yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (9)
  • medya (5)

  1. Son 2 seferdir saçımı Acacia Jeans color Chili red ile boyayıp bayılmıştım,beğenmeyen de olmamıştı ailem hariç :/ Yine ailemin "duşakabin rezil oldu,bırak şu boyayı"diye caydırması üzerine vazgeçmek zorunda kaldım güzelim boyadan ve saç rengimden.Şuan daha sıradan turuncumsu bir kızıldayım yine :(

  9 ekim 2014 00:22 26 ocak 2016 17:17

  2. yeşil rengini aylarca kullandığım ve nedense bende hiç akma yapmayan saç boyası.

  15 mart 2016 16:37 5 aralık 2016 20:18

  3. banyodaki fayansların arasına dolması hariç kötü yanı bulunmayan amonyaksız sevdiğimiz bir boya kendileri

  25 mart 2016 01:40


  4. su bazlı saç boyası. çok az miktarda boyanın saç kremiyle karıştırılıp uygulanmasının yeterli olduğunu öğrenmiştim ancak 250 ml'lik ürünün beşte biri bile açılmış saçıma etki etmedi.

  8 mayıs 2016 00:01

  5. Pembesini, mavisini, violetini ve cherry redini kullandım. Çeşitli karışımlar veya tek tek de kullandım. Morunu ve mavisini hala sarı saçların turunculugunu alsın diye bir milim nokta kadar kreme karıştırıp kullanıyorum sarı saç kullanınca ( şimdi küllü kumral gerek duymuyorum). Sarı saçın üstüne bu kullandığım renkler mis gibi tuttu, mavisi çabuk akıyor ama pembeden kurtuluş yok. 4 kez boyadim çıkmadı, çareyi küllü koyu kumral boyayarak buldum. Pembe, kırmızı gibi rrnkler istiyorsanız çok iyi. Saç kremiyle karıştırıp kullanın, çok oigmentli boyalar fazlasıyla yetiyor. Sarı saçı boyamaya yarım pompa moru duşta saç kremine sıkıp bekletmistim 15 dk mesela, gayet mor olmuştu saçım.

  11 mayıs 2016 01:00

  5

  6. mavisinin her tonunu aldım, şubat sonundan beri de kullanıyorum, gerçekten bu kadar bereketli bir saç boyası olamaz. açtırma işlemini kuaförde yaptırıp ilk boyayı da kuaföre sürdürdükten sonra evde gayet rahat uygulanabilen bir boya.

  ama ilk iki üç yıkamada su dakikalarca boya renginde akıyor.

  mavi tonlarında bir tek turkuazı beğenmedim, yeni açılmış saça tutunamıyor ve kesinlikle açık yeşil bir renge sahip. öyle ki, mavi akmış da o renge gelmiş gibi duruyor saçta.

  akmıyor, akmıyor arkadaş, bu boya bildiğin akmıyor. yıllarca kuaförümün "nötr renkler çabuk akar, haftaya bir yenilemen gerekir, hiç girme mavi işine" dediği için yıllarca erteledim.. bir şeyi moda olduğunda yapmaktan nefret etmeme rağmen ben de bu seneyi maviyle geçiriyorum <3

  22 ağustos 2016 13:22

  7. Mavi rengini severek kullandığım oldukça bereketli bir ürün. Canım ne zaman sıkılsa açıyorum saçımın bir kısmını ve boyuyorum

  14 ekim 2016 05:08


  8. Sanırım saç dökülmesine sebep oluyor. Hiç saçım dokulmezken geçen hafta boyadigimdan beri deli dehşet saç döktüm.. Korkuyorum.. Zaten ne biçim bi boyaysa, akmiyor, heryeri boyuyor, saçı yipratmasa bile kimyasalin dibinde bir boya galiba. Halbuki çok kullandım fakat bu etkisini ilk defa gördüm. Şampuan ve saç kremim aynı ama bilemedim..

  25 ekim 2016 14:45

  9. geçenlerde açılmadan kaynaklanan turunculuğu alması için mor şampuan yapma gayesiyle violet rengini aldım. İlk dedikleri gibi saç kremi ile şampuan ile denedim bi etki olmadı. Ben de amaan bu seferlik boyayayım nasılsa işsizim deyip boyadım. İlk gördüğümde çok değişik geldi ama sonra gitgide alıştım. Sadece ışığın tonuna göre saç rengim farklı farklı görünüyor. Sarı ışıkta mürdüm gün ışığında eflatun beyaz ışıkta mavi görünüyor. şampuanı saçımın sadece bir yerine sürerek kullandığım için sadece oralar baya akmış ben de başka yerleri de şampuanladım fazladan akma eşitlendi. Bu aralar biraz aktı daha doğal bir renk oldu. İsana'nın be blonder şampuanı boyayı iyi akıtıyor. Bunun dışında duşakabin bende de boyandı ama cif çok kolay ve hızlı temizliyor o rengi. vücuttaki lekeleri de kruidvat micellar su ile sildim çıktı. Bende başka micellair su yok ama denersem editlerim :)

  14 aralık 2016 01:25 14 aralık 2016 16:22

  10. Ankara sıhhiyede kuaför malzemeleri satan bi dükkandan 15 tl'ye almıştım. Lise sondayken satan adamın en fazla 2 hafta kalır demesiye pembe rengini alıp açmadığım koyu kestane saçıma uygulamıştım. Mora yakın bir ton olmuştu, bulabilirsem fotoğrafını eklerim; fakat hayatımda bu kadar kalıcı bir boya görmedim gerçekten. Saçıma öyle bir yapışmıştı ki 2 ay boyunca kıpırdamadı, 2 aydan sonra da yavaş yavaş açık pembeye kadar gitti hiç açmadığım halde. Boyadan kurtulmak için en sonunda kestirdim saçımı.

  18 aralık 2016 20:01