yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (3)

  1. Pigment konusunda çok memnun kaldığım uygun fiyatlı far paleti. Özellikle baştaki en açık renk en sevdiğim ve en çok kullandığım renk. Özel günlerde o ışıltılı rengi geçip bol rimel uyguluyorum çok aydınlık gösteriyor. indirimsiz 26 tl ye almıştım.

  ilgili medya:
  1
  4 eylül 2019 11:28

  2. Gratis kozmetik mağazalarının 2019’da tanıtımını yaptığı uygun fiyatlı 'beaulis' markasının “catch it” adlı 10 renkli far paleti serisinden, en iddialı, en güncel renklere sahip far paleti. Markanın ürün skalasında indirimsiz ₺28’lık fiyatıyla (ekim 2019) en yüksek fiyatlı ürünlerinden. 

  *ortalama 1.22gr'lık (gizlinot: 1.16 grlık bir renk, 1.22grlık 5 renk, 1.36grlık da 4 renk var) 10 muazzam renkten oluşuyor.

  *Gördüğü rengi tanımlamakta zorlanan benim gibi makyajseverler için ambalajın arkasında renkler ingilizce olarak yazıyor. Yazım sıralaması aynı içeriğe sahip renkler gruplandırılarak yapılmış, palet sıralamasına göre değil. (gizlinot: Nude pink, blush pink, peach, light orange, dark brown, burgundy, yellow, orange, tile, coffee brown)

  *parmak denemelerinde (swatch) mat renk görülmüyor olsa da, pan’de ve gözde mat ‘okunan’  4 renk mevcut. Mat renklerin yanında, 4 metalik, 1 simli (en açık renk) ve 1 de ışıltılı (en koyu) renk var. Renklerin tamamı sıcacık. Tamamı güncel. (gizlinot: farklı ışıklarda renkleri gösterdiğim bir görsel paylaşacağım) Kullanım şekline göre gündüz ve gece makyajları kolaylıkla çıkarılabilir. Geçiş renkleri, gölgeleme renkleri, kirpik dibi renkleri ve aydınlatma renkleri bulma konusunda sıkıntı yaşatacak bir palet değil.

  *her bir renk neredeyse ‘kremsi’ denilebilecek kadar yumuşacık.her palette olduğu gibi; fırçayla davranış biçiminize göre tozutuyor elbette. Ben kibar davrandığımdan sanırım en ufak bir tozutmayla ve uygulama esnasında göz altına dökülmesi sorunuyla karşılaşmadım. Metalik farları (marka gözetmeksizin) en iyi uygulandığını düşündüğüm şekilde -parmakla- uyguluyorum. Parmakla uyguladığım renklerde de, fırça kullandığım renklerde de herhangi bir transfer sorunu yaşamıyorum. Her bir rengin Pigmentasyonu kuvvetli. Pan’deki rengi alıyorsunuz. Renkler uygulama, karıştırma sırasında kolay ve eşit dağılıyor. Parçalı durmuyor, yapışıp kalmıyor ve ilerleyen saatlerde çizgilere dolmuyor. Kalıcılığıysa oldukça iyi. (gizlinot: göz kapaklarımdan kapatıcıyla geçip pudrayla sabitliyorum her zaman)

  *paketlemesi elbette göz doldurmuyor ancak yeterince iyi. Ambalajın altı beyaz (renk, gramaj, içindekiler ve kullanım ömrü bilgisi), üstüyse renkleri görmeye olanak tanıyan - marka ve palet adının yanısıra süs niyetine anlam veremediğim göz maskesi koyulmuş şeffaf bir plastik. Alt ve üst plastiğin birleşim noktaları oldukça sağlam. Muadil markalardan biri olan ‘essence’ paketlemeleri kadar kırılgan değil. Ancak ambalajın açıp kapatma yerindeki kilit mekanizması çok sağlam değil. (gizlinot: benim paletim kendi kendine açılıp kapanıyor)

  *far paleti için belirlenen kullanım ömrü 12 ay.

  •indirimsiz fiyatı yeterince uygunken, indirimsiz fiyatı kesinlikle ekstra mutluluk sebebi. Paletteki renkleri sevdiyseniz, palet aklınıza takıldıysa, çok fazla düşünmenize gerek yok.. 

  Gratis websitesinde ürünle ilgili yazılan özellikleri şöyle; Catch It onlu far paleti içerdiği mat ve sedefli renklerle bakışlarında istediğin ifadeyi yakalamanı sağlar. Kolay dağılan yüksek pigmentli renkleri göz kapaklarında topaklanma yapmaz, istenilen rengi anında verir. Yalnızca tek bir palet ile ışıltılı cesur renklerden oluşan çarpıcı görünümden, doğal buğulu bakışlara istediğin etkiyi yakala!

  -uzunca bir girdi oldu, okuyan arkadaşlarıma teşekkür ederim. 

  ilgili medya:
  1
  23 ekim 2019 02:55

  3. uzun süredir pembe,bakır ve turuncu renklerin olduğu uygun fiyatlı bir far paleti arıyordum.

  gratis indiriminden 18,00 TL'ye satın aldım.

  sürümü yumuşak ve en güzeli de tozutmuyor.

  renkler zaten tam istediğim gibi, kullanmayacağım tek renk koyu kahverengi.

  ben baya beğendim, hele ki indirimde alıp denemeye değer diye düşünüyorum.

  25 aralık 2019 11:44


  4. bu renkleri seviyorsaniz kacirmamaniz gereken bir palet. kahve ve bordomsu (ust orta) siradaki renklerle tek basina basit, diger farlari karistirarak ise farkli makyaj stillerinde kullanabilirsiniz. pigmentasyonu harika. tek sorun alt sirada 4 cu renk paletde farkli dursa bile,  suruldugunde daha turuncumsu.

  11 eylül 2020 22:42