yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (9)
  • medya (1)

  13. Trendyol watsons satıcısında, Banila Co Clean It Zero Balm Orıgınal 180ml 699,90 TL.

  çok değil iki gün önce watsons uygulamasında bu balm indirimli fiyatı 299Tl üzerinden %10 app indirimiyle satıldı. bunu buraya ekliyorum ki almak isteyen indirimleri iyi takip edebilsin. 

  2 şubat 07:32

  4

  12. İlk kullandığım katı yağ bazlı temizleyici. Pembe olanını kullanıyorum ve iyi temizlediğini düşünüyorum. Suya dayanıklı makyaj için kullanmadım ama güneş kremini bence iyi çıkarıyor, iritasyon veya sivilce gibi problemler (akneye meyilli bir cildim var) de yaşatmadı. Eksileri ise bence Türkiye piyasasındaki fiyatı ve yıkarken bulanık görme problemi yaratması ama o da bol suyla yıkayınca geçiyor, ayrıca kullandığım sıvı yağ bazlı temizleyicilerde de aynı problemi yaşamıştım (bkz: Cosmed atopia yağlı temizleyici). Ayrıca küçük bir bezelye tanesi kadarı yettiği için hızlı tükeneceğini düşünmüyorum, indirimde diğer versiyonlarına da bakmayı düşünüyorum. 

  27 ocak 16:01

  4

  11. Pembe olanını bir süredir kullanıyorum. Cilde yedirmesi de arındırması da kolay ama benim gözümde yanma yapmasa da çok buğulanma yapıyor. Kullanım sonrası rahatsız oluyorum. Hassas ciltliyim, bir kabarma, kızarma, sivilcelenme yapmadı.

  Cilt makyajını güzel arındırıyor ama waterproof maskaralarda çok başarılı gelmedi bana. Ben yeteri kadar mı bekletmiyorum masaj yapmıyorum bilmiyorum ama göz altımda kalıntı oluyor.

  Büyük boyunu aldığım için uzun bir süre kullanacağım ama bitince başka katı yağlara bakarım.

  26 ocak 23:45


  3

  10. Watsonslara gelmişken bu ürünlerle ilgili kendi tecrübemi paylaşayım. 4'lü mini setini kullandım. Ve asla neden bu kadar övüldüğünü anlamadım. Bi kere aşırı şekerli bir parfüm kokusu var. Temizleniyormuş gibi hissettirmedi kullandığım süre boyunca. İkincisi yapısı pütürlü gibiydi bendeki setin. Özellikle üst tabakası. Hiç sevmedim, bir daha almam asla. Heimish all clean balmdan devam

  13 ağustos 2022 21:31

  9. Bundan önce body shop'ın camomile balmını kullanıyordum, inanılmaz memnundum, bunun yapısı oldukça katı, elimde eritip göz ve cilt makyajını cildim kuruyken arındırıp yıkıyorum, çok yağlı bir his kalmıyor, zaten jel ile de yıkadığım için bu bir sorun değil, ambalajı çok gibi görünse de iç hacmi az olduğu için şubatta kullanmaya başladığım ürün, pandemi yüzünden çok makyaj yapmıyor olmama rağmen dibini bu ay gördüm diyebilirim, ama camomile den daha bereketli sayılabilir, sivilceye yatkın bir cildim olmasına rağmen ben de öyle bir sorun yaratmadı, o yüzden temizlik+komedon yapmaması tekrar alınabilir dedirtiyor

  1 temmuz 2021 02:36

  8. yağlı cilde sahip birisi olarak bu ürünü almaya çekinmiştim hep. ancak güneş koruma ürünleri su bazlı temizleyicilerde çözünmeyip gözeneklere dolduğu için bir şans vermek istedim ve cilt bakımı konusunda aldığım en doğru kararlardan birisiydi. ben yeşil olanını kullandım ve hiçbir şekilde sivilcelenme, irritasyon vb. bir duuma sebep olmadı. aksine yüzüm daha derinlemesine temizlendiği için gözeneklerimin boyutunda ve sebumda fark edilir bir azalma oldu. ben aldığımda fiyatı 200 tl idi, son baktığımda 250 tl ye kadar çıkmış, tek dezavantajı bu olabilir sanırım ürünün ama zaten temiz içerikli ürünlerle cilt bakımı yapmak isteyen birinin belli bir bütçe ayırması gerekiyor günümüzde. bundan dolayı görece uygun bir fiyat gibi geliyor bana.

