sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  1. Caner erkin in eski esi ve magazin programı sunucusu (!) Hicbir şekilde telaffuz kabiliyeti olmayan bir insan ve sunucu evet.

  Ayrıca asena erkin olarak bir başlığı var ama bence o başlıktaki entryler buraya taşınmalı sonuç olarak artık erkin değil atalay.

  Bugün icra takibi başlatmış ve eski eşinden şunları talep etmiş:

  1-Çocuğun sağlık harcamaları- 12 bin TL

  2- Çocuğun eğitim giderleri 60 bin TL

  3- Çocuğun bakıcı masrafları 42 bin TL

  4- Çocuğun ulaşım masrafları 36 bin TL

  5- Çocuğun giyim masrafları 12 bin TL

  6-Çocuğun gıda masrafları 36 bin TL

  7- Çocuğun müzik eğitimi 24 bin TL

  8- Çocuğun spor masrafları 15 bin TL

  9- Çocuğun tatil masrafları (Kayak) 45 bin TL

  10 – Çocuğun barınma giderleri 32 bin 338 TL

  11- Çocuğun barınma masrafı (Kira) 89 bin 100 TL

  12- Çocuğun barınma masrafları (Aidat) 21 bin TL

  Şaka gibi gerçekten. Hayatta hiçbir şekilde kendi çabasıyla kazanamayacağı paraları çocuğu üzerinden elde etmeye çalışıyor.

  25 ocak 2017 18:46

  2. hem adamı aldat hem de asalak gibi adamı söğüşlemeye devam et.

  barınma diye 3 ayrı masraf kalemi var 0_o elektrik su herhalde 32 bin olanı. ahahha olum aidatı masraf diye çıkarmış. bir kazanç kapısı olarak çocuğunu kullanmak ne kadar zavallıca bir hareket ya.bebe ulaşım olarak özel jet kullanıyor galiba sanırsam. gerçi her madde ayrı bir uçuk da.

  14 saat mesai yapan işçi alıyor güç bela 1400 tl, iyi bir üniversiteden iyi bir bölümden mezun olsan bile işveren yeri geliyor yüzüne küfür gibi asgari ücretin de altını söyleyebiliyor. sonra birileri de tatil masrafı 45000 lira çekiyor.

  (link: http://1.bp.blogspot.com/-jcOcxPvEfUg/UWA8oiWZDaI/AAAAAAAAEp4/M7amyuecFYc/s400/57026619.jpg şşş... hayat çok mu güzel lan :()

  25 ocak 2017 19:45

  3. aile hukuku prensiplerine göre elindeki mahkeme kararına göre icra takibi başlatan bir kadın. niye biz boşansak bu tazminatı alamayız da o alıyor derseniz, cevap hayat standardı. eğer sizin eşiniz evliliğinizde sizi mala mülke paraya boğuyorsa yani standardınız yüksekse, boşandıktan sonra nafaka yükümlüsü eşin (erkek ya da kadın olabilir, kanunda erkek öder yazmaz) diğer eşe ve çocuğa evlilikteki hayat standardını düşürmeyecek şekilde bir nafaka ödemesi gerekir. mahkeme burada nafaka yükümlüsü eşin sosyoekonomik durumunu da göze alır. çocuğun gideri, maç başı primi kadar zaten. çok bir şey değil yani düşününce.

  25 ocak 2017 20:34

  4. abi ben her şeyi anladım da bu çocuk her gün limuzinle gezse aylık 36 bin ulaşım masrafı olur mu? asdfgh. neyseee... zenginin malı, züğürdün çenesini. ay du bakim. bozuk var mı? yarın dolmuşa bineceğiz.

