yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  1. youtube da gördüm bi kaç videosunu izledim ciddi mi bu? hani böyle esprisine mi yapıyor videoları kestiremedim lütfen biri beni dürtsüüün

  28 ağustos 2015 16:10

  2. tanım: bir youtuber, nadir erkek bakım youtuber larımızdan, videoları gayet hoş, eğlenceli, ürün anlatımları keyifli, bugün ne giydim tarzı videosu falan var, şeker birisi.

  keşke her erkek cilt bakımı yapsa, düzenli deodorant ve parfüm kullansa, bu bakımdan belki çoğu bakımsızlıktan ölen erkeklerimize bir ışık tutar sevgili doktorcuğumuz.

  5 ekim 2015 21:00

  3. youtube hesabından hevesini almış olacak ki uzun zamandır video yok. Bende snapten takip ediyordum kendisini.

  Daha önceleri kendisine gelen eleştirileri biraz kaba bir üslupla cevapladığını görmüş ama üzerinde durmamıştım. (gizlinot: onemsemedim ) dün snapte Starbucksta açık adres vererek öpüşen iki genci ifşa ettiğini gördüm 'azgın genç ergenuslar' yazmayı da ihmal etmemiş. çok rahatsız oldum ama yine çok sallamadım.

  dayanamadım hem açık adresle hem de fotoğrafla iki genci ifşa etmesi bir doktorun bu kadar gerici ve bilinçsiz davranması beni gerçekten sinirlendirdi.

  Mesaj attım ve çat engellemiş.

  Engellemesi hiç umrumda degil de takipçilerine kendi gerici, kompleksli zihniyetini yansıtması umrumda.

  Ne zararlari vardı sana, yanlışları ulu orta Öpüşmek mi? yoksa senin onların yaptığını yapamıyor olman mı? Freuda falan girmek isterdim uzun uzun ama sinirliyim.

  Apartmanda eşine bağıran adamı ifşa edemeyecek, sokakta kavga gördüğünde aman aman diye sıvışacak insanların başkalarının yaşadığı zararsız şeyleri ifşa etmesi beni sinirlendiriyor. Hemde eğitimli insanların bunu yapması, yanlış olduğunu söyleyen birini dinlemek uzlaşma sağlamak yerine engelleyerek kendi örümcek ağlarını parlatması cok rahatsız edici.

  Öpüşmek kimseye zarar vermez acemi 'insan'

  18 ekim 2016 12:23

  4. (no:366116) girdiyi okuyup yazan

  süslüye gerizekalı deme cüretini kendinde gören youtuberımsi..

  ara sıra duygu özaslana laf atar egosundan dem vurur saçma sapan şeyler yaptığını söyler

  lakin kendisi de farklı birşey yapmaz olumsuz bir yorum yazınca engeli basar..

  5 aralık 2016 15:20

  5. snapchatte benim hakkımda kötü konuşulmuş süslü sözlükte gerizakalı falan triplerine girdi bende sandım ki harbiden ağır küfür var yok yahu birşey eleştiri yapmış arkadaş blogger vlogger vs yapacaksan eleştiriye açık olacaksın ve bu eleştiriler senin kendini geliştirmeni sağlayacak bu hareketler değil!!!

  5 aralık 2016 18:55

  6. ay bana gerizekalı mı demiş? assdsasha nerede demiş malum eleştiriye tahammülü olmadığından engelledi göremedim ama sayesinde entryim ünlü olmuş bir baktım 8-9 beğeni olan entry 27-28 beğeni olmuş.

  Söylediklerimin hala arkasındayım.

  O paylaşımdan o kadar rahatsız olmuştum ki anlatamam. fotoğraftaki kızın bir akrabası o paylaşımı görse nelere sebep olabilirdi kim bilir. (gizlinot: liseli oldukları için en fazla 17-18 yaşında çocuklardı )

  Burada yazılanları görünce merakla youtube kanalına girdim annesiyle alışveriş videosunda sanki demet akalınmış, bir kıvanç tatlıtuğmuş gibi 'kimi ünlü yaptım' 'sayemde ünlü olanlar' 'burda beni kimse tanımadı.' şakaları? komik de değil üstelik.

  Annesine karşı olan tavrı da fazlasıyla itici sürekli bir eleştirel, küçümser haller.

  Belki de bana batıyor bilemedim.

  hakaret etmiş olmasına da zerre gocunmadım. Gocunacak olsam o gün mesaj atınca engellemez uzlaşır iletişim kurardı yanlış anlaşılmışım vs. derdi bende buraya yazmazdım.

  Herkes kumaşı kadar konuşuyor işte. (gizlinot: kendi topuğuna sıkmak swf )

  6 aralık 2016 01:17

  7. acemi doktor, usta çomar.

  6 aralık 2016 02:14

  8. Snapten watsonstan alışverişini paylaşmış youtuberımsı. Fazla seviyesiz ve cahil olduğunu düşünüyorum zira son olayları bile bile nasıl Alışveriş yaparsın tarzında attığım snap ve ardındaki açıklamama "salak saçma bi düşünce " tepkisini vermiştir. (link: https://www.suslusozluk.net/g/acemi-doktor/27666 buyrun) (link: https://www.suslusozluk.net/g/acemi-doktor/27667 yorum sizin)

  Edit: salak saçma bi düşünce tepkisini uzun açıklamam sonrasında vermiştir

  8 aralık 2016 14:07 8 aralık 2016 14:08

  9. (yazar: rumeys) gibi ben de kendisine mesaj attım gereksiz bi davranış olmuş bunu paylaşmak şu an diye. ve aynı tarzda bi cevap aldım ben de. ekran görüntüsü almak aklıma gelmedi.

  yazık diyorum başka bi şey diyemiyorum cidden.

  8 aralık 2016 14:09

  10. tanımam etmem, bu olay üzerine snapten ekleyip snaplerine baktım. kendisiyle alakalı tamamen objektif yorumum: inanılmaz sevimsiz bir insan. cidden konuşması o kadar irite etti ki muhtemelen katıldığım şeyler söylese dahi takipten çıkardım.

  yalnıız, bu nasıl bir hadsizliktir ki sen bu olayı yaşayan kızı suçlayabiliyorsun ya? "16 yaşına gelmiş kendini savunmayı bilmiyor mu niye soyunuyor, kızın hiç suçu yok mu yani?" bu cümleyi nasıl kurabilir ya bir insan? sen çok modernsin dimi, hoff bu ülke gerici falan, eminim böyle düşünüyorsundur. peki senin "o saatte sokakta ne işi varmış?" diyen kahvedeki adamdan ne farkın var? -ufacık- bir farkın bile var mı? doktorumuz böyleyse yazık bu ülkenin haline.

  keşke büyük harflerle yazılsa ya. sinirimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. yazık gerçekten çok yazık.

  8 aralık 2016 16:39 8 aralık 2016 16:39