sayfaya çıkabilmek için en az 2 yazım hatası yapmanız gereken 2. el satış uygulaması

18 temmuz 14:35

390. Bunu da rezerve edin,ay ilanı silin kesin alacağım diye egosunu tatmin edip sonra "x hinim kridi kirti ikstirim gildi,bi iy hircimi yipimim " diye mesaj atan hayatsiz kadınlarin olduğu bir yer.Parası yoktur gelir 100 liralık Ürüne 10 olsun hemen alayım falan der. Ölücü,dilenci kılıklı insanların genelde alıcı olduğu satış platformu,biz satıcılara sabir diliyorum.

3 temmuz 07:52


389. bir kullanıcının sattığı nyx paletine watsonslarda indirim olduğunu ve aşağı yukarı aynı meblağa geldiğini ima ettiğim için polemik çıktı. hatun beni engelledi. şimdi de hesabımı dondurmuşlar. doğru söyleyen dokuz köyden kovuluyor gerçekten.

19 haziran 09:58

388. 40 tl'ye (normal fiyatının yarısından çok daha ucuz bir fiyatla) ilan açtığım sıfıra yakın olan bir ürüne "15??" yazarak indirim isteyen garip insanları barındıran bir oluşum. 40 liralık ürün için 25 liralık indirim istiyorsan bari bir rica et, cümleni bitirme ihtiyacı duy ne bileyim...

4 haziran 17:19

387. Bundan sonra alışveriş yapmayı düşünmediğim uygulamadır.

Fix+ aldım bir satıcıdan. Hiç problemi yok dedi. Bugün kargo geldi. Şişe akıttığı için ayrı bir poşete koymuş ptt. Poşetin içi de görünmüyor. Hiç bir hasar görünmediği için poşette kargoyu teslim aldım. Kargo görevlisi de o poşeti kendisinin geçirdiğini söylemedi tabii. Görevli gittikten sonra açtım poşeti kutu çıktı içinden ve kutu sırılsıklam. O an anladım poşeti ptt görevlisinin geçirdiğini, asıl kargonun aslında kutu olduğunu. Kutuyu artık teslim aldığım için hasar raporu tutturamayacağımdan açtım. Şişede kalan son bir kaç ml. de ters çevirince aktı kenarlarından zaten. Satıcıya yazdım, zebramoya yazdım hasar tutanağı yoksa iade de yok dediler. Bari içine başka şey koyayım şişenin dedim. Şişe sıkmıyor. Püskürtme kısmı da bozuk. Satıcıya bunu da söyledim ama kimin umrunda. Siz onaylamasanız da zebramo onaylayacak zaten diyor hanımefendi.

18 mayıs 18:27 18 mayıs 18:28

386. O kadar çok estee lauder satıcıları var ki ana sayfada gezinemiyorum estee ürünlerinden. Avon gibi oldu bu da. :d

18 nisan 19:26


385. Yaklaşık kırk tane ürün koyup hiç birini satamadığım uygulama. Vallahi cok da ucuza koydum neden böyle oldu anlamadim. Çoğu da sıfır ürünlerdi.

Bir arkadasım doksan kere giydiği kot pantolonu modacruzda pat diye satmış. Ürünleri sildim,bundan sonra satmak istediğim ürünleri modacruza veya letgoya yükleyeceğim artik. Umarım orada satılır.

İşin komik tarafı satışa koyduğum ürünlerin bazıları evden ışınlanmış gibi ortadan kaybolmuş. Annem gizlice satıp parasını cebe atmış da olabilir emin değilim tabi swh

16 nisan 07:07

384. O kadar çok fırsatçı dolu ki. Tesadüfen, gerçekten çok tesadüfi bir şekilde benefit ürünlerine bakarken bir süslünün sayfasına denk geldim. Süslünün kullanıcı adı zebramoda da aynıydı, süslü olduğunu öyle anladım. Bu süslümüz extra dimension aydınlatıcısını başka birine 65 tlye satmış 3 ay önce. Ben de daha önce o birinden alışveriş yapmıştım ve profilinde aynı üründen 15 tl üstü bir fiyata (78 tl civarıydı) olduğunu hatırladım. resmen bir süslüden aylar önce satın alıp üstüne bir de kâr koymuş 3. El olmuş ürüne. 

Benim takıldığım nokta şuydu: isterse 10000 tlye satsın ama, yorumlarda bir miktar indirim isteyen insanlara "çok kısa bir süre önce 140 tlye aldım, fiyat sondur o yüzden." Yazmış. Yani, bu insanı salak yerine koymak değil de nedir? 

Buradan alışveriş yaparken gerçekten çok dikkatli olmak gerekiyor.

14 nisan 20:19

383. çok acil paraya ihtiyacım oldugundan birkaç ürünümü koydugum ikinci el sitesi. sayfam için (link: https://zebramo.com/profile/ tık)

12 nisan 22:35