0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (3)

1. Avène'İn hassas ciltlere uygun makyaj malzemeleri içeren couvrance serisinden kompakt, çok renkli pudra. mac, nuxe ve id bare minerals pudralarımı da severim, ama Avène'e duyduğum güvenden sanırım performansı diğerleriyle aynı olmasına rağmen bunu daha çok seviyorum. tipinin güzelliği ve dar olmasıyla çok yer kaplamaması, sıkıştırılmış olduğu için de gün ortasında uygularken uğraştırmaması sanırım makyaj çantanım demirbaşı olmasının sebepleri.

29 ocak 2014 11:45

2. avenin transparan mozaik pudrası. (gizlinot: daha da uzundu ismi, kısa kestim. nedir bu isimler yahu ingiliz asilzadesi gibi.)

uzun bir süre önce almıştım. cildimde sivilce sorunları bir hayli çoktu. kullanmamıştım, duruyordu.(gizlinot: itiraf; evet, benim ciddi bir pudra stoğum var. ) şimdilerde (gizlinot: 1 aydır )sabahları kullandığım lokal kapatıcının ardından tüm yüzüme ecotoolsun tombik sık kıllı bronzer fırçasıyla şöyle bi geçiveriyorum bu pudradan.

değişik tondaki renklerden oluştuğu için ve transparan yapısı nedeniyle nc25 e kadar olan cilt tonlarıyla uyum sağlar diye düşünüyorum.

yaz için uygun bir yapısı var.rengi açısından benim için en uygun dönem olmuştur yaz. yoğun sürülürse ten rengini değiştirme ve kapatıcılığını arttırma söz konusu olabilir.

avene menşeili olduğu için sivilce vb. oluşumlara sebebiyet vermez diye düşünüyorum. bana bişey yapmadı.

bittiğinde tekrar almam zaten çok da ulaşılabilir bir ürün değil sanırım. hiç bir yerde göremiyorum.

güzel bir pudra. olur da denk gelirseniz memnun kalırsınız.

10 ağustos 2014 18:02 10 ağustos 2014 18:06