yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (0)

  1. bıyık, koltukaltı ve kaş arasındaki tüylerimi bitiren mükemmel lazer. bacak ve genital bölg için diode'a gitmiştim. hiçbir etkisi olmadı. bıyık (gizlinot: en zor bölgelerden biri ) alex sayesinde bitmiş oldu. ben acı hissetmedim. sadece atış yaparken çıkan ses insanı ürkütüyor. bıyıklara yapılırken ses yüzünden yerimden sıçramışlığım çok. yalnız yanık tüy kokusu gerçekten içine işliyor insanın.

  alex hakkında araştırma yaparken (link: http://www.lazercihazlari.com/alexandrite-lazer-almamak-icin-9-neden/ şu) siteyi buldum. alex'in olumsuz yönleri yazılmış. dediğim gibi ben çok memnunum ama her türlü görüşü öğrenmek istersiniz belki, bir göz atabilirsiniz.

  29 nisan 2016 23:32

  2. Acı eşiği çok düşük biri olmama rağmen genital bölgem dahil çıt çıkarmadan yaptırdığım lazer. Acımıyor mu? Evet çok acıyor ama bir daha ağda, makineyle uğraşmayacağımı düşündükçe güç bulup dayanıyorum. Henüz 4 seansta tüylerimin %70 oranında azaldığını görünce de iyiki! diyorum.

  Acıya dayanma tiyosu olarak da, o an bambaşka çok alakasız şeyler düşünüyorum. Yazın denize girdiğimi düşünüyorum, ertesi gün yapacağım şeyleri düşünüyorum, balayımızı düşünüyorum, o gün başıma gelen güzel-kötü şeyleri düşünüyorum. Kısacası acıya odaklanmamak adına tüm hayatımı film şeridi şeklinde gözümün önünden geçiriyorum. Sonuç: daha dayanılası bir seans.

  1 mayıs 2016 00:01

  3. Ağdaya dayanabiliyorsan buna da dayanırsın diyenlere sakın inanmayınız.

  2 senedir korkup erteledim fakat bu sefer kaçamamak için peşin ödedim, paramı verdiysem hayatta bırakmam. Kimseyi korkutmak istemiyorum ama birinden gerçekleri duymanız gerek:( Bacaklarımın kemiğe yakın bölgelerinde gözlerim dolu dolu olup dişlerimi sıktım, baldırda ise çok daha az bir acı hissettim. Yine de en az on kere uzmanı durdurup bir iki saniye de olsa nefes aldım. Genital için uyuşturucu krem sürdüm, krem etkisini gösterene kadar bacaklarımı bitirdik sonrasında genitale başladık. Genitale başlamamızla beraber benim hıçkırıklarım güzellik merkezinin her yerinden duyulmuştur diye tahmin ediyorum. Uzmanım çok tatlıydı, hep beni rahatlatmaya çalıştı ama hıçkırıkları koyverdim bir kere. '' Çok acıyor ama sonuçta ölmeyeceğim'' diye diye dişimi sıkarken gelen bir atışla beraber bende kayış koptu ve çığlığı bastım sonrasında ara vermek durumunda kaldık, koltuk altımda hiç sorun yaşamadım bacaklarım daha çok acımıştı. Bugün ikinci gün vücudumda yer yer morarmalar var, sabaha kadar kaşıntıdan uyuyamadım. Her ihtimale karşı bugün cildiyeye gideceğim. Bu arada uzmanım bilgi kartıma acı eşiği çok çok çok düşük yazmıştı, ben biraz nazlıyımdır belki bilmiyorum ama acımıyor, ağda kadar acıyor, sinek ısırığı gibi diyenlere sakın aldanmayın. En kötüsüne kendinizi hazırlayıp öyle gidin.

  edit: Doktora gittim, cildim aşırı kuru olduğu için sabaha kadar kaşınmışım. Özetle; Lazere başlamadan cildi kuru olanlar bol bol nemlendirsinler. Şu an bile kaşınıyorum ofiste.

  edit2: hala kaşınıyorum... devam edebilecek miyim bilmiyorum...

  edit3: yukarıdaki editi yazdıktan sonra 1 ay daha kaşındım, bir gece kamp ateşi başında bir kaç saat oturup uyudum ve gece kaşıntıma uyandığımda bütün vücudum şişmişti. Lazeri bıraktım, doktor kullanılan makinenin bana alerji yaptığını, cildimin ısı değişimlerine karşı hassasiyeti olduğunu söyledi. Ne desem bilemiyorum.