  25 ocak 2017 23:42

  5. Caner erkin açıklama yapmış instagram hesabından. Ve caner vurdu (link: http://www.suslusozluk.net/g/asena-atalay/28800/ gol oldu)

  (link: https://www.instagram.com/p/BPs-TufAQYY/ fotografa direkt link)

  Asena şu an mesaji 50. defa falan okuyordur herhalde. "Nasıl ya bana bunları mı demiş?" "Bana akıl sağlığından yoksun mu demiş?" Diye dört dönüyordur :d

  26 ocak 2017 01:25 26 ocak 2017 01:32

  6. Ne Caner'i ne de Asena'yı tanırım...Ama basından ve haklarında çıkan olaylardan sonra yorum yapacak olursam da;Caner gerek evlilik gerekse de boşanma sürecinde inanılmaz derecede beyefendi davrandı.Evliliğinde kendisini aldatan ve aleni şekilde video/resimlerle belgelenen olayda bile çocuğu zarar görmesin diye üslubunu bozmadı.(benim izlediğim kadarıyla) Asena'nın Caner evlendikten sonra icra takibi başlatması çok manidar.Eski eşinin evlenmesini hazmedemeyen ve dikkat çekmeye çalışan şımarık çocuklar gibi davranıyor.Adam zaten ig sayfasında yazmış,şuana kadar hiçbir sorumluluktan kaçmadım kaçmam da diye.O yüzden ben konuşma becerisi sıfır ve şımarık olan bu kızdan pek hoşlanmadım.

  26 ocak 2017 09:37

  7. kanal d de magazin d programını sunan itici kadın. okuma yazması yok sanırım, çünkü karşısındaki prompter da ne yazdığını bir türlü okuyup söyleyemiyor.

  bu icra takibi olayının da caner'in yeniden evlenip mutlu olmasını çekememesinden kaynaklandığını düşünüyorum. yapacak bir şey yok asenacım, kocanı aldatırken düşünecektin.

  26 ocak 2017 09:54

  8. kimseyi yermeye ya da yüceltmeye gerek olmadığını düşünüyorum ancak asena atalay'ın ailesi de gayet varlıklı bunu bilen var mı? yani kendi elde edemeyeceği paraları eski eşinden çocuğunu kullanarak koparmaya çalışmayacak kadar varlıklı. haklı haksız tartışmıyorum ancak birilerini gömmek için bu kadar bilip bilmeden sallanması da doğru değil bence.

  26 ocak 2017 16:01

  9. Çocuk doğurmuş ama anne olamamış kadın. Bu nasıl bir görmemişlik anlamıyorum...

  Ailesinin varlıklı olduğu söyleniyor, peki kendi varlıklı mı ? Bu kadın bu yaşına kadar ne iş yapmış da neyden para kazanmış ? Ya baba parası ya koca parası. Çocuğun yol masrafı olarak 36 bin yazmış, çoğu aile o paranın yarısına ev geçindiriyor. Aylık 3 bin lira nasıl bir yol parası acaba, kayak parası, müzik parası şaka mı bunlar ya ? Bu kadının yaptıkları şu demek: Sen nasıl benden ayrılır ayrılmaz birini bulursun ? Nasıl evlenirsin ? Nasıl bu kadar mutlu olursun ? Bu işten para kazanabileceğini düşünen bir avukatın peşine düşmüş dava açmış. İnsan da biraz gurur olur...

  26 ocak 2017 16:21

  10. ben para için bunu yaptığını düşünmüyorum, ailesi de varlıklıymış ihtiyacı yokmuş, bunlar önemli değil ki , maksadı eski eşi evlenince bunu yapmış olmak. kimse iki kişinin arasında geçeni bilemez, üstelik basında çıkan şeylerin bile doğruluğu tartışılır ama caner erkin in boşanma süresince hiç konuşmaması ve eşine de laf söyletmemesi onun haklı olduğu yönünde bir intiba bıraktı bende. eşini aldatıp da sonra para istemesi diye görmüyorum olayı, eşini aldatıp sonra adam gayet normal bir şekilde tekrar evlenince huzurunu bozmak için çabalaması olarak görüyorum. bu olayın da kadını erkeği yok, bu şekilde davranmak bence çirkin bir durum.

  26 ocak 2017 19:57