girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (1)

30. efendim şimdi ben burdan az evvel bir çift terlik aldım, alışverişi tamamlayınca gördüm ki teslim tarihi 14 haziran. Daha mayıs ayındayız el insaf, aliexpress bile isterse  senden daha hızlı olabiliyor 1v1y? Hayır bilseydim bir numara büyük alır seneye giyerdim. Şaka bir yana, ürünü 1 haftaya göndermezlerse bir daha buradan hayatta alışveriş yapmam, ne bu böyle parasını şimdi öde gelecek yaz giy gibi?  Kargo gelince burayı editlerim. Tüm süslülere iyi geceler dilerim. 

29 mayıs 21:57

29. Smashbox primer’ı 65tl görünce sipariş verdim. Bugün geldi 2015 temmuz’da üretilmiş, 3 ayı kalmış. İade ettim hemen. Açıklamaya da yazdım bu sebeple iade ettiğimi. Başlığı okudum da meğer eskiden beri böyle yapıyorlarmış. Bu yanlış çizgilerini hiç bozmamışlar demek ki. Keşke siparişten önce okusaymışım. İnşallah iadede sorun çıkartmazlar. 

30 nisan 15:52

28. buradan ucuz diye 1 adet Burberry saat alma hatasında bulundum. daha ilk takmada kordonu dökülmeye başladı, sahte olduğundan baya şüphelendim. konuyu araştırmaya başladım ve saat konusunda 1v1y hakkında epey şikayet olduğunu gördüm. Geri gönderdim, neyseki 1 ay inceleme süresinden sonra geri aldılar. saat almak istiyorsanız uzak durun derim.

23 mart 14:24


27. mağaza fiyatından 100 tl ucuza satıldığını görünce buradan bir ayakkabı alma gafletinde bulundum. 2 haftadan uzun bir süre sonra arayıp ellerinde olmayan sebeplerden dolayı siparişi iptal ettiklerini söylediler. bir de üstüne sadaka gibi "telafi etmek için" bir sonraki siparişim için %15 indirim verdiler sağolsunlar. ha bir de kargo parasını bedavaya getirmek için aldığım dergiyi kargoya vermişler, iade etmek için geri yolladım 1 haftayı geçti hala onun iadesi yapılmadı. neresinden tutsam elimde kalıyorsun 1v1y. bir daha asla.

23 mart 14:16

26. Sık sık uzun zamandan beri alışveriş yaptığım site, bu zamana kadar hiç bir falsolarını görmedim. Hem zamanında geldi, hem ürün iade ettim hiç bir terslik yaşamadım.

Marka seçeneği hem çok hem de daha premium markalar var, seçenekler açısından avantajlı.

23 mart 13:51

25. Bir kez alışveriş yaptım, bir daha asla yapmayacağım. Koton butiğinden aldığım pantolon bildiğiniz defolu gönderildi. Pantolon sipariş verdiğim ürün olmadığı gibi iç etiketi kesik bir erkek pantolonuydu! Bildirdiğimde ise yalab söylediğim ima edildi gerçekten çok garip bir tecrübeydi.

22 mart 21:20

24.  koton'un kendi sitesinde bedeni olmayan bazı ürünlerini bu sitede bulduğum oldu. nasıl bir stok sistemi var bilemiyorum ama mesela geçen yaz sonu hoş bir kot ceket beğenmiştim. koton'da istediğim bedeni olmayınca buradan sipariş ettim ve iki günde elime ulaştı. bunun dışında bir iki gömleğin ve kazağın bedenlerini de buldum. tuhaf bir durum bence.

bu arada koton'da da beden geldiğinde bana bilgi ver seçeneğini işaretledim, sonrasında baktığımda sitede beden görünüyordu ama koton'dan hala bana bilgi gelecek :/

22 mart 15:39


23. 24 saatte kargo yazan ürünleri 24 saatte kargolamayan sitedir. bakalım kaç saatte kargolayacaklar?

edit: sipariş tarihi 20.03.2018 saat 23.30

kargoya veriliş tarihi 22.03.2018 saat 12.30

hello mr. brown. is this 24 saat? no, this isn't. 

21 mart 18:57 23 mart 15:04

22. Komik rakamlara clarins ürünleri satan e ticaret sitesi.sahte ya da tarihi geçmiş ürünler diye düşünüyorum.50 tl mascara,65 tl fondöten ve 80 tl pudra fiyatları gördü bu gözler sitede ve hepsi tükenmiş.

18 mart 13:31

21. Yaklaşık 15 ocak tarihinde Elle butiğinden bir bot aldım. Ayın kampanyası olarak 30 tl indirim yapıldı. Teslim tarihi gelmesine rağmen hala teslim edilmeyince mesaj atıyım dedim. “Ellerinde olmayan bir sebepten ötürü” iptal ettiler. Ellerinde olmayan sebep ne çok merak ediyorum! Ellerinde o numara kalmadı desem hala 39 numarasını satmaya devam ediyorlar. Acaba yapılan 30 tl indirim mi içlerine dert oldu bilemedim. Bir daha tercih etmeyi düşünmüyorum  

2 şubat 02:14