  5 aralık 2020 16:50

  5

  7. Şurada (no: 1179462) bu balmı heimish all clean balm ile karşılaştırdığım bir girdim var.

  Bir de şunu eklemek isterim, 4 çeşidi var bu balmın, önceden görselde paylaştığım renkler; pembe olan tüm cilt tipleri için, sarı olan kuru ciltler için, yeşil olan yağlı ciltler için, mor olan hassas ciltler için(miş). Ben bu bilgiyi test etmedim, az önce yabancı bir sitede okudum. Ben yağlı ciltliyim ve pembeden memnun kaldım şahsen. 

  6 ağustos 2020 20:08 7 ağustos 2020 01:27


  4

  6. şimdilik bir sorun yaşamadığım yağ bazlı temizleyici. heimish all clean balm sivilce yapmııştı, bunu yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum sivilce problemi yaşamadım.

  heimish all clean balm ile kıyasalanacak olursa daha katı bir formda, su ile birleşince kolay temizlenen bir ürün.

  18 aralık 2019 11:36

  5

  5. Çift aşamalı temizliğe ilk kez clean it zero ile başladım. Benim cildimde çok yoğun olmasa da akne problemi var. Ayrıca karmadan yağlıya dönük cilt yapım. Yağ bazlı temizleyici seçmeden önce çok ciddi araştırma yaptım.

  Kavanozun içinde spatulası var ürünü bununla alıyorum. Hijyen açısından çok dikkat ettiğim bir husustur. Ürünle yüzü temizlerken yağlı bir yapısı var. Yıkarken ise süt gibi akıyor. O yağlı yapıdan eser kalmıyor. Yüzümden çok kolay bi şekilde arınıyor. Ardından yüzümü temizleme köpüğü ile yıkıyorum.

  2 haftadır kullanıyorum. Şimdilik yüzümde sivilcelenme problemi olmadı (gizlinot: ki benim cildim ürünlere çok çabuk reaksiyon veren bir cilttir). Uzun vadede de sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Tonik ile yüzümü silerken en ufak kalıntı bile kalmamış oluyor.

  Ürünü (bkz: Koredenkozmetik.com ) 'Ten aldım. Fiyatı biraz tuzlu fakat hakkını veriyor.

  4 kasım 2019 01:11 4 kasım 2019 01:14

  5

  4. kore’den türkiye’ye dönmeden evvel aldığım muhteşem ürün ve kaldığım süreçte neden almamışım, bilmiyorum. yıllardır cildimi double cleansing sistemiyle temizlerim çünkü tek bir ürünle temizlemek asla içime silmiyor. bu ürün katı yağ-balm formunda, içinden kapak ve bir spatula çıkıyor. azıcık miktarda alıp yüzünüze sürüyorsunuz ve bütün kiri, pası eriterek akıtıyor yüzünüzden, ardından da köpükle geçiyorum son adım olarak. suya dayanıklı rimeller için de mükemmel bir ürün. şimdi 2-3 kullanımlık falan kaldı elimde... 2.5 aydır kullanıyorum ben, her gün kullanıma göre gayet iyi gittiğini düşünüyorum. ben 14.000 wona almıştım, türkiye’deki fiyatını cidden bilmiyorum. ama herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. sivilce vs. yapmadı benim cildimde.

  22 ağustos 2019 13:16