yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. armani'nin yeni çıkarmış olduğu, power fabric serisine ait kapatıcı.

  birkaç gün önce selfridges'da görüp edindim. ürünün yeni çıktığının farkında olsam da, internette araştırma yapmak istedim almadan önce. ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım, hakkında hiçbir bilgi yok. :d ne bir video, ne bir yorum bulabildim. armani'nin kendi sitesinde bile karşılaşmadım. elime geçtiğinde "ooo ilk deneyen yorumlayan benim, influencer lar önümde diz çöksün" diye gereksiz triplere girdim niyeyse.(gizlinot: swh)

  daha sonra selfridges için özel üretim olduğunu öğrendim. sitede yoğun kapatıcılıkta, kalıcı, ve mat bitişli olduğu yazmakta.

  bana kalırsa bu kapatıcı mat değil kesinlikle satin bitişli. pudralamadan kullandım ve sanki yüzümde bir şey yokmuşcasına ışıl ışıl bir görüntü elde ettim. ten ile tamamen bütünleşiyor. kapatıcılığı yüksek düzeyde evet, ancak "medium-to-high" diyebilirim, mesela bir kevyn aucoin - etherealist concealer değil. ve olmasın da zaten, maksimum kapatıcılık elde etmek isterken bir miktar kurutan formülasyonu göze almak gerekiyor. armani oldukça akışkan ve hatta nemlendiren bir kapatıcıyı yüksek kapatıcılık ile birleştirmeyi başarmış burada.

  ben "2" rengini seçtim, armani fondötenlerinde bu numarayı kullandığım için. ancak fondötenlere göre bir miktar koyu çıktı bu renk. nc10 kolumda turuncu görünce korktum hatta biraz, ancak daha koyu olan yüzümde hiç sırıtmadı. aslında bir miktar koyu olması göz altlarıma çok daha doğal bir görüntü verdi, o üçgen şeklinde sürülen açık kapatıcılar no-makeup görüntüsüne pek uygun olmuyor zira. yüzümde sivilce izlerinin olduğu bölgelerde de oldukça başarılı buldum, diğer kapatıcılar gibi retinoik asit kuruluklarını ortaya çıkarmadı. kalıcılığı da tatmin etti, ancak çok çok uzun bir süre kullanmadığım için yorumum ne kadar geçerli olur bilemiyorum.

  paketleme oldukça şık, armani'nin likit rujları ve glossları ile aynı dizayn kullanılmış. aplikatörü oldukça büyük diğer kapatıcılara göre. kullanım ömrü ise açıldıktan sonra 6 ay. ben armani'nin cilt ürünlerini çok seviyorum ve başarılı buluyorum, bu kapatıcı da beni yanıltmadı kısacası.

  ilgili medya:
  1
  7 ocak 2019 21:35

  2. 1 aydan uzun bir süredir deneyimleyip üzerine ikinci bir girdi eklemek istediğim kapatıcı.

  bu kapatıcı ingiltere'den sonra diğer ülkelerde yerini aldı, şu sıra birçok amerikalı youtuber incelemelerini bulabilirsiniz. satış fiyatı 34 dolar olarak belirlenmiş.

  benim yorumlarına çok güvendiğim, cilt tipimiz benzer youtuber(link: https://www.youtube.com/watch?v=rIkdpa0_1kw&t=5s mel thompson) bugün üzerine video paylaşmış, ve kendisi de ürünü çok beğenip, kullandığı top kapatıcılar arasına girdiğini söylemiş.

  bu ürün üzerine olan görüşlerim hala aynı, hatta şu ana kadar kullandığım en iyi kapatıcı olduğunu emin bir şekilde söyleyebilirim. cilt ile öyle bir bütünleşiyor ki, sadece bu ürünü göz altı ve lekelere uygulayıp çıktığımda insanlar "yalın" cildime iltifat ediyorlar. bayağı ciltte makyaj olduğu anlaşılmıyor. (bkz: hafif makyajın da en nihayetinde hile olduğu gerçeği) timinin nefretlik item'i olabilir bu.(gizlinot: swh)

  elimdeki ürün bolluğundan ve yeni çıkan ürünleri deneme isteğimden ötürü ben birçok ürüne sadık kalamayan biriyim. iyi bir alışkanlık değil ancak gerçekten hevesim geçtikten sonra bir ürünün "iyi" olması onu tekrar tekrar alıp kullanmama yetmiyor. bu kapatıcı istisnasız her kullandığımda beni mutlu ve tatmin ediyor. allahsız yüzünden başka bir şeye elim gitmez oldu.

  bu arada her cilde uyum sağlayacağını düşünüyorum, ne kurutuyor, ne de çok yağlı/dewy olup ciltten kayıyor. ay herkes içinde yıkansın istiyorum, pişman olmazsınız.

  19 şubat 2019 20:32

  5

  3. Son haftalarda denemeye başladığım ve severek kullandığım kapatıcı. Ben üç numarasını kullanıyorum ve özellikle renginden çok memnun kaldım. Kalın yapıdaki kapatıcılardan hiç hoşlanmıyorum; hatta herkesin öve öve bitiremediği tarte shape tape kapatıcıdan nefret eden biriyim. Bu ürün tüm beklentilerimi karşıladı, yapısı inceye yakın ancak örtücü, göz altlarımda birikme ya da topaklanma yapmadı, kalıcılığı pudra ile sabitlememe rağmen çok iyi, kalıp gibi durmuyor, renk tonu cildim ile bütünleşti. Sanırım bundan sonra da almaya devam edeceğim bir ürün. Çok kalın yapılı ürünlerden hoşlanmıyorsanız bakmanızı tavsiye ederim.

  27 mayıs 16:27