yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (55)
  • medya (3)

  1. Soltisorganic lip balm'dir.

  Çok çeşitli lip balm denedim, blistex favorimdi fakat sonradan dudağımda çok fazla beyaz kalıntı yapıyordu. En son keşfim Soltis Lip balm oldu. Organik sertifikası da var oh. (link: https://soltisorganic.com/urun/dudak-balmi/ )

  2 haziran 23:18 2 haziran 23:19

  2. önce su icmek sonra blistex

  3 haziran 17:03

  3. (bkz: Bioderma atoderm lip balm) zoretanin zamanlarımın biricik kurtarıcısı. o kadar çok bahsettim ki kendisinden önerdiğim insanlar da memnun kaldı (gizlinot: Biodermacım hadi bana da ekranı yukarı kaydırmacalı reklam yaptır buradayım ) Blistexi sollar kendisi. Kendisini buradan bir süslü önermişti bana, soru cevap aparatında öneren süslüyü tanımıyorum(gizlinot: Anonimdi çünkü ) ama çok teşekkür ederim kendisine böyle bir ürünle tanışmama vesile olduğu için.

  3 haziran 17:19 3 haziran 23:59


  4. mavi (link: https://www.gratis.com/blistex-medplus-stick-spf-15-kuruyan-ve-catlayan-dudaklara-yogun-dudak-bakimi-425-gr/urun/10008862?sku=10008862 Blistex MedPlus)'tan sonra en memnun kaldığım dudak balmı (link: https://www.gratis.com/vaseline-cocoa-butter-yumusatici-dudak-kremi-20-gr/urun/10166689?sku=10166689 Vaseline Lip Therapy) oldu. Tek olumsuz yönü stick vesiyonu olmaması. Kremi parmaklamak hijyenik gelmediği için stick versiyonu çıkmadan üzülerek tekrar almayacağım kendisini.

  3 haziran 18:45

  5. bu başlıktaki isyanı yüreğimde hissettim gerçekten kim yazdıysa hissederek yazdığı belli, 10/10.

  -c.o bigelow my favorite night balm, bath & body works'ten almıştım adının hakkını verdi gece sürüp yattıktan sonra sabah dudaklarım yumuşacıktı hep, gün içinde de gloss gibi kullandığım oluyordu eşit derecede başarılıydı.

  -pot o'miracle lip revitalizer içinde nane yağı olan, son derece bereketli son derece başarılı, yoğun nemlendiriyor fazla yağlı bir his bırakmıyor. tek üzücü yanı ben indirimle 2 liraya aldığım günleri hatırlıyorum, fiyatının bu derece yükselmiş olması üzdü.

  -e.l.f lip lacquer, bir kere kullanıp unutamadığım, 2. tüpünü almak isteyip stokta olmadığı için alamadığım biriciğim. gloss bu, çok da başarılı bir gloss, ama hafifçe peçeteyle fazlasını aldığınızda benim diyen balmlara taş çıkarır bence. nemlendirmesi, sonrasında malum balmlar gibi kurutmaması, her şeyiyle çok güzel. elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak.

  3 haziran 19:39

  6. blistex değildir. sürünce iyi hoş ama bırakınca dudaklar daha kuru oluyor gerçekten de. ben meyveli falan bulamayınca öylesine sıfır beklentiyle klasik nivea lip butter almıştım. geceleri sürüyorum sabaha yumuş yumuş oluyor bir şans verilebilir bence. 2 yıl önce migrostan 4 liraya almıştım şaka gibi bilsem kutu kutu alırdım. 

  gün içerisinde de neutrogena lip balm kullanıyorum daha hijyenik diye.

  her şey bitince de bepanthol alabilirim. 

  3 haziran 19:56

  7. nuxe reve de miel ile katıldığım başlık. yıllardır. neler denedim... ama nuxe.

  3 haziran 21:37


  8. hametan pomad

  3 haziran 21:44

  9. (bkz: lanolips) gerçekten yoğun ve işe yarayan bir lip balm, ama türkiye şartlarında fiyatı aldı başını gitti (gizlinot: gözyaşım pıt)

  3 haziran 22:01

  10. Kesinlikle bioderma atoderm. Günde 10 kez sürme ihtiyacı hissettiren drugstore nemlendiricilerden sıkıldığım bir dönem kuzenimin tavsiyesiyle aldım. Neden daha önce almamışım ki diye kaybettiğim yıllarıma üzüldüm. Aldığım zamandan beri yoğun bir ayaz ve rüzgara maruz kalmadığım sürece iki günde bir sürsem bile yetiyor.  Ankara ayazıyla, hatta beytepe’nin sabah ayazıyla bile güzel başa çıkıyor. Parasını kesinlikle hak ediyor, ki dudakları kurutan blistex bile 20 lira, bioderma ikili paket şeklinde 55 liraya geliyor eczanelerde. Her yönden avantajlı bir nemlendirici herkese tavsiye ediyorum. 

  3 haziran 22:26