yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (16)
  • medya (3)
  5

  1. bugün gratis'te karşıma çıkan "beaulis aydınlatıcılarda %40 indirim" kampanyası dahilinde 920 live online isimli pembe gümüş tonlu rengini aldığım, slime formunda aydınlatıcı.

  ürün gümüş renkli kapaklı, transparan plastikten bir kavanozda satılıyor. 12 gram ürün mevcut içinde ve açtığınızda folyo ile kapalı olduğunu görüyorsunuz. Ürün limonlu cheesecake kokulu ki bence muhteşem kokuyor. dokunduğunuzda yumuşacık bir hissi var ve inanılmaz pigmentli. ışıl ışıl, simsiz ama deli gibi parlayan bir aydınlatıcı. en çok beğendiğim kısmı ise ıslak ıslak durması.

  ilgili medya:
  3
  11 nisan 2019 19:51

  2. Çok ince yapılı, jöle kıvamında, ciltte dağılmaya çok müsait ve gözle görülür simli bir aydınlatıcı. fiyatı çok uygun ancak merak edenlere denemeden almamalarını tavsiye ediyorum. 

  18 nisan 2019 21:14

  3. Gratis'te görüp aldığım jel highlighter. Bende ki pembe rengi. İlk aldığımda çok heyecanlandım yapısı farklı olduğu için ama gelin görün ki çok simli ve kuru ciltte hiç dağılmıyo. Nemli sünger ve birçok farklı yöntem kullandıktan sonra ciltte löp diye kalıyor. Bende içine cilt yağı ve ışıltılı makyaj bazı ilave ettim sonuna adama benzedi süslüler. :)

  19 nisan 2019 14:19


  4. Ben de indirimde almıştım bu ürünü. Kullanımlarımdan çıkardığım sonuca göre bu ürün ten makyajını üzerine uygulanmıyor. Çünkü en güzel uygulama yöntemi parmaklarla krem sürer gibi uygulamak yani pıt pıt değil de böyle hafiften bastırarak yaymak bilmem anlatabildim mi (gizlinot: Swh) ben bb krem üstüne uyguladığımda parça parça durdu. Bastırınca da alttaki ürün gitti. Ama fondöten altı için ideal mis gibi parıl parıl bir aydınlatıcı sim sim değil bence. Bendeki rengi 920 live online. Kutuda Pembe duruyor ama ciltte daha gümüş bir hal alıyor. F/p gayet iyi bence.

  19 nisan 2019 15:15

  5. Mağazada denediğim ve pek beğenmediğim aydınlatıcı.

  Eğer sim sim duran aydınlatıcı sevmiyorsanız denemeden almayın çünkü elime denediğimde içindeki simler barizdi. Ama simli seviyorsanız güzel bir ürün olabilir, galiba denediğim live online’dı, rengi sarı-gümüş gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.

  19 nisan 2019 15:30

  6. Kokusu mükemmel olup kendini yedirten aydınlatıcı. Çok doğal ve ince duruyor ve göz kapaklarında mükemmel duruyor fakat çabuk sabitlendiği için dağıtmaya çalışırken altındaki fondoteni çıkardığını gözlemledim. Fiyatı da çok uygun o yüzden değerlendirilebilir derim.

  19 nisan 2019 20:45

  7. elde duruşunu beğendim ama parmağımı jele temas ettirme hissi... beni çok rahatsız etti. çok sık tercih edilebilecek ve hijyenik bir yöntem olarak bakmıyorum açıkçası.

  20 nisan 2019 00:11


  8. bir simsiz highlighter manyağı olarak gidip gratis mağazasında denedim. zira uygun fiyatlı olsa 2 kutu falan alacaktım günlük kullanım için.

  gelelim yorumuma;

  *yapısı slime gibi zaten bahsedilmiş. parmağıma aldığımda parça parça durdu, yanağıma dağıttığımda parmağımdaki parlama ve homojenlik yanağımdan daha iyiydi.

  *makyajsız gittiğim için direkt deneyebildim temiz cildimin üstüne, ışık altında bile çok parlamadı. yansıma yoğunluğu zayıf diyebilirim.

  *tozsu durmuyor, daha çok ıslak durduğunu söyleyebilirim lakin bakın burası çokomelli s i m l i bir highlighter bu. evet simli.

  *cildimde makyaj olsa büyük ihtimal onu parça parça dağıtacaktı.

  ilk denemem böyle olduğu için satın almadım.

  23 nisan 2019 10:06

  9. en açık pembemsi rengini almıştım yaklaşık bir aydır da deniyorum. bu ürünün sıkıntısı yapısı çünkü simsiz bir aydınlatıcı yapmayı başarmalarına rağmen jelly diye adlandırdıkları yapısından dolayı çok hızlı bir şekilde kuruyor ve toza dönüşüp bütün kremsiliğini yitirdiği için de dağıtamıyorsunuz. elimde denerken hızlıca nereye sürdüğüme dikkat etmeden yayabildiğim için incecik güzel bir ışıltı görünüyor ama yüze sürerken dikkatli olmak gerektiğinden (gizlinot: ki bunun için harcadığım süre de uzun değil maksimum 10 saniye) fazla erken kuruyup yama yama ve kalıp gibi duruyor. ben makyajsız ve makyajlıyken denedim aynı sonucu aldım fiyatı ne kadar uygun da olsa önerebileceğim bir ürün değil maalesef..

  ama ürün zaten elinizde varsa ben en kabul edilebilir görüntüyü karıştırma fırçasıyla uygulayarak aldım. süngerle uygulayınca ürün toza dönüştüğü anda dağıtmayı bırakıp ürünü olduğu yerden kaldırmaya başlıyor.

  23 nisan 2019 17:52 23 nisan 2019 17:53

  10. Hiç bu formda bir highlighter denememiştim gratise gittiğimde meraktan deneyeyim dedim. Bir oyuncak olarak çok zevkli ama amaç ne anlamadım. Bütün elime yapıştı,yaldır yaldır simli bir ürün ayrıca. Üstüne birde yanımdaki arkadaşım silmek için makyaj sabitleme spreyi sıkınca zaten hiç çıkmadı. (O da beaulisti o denenebilir gerçekten çıkmadı dondu kaldı, hareket etmedi) çok parlak, abartılı ben burdayım diyen bir highlighter arıyorsanız olabilir. Ama günlük hayatta çok oluru yok bence ve slime formunu da kullanışsız buldum.

  24 nisan 2019 09:16 24 nisan 2019 10:20