girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (389)
  • medya (41)

389. O kadar çok estee lauder satıcıları var ki ana sayfada gezinemiyorum estee ürünlerinden. Avon gibi oldu bu da. :d

18 nisan 19:26

388. Yaklaşık kırk tane ürün koyup hiç birini satamadığım uygulama. Vallahi cok da ucuza koydum neden böyle oldu anlamadim. Çoğu da sıfır ürünlerdi.

Bir arkadasım doksan kere giydiği kot pantolonu modacruzda pat diye satmış. Ürünleri sildim,bundan sonra satmak istediğim ürünleri modacruza veya letgoya yükleyeceğim artik. Umarım orada satılır.

İşin komik tarafı satışa koyduğum ürünlerin bazıları evden ışınlanmış gibi ortadan kaybolmuş. Annem gizlice satıp parasını cebe atmış da olabilir emin değilim tabi swh

16 nisan 07:07

387. O kadar çok fırsatçı dolu ki. Tesadüfen, gerçekten çok tesadüfi bir şekilde benefit ürünlerine bakarken bir süslünün sayfasına denk geldim. Süslünün kullanıcı adı zebramoda da aynıydı, süslü olduğunu öyle anladım. Bu süslümüz extra dimension aydınlatıcısını başka birine 65 tlye satmış 3 ay önce. Ben de daha önce o birinden alışveriş yapmıştım ve profilinde aynı üründen 15 tl üstü bir fiyata (78 tl civarıydı) olduğunu hatırladım. resmen bir süslüden aylar önce satın alıp üstüne bir de kâr koymuş 3. El olmuş ürüne. 

Benim takıldığım nokta şuydu: isterse 10000 tlye satsın ama, yorumlarda bir miktar indirim isteyen insanlara "çok kısa bir süre önce 140 tlye aldım, fiyat sondur o yüzden." Yazmış. Yani, bu insanı salak yerine koymak değil de nedir? 

Buradan alışveriş yaparken gerçekten çok dikkatli olmak gerekiyor.

14 nisan 20:19


386. çok acil paraya ihtiyacım oldugundan birkaç ürünümü koydugum ikinci el sitesi. sayfam için (link: https://zebramo.com/profile/ tık)

12 nisan 22:35

385. toplamda 4 ilan eklemeyi henüz bitirdiğim site. içerikleri bu girdiden (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-zebramo-linkleri?i=773006 ) görebilirsiniz. kullanıcı adım turkan polat

12 nisan 01:19

384. bi sürü şeyin var olduğu ikinci el sitesi. gardropstan falan daha güzel geliyo bana. sayfam da (link: https://zebramo.com/profile/ bu)

6 nisan 13:48

383. bugün evde cinnet geçirip kurtulmak istediğim şeyleri yavaş yavaş koyduğum uygulama. ama ben böyle bir ölücülük görmedim gerçekten. 30 liraya mac dudak kalemi satan birine 15 olur mu demek nedir gerçekten. mac'te 30 liraya dudak kalemi mi satılıyor? o kadar komik örnekler var ki. satıcının biri harika nars allık diye paylaşmış, allıktan geriye kalan tek şey pan'in gri parlaklığı ve birkaç orgasmlı sim tanesi... (30 lira yine). çok dikkatli kullanmak lazım sanırım, herkes keriz avına düşmüş.

5 nisan 20:08


382. Bazı kullanıcılarına bu kadar ölücülük yapamazsınız diye uyarı gelse çok daha güzel olacak ikinci el ürün sitesi. Daha pahalı markaların poşetlerini satanların şoku geçmeden boş şampuan şişesi satan gördüm bugün. Seyahat boy boş şişeler var ya onlardan bahsetmiyorum, bildiğiniz bitmiş şampuanın şişesi satılıyor. Satılmazsa da içine elidor falan doldurup satmaya çalışacak heralde. Çok dikkatli olunması gerekiyor cidden :/

31 mart 11:20

381. Burada wsxquen diye bir kullanıcı var doldurmuş narsın mac in sahte ürünlerini batch kod soruyorum gümrükten orjinal getiriyoruz diyor bunlar sahte diyorum başka ülkeden getiriyoruz diyor insan sağlığı işe oynuyorsunuz diyorum hayır diyoren sonunda engellemiş beni, ay bide çok güldüm size diyor ilahi sen çok yaşa

29 mart 14:08

380. Bir çok çeşit ürün sattığım 2. El alışveriş platformu.  Dolabımda dermokozmetik sıfır ürünler var babenin %100 aloe vera jeli, cosmed akne kontrol jeli gibi.  Kutulu açılmamışlar. Belki benim gibi ilgilisi olur, bana uymayan kullanmadığım organik sertifikalı makyaj malzemelerim de var, bir çoğu sıfır ayarda görsellerden belli oluyor zaten. Kullanıcı adım ‘Eslina” beklerim :) 

Süslüden derseniz indirimim olur tabi :)

29 mart 12:10