yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. instagram üzerinden çektiği kısa tipleme videolarını severek izlediğim kadın. Özellikle lohusa anne tiplemesine bayılıyorum. bana göre sosyal medyada o harika annelik süreçlerinin yansıtılmasına karşılık kendisinin tüm gerçekliği ile komik videolar çekmesi hoşuma gidiyor. izlerseniz siz de göreceksiniz ki lohusa anneler cidden o durumdalar. çocuk sahibi olmayı oyuncak sananlar özellikle izlemeli.

  son olarak Muharrem İnce'nin İzmir mitingini paylaşması ve görüşünü dile getirmesinden sonra takipçileri tarafından seni takipten çıkıyoruz tepkilerine karşılık ben rakamlardan ibaret değilim, size saygı duyuyorum, siz de bana saygı duyun demiştir.

  23 haziran 2018 14:22

  2. yeni gelin tiplemeleri komik falan ama asıl (link: https://www.youtube.com/watch?v=U3Id-NwyOIw bunun gibi) videolarına bayıldım.

  tatlı bir youtuber.

  12 kasım 2018 03:12

  3. Çok tatlı birisi nerdeyse tüm videolarına bayılıyorum. Çok iyi tespitleri var hele o lohusa videoları müthiş güzel. Eşinin işi dolayısıyla Danimarka'ya taşınıyorlarmış yakın bir arkadaşım gidiyormuş gibi hissettim biraz hüzünlendim ama yolu açık olsun. Ordan da yeni videolarını heyecanla beklicez.

  12 kasım 2018 03:50


  4. Gözlem yeteneği şüphesiz çok iyi, zeki ve enerjisi yüksek birisi, tüm gönderilerine de gülüyorum ama izlemeden önce hafif bir geriliyorum neden anlayamadım henüz.

  30 mayıs 2020 21:34

  5. bi ara severek takip ederdim ancak çok kibirli geldiği noktada bıraktım. Hatırlarsınız luppocu amca vardı. Onu böyle hoş olmayan bi tarzda, aşağılar gibi eleştirmişti. Eleştirinin de bi dozu olur bence. Tavrından hiç hoşlanmadım, başta tatlı geliyordu ama sevildikçe sanırım, ayaklarıyla zeminin bağlantısı kesildi. Uçtu da uçtu zeynep. Takibi bırakalı oldu epey, bi eksikliğini hissetmiyorum swh

  31 mayıs 2020 10:28

  6. Vallahi ben kendisine bayılıyorum. Kendisi için influencer diyemem zaten değil ama ilk komik tipleme videolarını takip etmeye başladım herkes gibi sonra sırf sohbetini ve İnstagram hikayelerini izlemeye başladım. Son süslünün yazdığı yoruma yani kibirli olduğuna hiç katılmıyorum tam tersi ben egosunun 0 olduğunu düşünüyorum. Kadın şuan hamile ve hamile instagramda fenomen olan kadınların hepsi hemen hemen her gün sadece dünyada kendileri hamileymiş ve yeryüzüne gelecek olan en özel çocuğu onlar doğuracak gibi tavırlar sergiliyor ancak Zeynep gayet kendi halinde yaşıyor birisi soru sorarsa hamileliği ile ilgili herkes gibi normal yaşıyorum süreci diyor geçiyor hatta yeri geliyor kendisi ile aşırı dalga geçiyor.

  22 aralık 2020 13:21 22 aralık 2020 13:38

  7. Ben zeynepi seviyorum . Çok uzun zamandır da takipteyim. Yaptıklarını beğenirim . Ağzı da çok güzel laf yapıyor . Ama işte bu reklamları olsun bazen gereksiz duyarları olsun beni yoruyor. Uzun süre es geçmeye başladım storylerini. Onu da gelen yorumlar yoruyordur illaki de . İşin içine reklam para girdikten sonra o tadı kalmıyor. Gerçi hoş yıllarca tabiri caizse bi yola girmek için çok uğraşmış ne güzel diyorum başarmış . Ama çok konusup herşeye de cevap veririm diyen bir tarz var ya zeynep de öyle ve saatlerce anlatıyor. Trendyolu kim linklese siliyorum daha o aşamada değiliz kendisi ile.

  23 aralık 2020 02:10


  8. Reklam işini iyi kıvırıyor bence. (link: https://youtu.be/7NJ7L4kkvME Şu reklam) gördüğüm en iyi YouTuber reklamı olabilir.

  23 aralık 2020 02:18

  9. Son postu ile ınfluencerlık tarihinin en sert eleştirilerini alıyor olabilir. Milli olmayan piyango ile işbirliği yapmış, biletinizi online da alabilirsiniz demiş bir kaç da story atmış, güzel bir anlaşma yaptı belli ki. Ben bu kadını doğal ve samimi buluyordum, çok da severdim yalnız şöyle bir hatamız olduğunu farkettim; en azından kendi adıma, bir insan seküler olunca onu ilkeli zannediyorum ama bu devirde işin içine para girince insanlardan ilkeli davranışlar beklemek çok ütopik olmuş.  

  Milli piyango'nun ne olduğunu veya ne olmadığını yazmayacağım, zaten ayyuka çıktı herkes herşeyi biliyor. Düşünüyorum ben danimarka'da yaşayan, bu ülkenin haksızlığından adaletsizliğinden kurtuşup milyonların kurduğu gitme hayalini gerçekleştirmiş ve orada kendime bir düzen kurmuş olsam, bol takipçili reklam sıkıntısı olmayan bir influencer olsam vallahi de billahi de bunların reklamını almam. Türkiye'de yaşayan orta alt gelirli 200 takipçili bir insanken de almam gerçi, alırsam milli piyangoya para veren herkes suratıma istediği gibi tükürebilir. Hele de hamileyken daha çok korkarım, insanların umudunu bile çalmış adamların parasını o çocuğumun boğazından geçirmem. Ne diyeyim, belki haberi yoktur gündemden uzaktır diye inanmak istiyorum, seküler ve eğitimli bir genç kadının Danimarka'lardan bize "milli piyango çokzel alsanıza" demesi koyuyor çünkü.

  23 aralık 2020 17:57

  10. maşallah dediğim üç gün yaşamıyor gerçekten. son milli piyango reklamıyla hayal kırıklığı yaratmıştır.

  23 aralık 2020 22:54