yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. ANKARA 6. SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nin 24.05.2017 tarih ve 2017/3838 D. İş kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklerin kaldırılmasına karar verilmiştir.

  25 mayıs 2017 12:28

  2. ANKARA 3. SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nin 30.05.2017 tarih ve 2017/4195 D. İş kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklerin kaldırılmasına karar verilmiştir.

  31 mayıs 2017 19:12

  3. ANKARA 6. SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nin 09.06.2017 tarih ve 2017/4473 D. İş kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklerin kaldırılmasına karar verilmiştir.

  9 haziran 2017 23:19


  4. ANKARA 6. SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nin 16.06.2017 tarih ve 2017/4759 D. İş kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklerin kaldırılmasına karar verilmiştir.

  17 haziran 2017 12:58

  5. asfasdasd yine sildirmişler.

  kısaca olanlar; doğum yapmak için hastaneye giden annenin doğumunda yardımcı olunmaması, kaçak şekilde doktorların çalıştırılması, sonrasında bebeği öldürüp tekrar hayata döndürmeleri, bebeğin ağır beyin hasarıyla ailesine teslim edilmesi ve olayın üstünü kapatmaya çalışmaları, doktorları kaçırmaları ve dosyaları saklayıp yok etmeleri gibi birbirinden büyük skandallar zinciridir.

  google'dan sildiremeyecekleri için tüm detaylara google araması ile de ulaşabilirsiniz.

  bir de merak ettiğim bu kararların belgeleri vardır illaki göremez miyiz? ya da ülkede bu kadar bokluk varken hakimler neden sözlükten girdi sildirmek gibi boş beleş işlerle uğraşıyor bu avukat hep böyle de hakimleri anlamadım.

  ha bir de naparsanız yapın unutulmayacak. dilerim yaptıklarınız milyon katı acı çekin. hepiniz. doktorundan avukatna kadar.

  17 haziran 2017 13:28

  6. son durumu acayip merak ettiğim malum olay. ileride ülke çok karışacak bence bu olay yüzünden, karışsın da zaten bir şeye de sesimizi çıkaralım bu ne ya!

  18 haziran 2017 02:54

  7. (link: https://i.hizliresim.com/4MkvLq.jpg burada) olayın özeti bulunuyor. Ancak son gelişmeleri bilemiyoruz konuyla ilgili her bilgiye erişim kısıtlanmış. Ekşi sözlük ve burada başlığa yazılan girdiler siliniyor

  18 haziran 2017 03:51


  8. bir bebeğin ve dolayısıyla da ailenin hayatının içine edecek şekilde bir olay yaşamalarına neden olmakla anılan bir hastanenin, kendileriyle ilgili yazılan içeriklerin derdine düşerek, olayın konuşulmasını önleme, bu sayede de unutturma çabalarıyla daha da katlanan bir durum.

  Burada veya başka bir yerde içerikler kaldırıldığı zaman ne oluyor? birileri bu konuyu tamamen unutuyor mu, herkes balık hafızalı mı yani? Bizler unutmuyoruz mesela. bugün, yani ilk babalar gününü evladını sağlıklı bir şekilde kucağına alma hayali kuran bir babaya, yaşadığı bu 2.5 aylık sürede tarifi olmayan duyguları, aile olarak çektikleri acıyı telafi edebilir misiniz? Hiçbir tazminat, alınan karar onlara bu yaşadıklarını unutturmayacak zaten, çünkü evlatları yaşadığı sürece bunların izini hep taşayacak. siz kendinizi aklamak, ticari itibarınızı korumak adına istediğiniz gibi önlemler alın, didik didik ederek yazılıp çizilenleri kaldırın ne değişir ki, insan hayatı her şeyin üstünde tutulmadıktan sonra.

  Benim bildiğim kadarıyla En son yapılan açıklamada hastane konuyla ilgili sorulara üstü kapalı cevaplar vermiş, buna karşılık aile de gayet mantıklı, cevap niteliğinde açıklamalarda bulunmuştu. Süreç aile tarafından karşı davalar açılarak işlemeye devam ediyor sanırım.

  Son bir şey daha, yakın zamanda Hastane Hakkında bir kısmı da benzer konularda olmak üzere bir yığın şikayet var internette. onları da sildirecekler mi acaba diye merakla beklemekteyim.

  18 haziran 2017 13:04 18 haziran 2017 13:11

  9. girdileri sildirdikçe masum olduğunu kanıtlayacağını sanan bir hastanenin rezaleti.

  şöyle bir girdi yazmıştım:

  bir bebeğin kalıcı sakatlık yaşamasına sebep olan hastanenin rezaletidir. kendilerinin bir suçu olmadığından emin olsalardı sildirmezlerdi. o yüzden nerde böyle başlık sildiren bir kişi ya da kurum görürseniz orda bir şeylik vardır. olay ticari itibar falan değil hiç maval okumasınlar aman ticari itibarımıza zarar geliyor diye. olayda haklı olduğu bir taraf yok ki hangi ticari itibardan bahsediliyor? zaten kendi kendine zarar vermiş aslında, insanlar eleştirince mi aklına geliyor bunların ticari itibar.

  23 haziran 2017 22:05