sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (148)
 • medya (6)

1. emrah Karaduman'la yaptığı singleda keşfettim. yetenek sizsinize filan katılmış. yetenek sizsinizi izleyince klipteki kızla aynı kişi olması çok garip geldi jfhkjs. bide 2000liymiş. gayet güzel kız ama yaşına göre klip olmamış. biraz daha yaşına uygun şeyler yapsa sanki daha doğru olur. gerçi türkiyede para kazanmak istiyosan olay bu kız naapsın.

3 eylül 2016 15:44

2. türkçe pop hiç sevmiyorum fakat geçenlerde youtubeda denk geldim bu kim yeaa diye bir baktım. şarkısı birkaç kere dinlenmelik cinsten çünkü melodisi falan sarıyor adamı. onun dışında klibindeki hareketlerin yaşına uygun olmadığını düşündüm, keşke ailesi bu konuda daha hassasiyet sahibi olsaydı diyorum bu kadar potansiyel sapığın yaşadığı bir ülkede kıza gelen yorumlar gerçekten çok kötü, üzücü.

3 eylül 2016 16:08

3. sesi güzel ve gelecek vadediyor gerçekten. ama youtube da kıza yapılan cinsel içerikli yorumlar almış başını gidiyor. 16 yaşında yahu daha bu kız.

2 ekim 2016 22:25

4. Az önce magazinde denk geldim, daha doğrusu kanal değiştirirken ekrandaki görüntünün üzerine "henüz 16 yaşında" lafını duyunca donakaldım.

Şarkıyı ilk kez duyuyorum, kalitesiz türkçe pop işte. Klip de sex sells mantığıyla kurgulanmış belli. Yetenek yarışmasında keşfedilmiş bir kızcağız. Magazin sesi diyor ki "o günden bu yana çok değişti, artık daha dişi","sarışın bomba". Dişi? 16 yaşında bir çocuk dişi? Saçları sarıya boyayıp, seksi figürlerle dans ettirince dişi mi oluyor daha ergenlik sivilceleriyle boğuşan bu çocuk? Ben orda error verdim sanırım. Bu kızı magazine alet eden yapımcılara da ailesine de sinirlendim. Sesi de güzelmiş aslında, yazık etmişler "cevapsız çınlama" adlı almancı şarkısı ile.

bazı tepkilerden anladığım kadarıyla bu kızın yaşantısını normal görüyorsunuz. ben gidip instagram hesabını ya da özel hayatını falan incelemedim ama o klibi ve magazin programını izlediğimde nasıl objeleştirildiğini net bir şekilde gördüm. evet toplum nerelere gitti, günümüz standartlarında vs. vs. 16 yaşında bir kızın "dişi" ve "sarışın bomba" olarak adlandırılmasını normalleştirdiyseniz, o yaşta bir kıza cinsel içerikli mesajlar atan pedofilileri de normal gördüğünüzü düşünüyorum şu an. bu kız 16 yaşında olsa da çocuk, sahne arkasında peluş oyuncakları duruyor daha ama öyle pozlara sokmuşuz ki dişi olarak adlandırılıyor.

not: crop topla alıp veremediğim yok, göbeğim olmasa ben de giyerdim sanırım.

9 ekim 2016 12:27 10 ekim 2016 09:11

5. Yakın zamanda ali ağaoğlunun sevgilisi olacağını tahmin ettiğim kim ulan bunun anası babası dediğim "çocuk"

9 ekim 2016 15:20

6. Sesini beğendiğim ama çok erken yaşta bu sektöre girdiğini düşündüğüm kız.

16 yaşında sanıyorum lise 2 civarı olması gerekiyor.

Bu kız hakkında en büyük endişem şuan bu yakaladığı şöhret uğruna eğitim öğretimden kopması.

Yani istiyorum ki liseyi bitirsin,yaşıtları gibi üniversite sınavlarına girsin istiyorsa konservatuar istiyorsa başka bir bölüm okusun.ama okusun lütfen.

16 yaşındaki bir kız için bu sektör bence çok fazla.

Daha psikolojik ve fizyolojik gelişimini tamamlamamış,reşit dahi olmamış bir kızın böyle bir yükü kaldırabileceğini sanmıyorum.her şeyin bir yaşı var.nasıl ki 16 yaşındaki bir genç insan kaynaklarında çalışamıyorsa bence şarkıcı,sanatçı ünvanına da bukadar erken gelmemeli.

9 ekim 2016 15:20

7. ailesinin ya aşırı bilinçsiz ya da aşırı paragöz olduğu zavallı çocuk. kendisi daha reşit değil. yapmayın yazıktır. sanatçı da değildir kendisi. olsa olsa şarkıcıdır çünkü yaptığı sanat değil.

9 ekim 2016 15:54

8. (yazar: muse) 'ye kesinlikle katılıyorum. 16 yaşındaki kızı seks objesi olarak çıkarmışlar sesi de çok güzel ama kesinlikle itici duruyor kızın yaşı aklıma geldikçe şarkı zaten boktan o konuya girmiyorum bile.

9 ekim 2016 20:17

9. bir an kız pavyona düşmüşte,orada crop topla şarkı söylüyormuş seks kasetleri çıkıyormuşdans ediyor sonrada masa masa dolaşıyor en son ali ağaoğlunda kalıyor sandım.

az sakin. genç,güzel yani en azından hoş. şarkısı bir kısma hitap etmese de beğenilmiş. yolu açık olacak belli ki.

ondan daha küçük yada az daha büyük kaç tane ünlü var. gayette seks objesi olmaktan hoşlanan -ki bunu da yargılamak bana düşmez banane bana zararları yok- tipler yani.

kızın bir kötülüğü mü oldu da anası babası nerede deniliyor bilmiyorum. yaşından büyük davranan çocuk oyuncularında anasını babasını çağıralım.

mevzu crop top giymesi mi giyebilmesi mi ? sürekli giyiyor olabilir demek ki seviyor. o yaşta fiziği güzel ve o da fiziğine uygun giyiyor. kilolu biri giyse "demek ki öyle seviyor sanane" dersiniz.

şaşırabiliriz genç bir kızın birden şarkıcı olmasına,ünlü olmasına. eleştirebiliriz ama onu kötü bir şey yapmış gibi hissettirmek saçma değil mi

9 ekim 2016 20:44

10. bu 16 yaşındaysa ben daha doğmadım galiba.

9 ekim 2016 21:18

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar