5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (1)
  • medya (2)

1. Babenin tüm ürünleri gibi bebeksi bir kokusu var yapısı temiz fakat benim cildimi tampon yaparak uygulamama rağmen çok yakıyor uygulama sonrasında yüzümü yıkamaya koşuyorum. İşlevini yerine getiriyor mu? Fazlasıyla

7 mart 2015 18:24

2. Yanılmıyorsam ispanyol markası olan babenin stop akn serisinin sıkılaştırma vaad eden toniği.

düzenli olmayan bir şekilde yaklaşık bir buçuk haftadır kullanıyorum. gözle görülür şekilde gözeneklerimi sıkılaştırdı. satın alırken eczaneci tampon hareketlerle uygulamamı ve ardından mutlaka nemlendiri bir krem kullanmamı tavsiye etti. kokusunu ben tanımlayamıyorum. keskin ama güzel diyebilirim sanırım. gözenek problemi olan kişilerin bir şans vermesi gereken bir ürün

2 eylül 2015 22:07

3. kokusu şeftaliye benziyodu hatırladığım kadarıyla, gerçekten çok çok keskin bi kokusu var yalnız koku hassasiyeti olanlar zorlanabilir yüzüne sürerken çünkü koku öyle hemen geçmiyo. yüz yıkama jeliyle beraber kullanınca bende baya beğenmiştim sivilcelerim varken.

2 eylül 2015 22:23


4. Yıkama jeliyle aynı hoş kokuya sahip gözenekleri küçülten ve fazla yağlanmayı engelleyen tonik. Kendisinden şimdilik memnunum.

8 nisan 2016 15:46

5. stop akn serisinden yüz yıkama jeli ve nemlendiriciyle kullandığım tonik. kokusu keskin ve bence bu büyük bir eksi.

ama yine de kullanılmayacak gibi değil. etkisine gelince, yağlı cildimi yatıştırmaya, karmaya çevirmeye çok büyük katkısı oldu.

severek kullanıyorum.

10 eylül 2016 16:58

6. Çok büyük umutlarla aldığım ve "iyi sanki ya, bilemedim" dediğim ürün. Geniş gözeneklerden şikayetçiyim, yüzümü temizleyici bir ürünle yıkadıktan sonra tampon hareketlerle yüzüme uygulayıp kurumasını bekledikten sonra nemlendirici sürüyorum ama gözle görülür bir değişim yok. Siyah noktalarım fazlasıyla azaldı,ama yağlanma geciktirici gözenek sıkılaştırıcı etkisini göremedim. Ama sivilcelenmeyi engellediği kesin. Vaatlerinin yarısını yerine getirdi. Tatlı bir kokusu var, kullanırken biraz yakıyor ama hassas ciltli değilseniz rahatsız edici düzeyde değil. Tekrar alır mıyım,emin değilim, şişenin sonunda kararımı vereceğim.

19 ağustos 2017 12:48

7. Ben bu ürünü sivilce tedavisi olmadan önce belki bir işe yarar diye temizleme jeliyle birlikte kullanmıştım. Özellikle kokusu bence hafif ilacımsı ondan dolayı sanki işe yararmış gibi bir his veriyor ancak normal bir tonikten fazlası asla değil. Açıkçası bu tarz toniklerden işe yarayanını görmedim. İllaki tonik kullanacağım derseniz bu o olabilir ama bir beklentiye girilmemeli. 

19 ağustos 2017 15:33


8. sevgili süslüler, bu tonikten aldığım performanstan size mutlaka bahsetmek zorundayım. benim bol sivilceli çılgın roaccutane tedavimden kalan skarlarım var. azımsanacak bir ölçüde olmadığını belirtmeliyim. ben kara kara ne tedavi yapsam diye düşünürken bu toniği öylesine sipariş ettim. yalnız bendeki beyaz paketlemeli olan.

ben ürünü sabah akşam temiz yüzüme uyguladım. süslüler skarlarım küçüldü. ben hiçbir şekilde böyle bişey beklemiyordum ama basbayağı kör gözle bile farkedilecek bir küçülme bu. sadece ben de farketmedim. hiçbir şekilde bahsetmediğim etrafımdakiler de farketti. keşke bir önce fotoğrafım olsaydı da gösterebilseydim size. alıp da hayal kırıklığına uğramanızı istemem ama bende durum bu. yağlı cildimdeki yağlanmada şaşkınlık yaratacak bir etkisini görmedim, her tonik bu kadar etki ediyor. haziran ayının sonuna doğru almışım, dibinde kaldı şuan. birazdan yenisini sipariş edicem.

5 ekim 2017 22:02

9. Hiçbir işe yaramayan tonik. Gözenekler üzerinde hiçbir etkisi yok. Gözenekleri küçültmediği gibi sebum dengesini sağladığını da düşünmüyorum. Tek işlevi temizlemek olabilir. Ama bunun için de daha uygun fiyatlı bir ürün bulunabilir. önermiyorum. 

6 aralık 2017 09:02

10. ilk edindiğim ve hala kullanmakta olduğum tonik. Daha önce hiç farklı bir ürün denememiş olmam sebebiyle karşılaştırma yapamayacak olsam da yüzümü misel su ile silip üstüne bir de yüz yıkama jeli ile yıkamama rağmen gün sonunda tonikleme işlemi yaptığımda pamukta makyaj kalıntıları görebiliyorum. Bu iyi bir şey olsa gerek ki yüzümü nemlendirmeden önce iyice temizlenmiş ve hafiflemiş gibi hissediyorum. Kokusu keskin, alkol kokusu ile karışık şeftali kokusu şeklinde. Gözeneklere etkisini bilemiyorum cok gözenek problemi olan bir insan da değilim zaten. Ancak dediğim gibi temizlemesi müthiş son rötuşu bununla yapmadan kendimi makyajdan arınmış hissedemiyorum. Fiyatı biraz yüksek son zamanlarda, muadili olan farklı bir tonik deneyimleyen süslü varsa mesajını bekliyorum :)

6 aralık 2017 10:33 6 aralık 2017 10:34