  27 mayıs 2016 10:24 30 kasım 2016 09:26


  4. Üstteki yoruma harfiyen katiliyorum. Inanilmaz aciyor. Ilk seansimdan ciktigimda ben de hungur hungur aglamistim canim cok yaniyor diye. Toplam 3 seans dayanabildim ve sonrasini goze alamadim. Seansimin biri farkli bi yerde ayni cihaz ileydi. Orda da cok acidi. Kisacasi bu cihaz cok acitiyor. (gizlinot: yorumlarim genital bolge icin)

  10 ekim 2016 17:45 10 ekim 2016 17:46

  5. acı tamamen bakın tamamen insanın acı eşiğiyle alakalı. Ben mesela iğnenin acısına dayanamam ama özel bölge ve kolaltına dayanıyorum. Kolatı resmen normal bi his gibi. Özel bölgede ise kemik üstü bir tık acıyor. Hüngür hüngür ağlancak bi acı asla duymadım. Bu insanın acı eşiğiyle alakalı.. Yani bu kadar olumsuz olmayın. Gidin deneme seansına bakın bi. Dayanamazsınız yaptırmazsınız. Ben izmirde mediderme gidiyorum soğuk hava üflüyor atış yaparken. Zaten o kadar kısa sürüyor ki.. İlk maaşımla bacaklarımı da halledicem. Arkadaşlar acısına dayanılır, rahatlığını gördükten sonra.

  10 ekim 2016 17:57

  6. Henüz 4.seansım oldu fakat öldüresiye bir acı değil hele de sonuçlar göz önüne alındığı taktirde biraz diş sıkması ile yaşayacağınız 3-5saniyelik acıyo tolere edebilirsiniz.. Seanstan 15dakika önce bölgeye buz tutmakta faydalı oluyor gerçekten uyuşma sağlayarak bir nebze olsun acınızı hafifletiyor.

  10 ekim 2016 19:15

  7. bir anlık vücudunuza minik minik iğneler batıyormuş hissi veren uygulama ama dayanılamayacak kadar değil inanın. rahatlığını görünce neden daha önce yaptırmamışım diye çok hayıflanıyorum.

  10 ekim 2016 21:18


  8. koltukaltı genital bacak ve göğüs ucumu bu cihazla yaptırıyorum. Göğüs ucundan hiç hiç memnun değilim.

  2-3 yıldır mememin koyu kısımlarında kıllanma vardı 7-8 tel ama sinir bozuyor yani. Hormon testi yaptırdım bi şey çıkmadı Ultrasonla falan baktılar yine yok. Doktora danıştım ne yapabilirim lazer sorun olur mu göğüste falan diye, bi sorun olmaz başlayabilirsin dedi, 3 seans yaptılar Kıllarım inceldi eyvallah da ayva tüy olanlar da onlarla aynı kalınlığa geldi şimdi. Demem o ki eğer normal kalınlıkta kılla beraber ayva tüylerinizin de olduğu bir bölge ise alex'ten vazgeçin.

  10 ekim 2016 23:23

  9. genital böylgeye gitmeden 20 dakika önce (gbkz: emla krem) sürerseniz acınız oldukça azalıyor..

  alet kalın ve siyah kıllarda oldukça başarılı; benim bütün bölgeler bununla başladı (orangutanmışım meğersem ben) sonra ince tüyler için olana geçildi.. ama ince tüyler için olan asla (gbkz: bir alex değil)dir yani :)))

  11 ekim 2016 08:24

  10. 6 yıl önce lazer epilasyon yaptıracağım zaman çok araştırmıştım, ve şu bilgileri paylaşmak isterim. alexandrite lazer makinesi sadece doktorlar tarafından kullanılabilen bir makine olduğunu, güzellik salonlarında bulunmamasının sebebinin bu olduğu varsa da bünyesinde doktor çalıştıran bir salon olduğunu biliyorum ve en etkili sonuç veren makinenin bu olduğunu öğrenmiştim. Neyse gelelim lazer epilasyona, bikini bölgesi ve koltuk altı için 6 seans gittim. her yapılan seanstan 15 gün sonra tekrar gidip aynı yerlerde çıkan tüyler tekrar yakılıyor. her seans arası 2 ay diye hatırlıyorum ve 6 seansta tüylerin tamamından kurtuldum. Acıya gelirsek bu tabii kişinin acı eşiği ile çok alakalı ben acı eşiği yüksek olduğumdan daha ilk seansta yüksek atışlar yaptırmıştım ve ilk seansta tüylerin %40 ı tamamen bitmişti. Acıya dayanamıyorsanız lazerin atış hızı düşürülüyor ama seans süresi uzuyor bu sefer yani mümkün olduğunca acıya dayanmaya bakın emin olun ağda acısından daha az acıyor. ve ömür boyu o istemediğimiz tüylerden kurtuluyoruz. Arada tek tük çıkıyor ama onları jiletle hallediyorum. Bacaklarıma yaptıramamıştım o zaman çünkü bacağımda tüyler sarı ve ayva tüyü şeklinde, makine bunları görmüyordu. Şimdi belki yeni makinelerde bu sorun yoktur bilmiyorum araştırmadım.

  11 ekim 2016 08:52