yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • oylar (41)
  • medya (2)
  1

  63. "Bee Beauty Micellar Makyaj Temizleme Suyu Hassas Ciltler için" ürününü az önce ilk defa kullandım, denemek için almıştım. Kesinlikle almayın. Bu zamana kadar hiçbir ürün cildimi yakmamıştı. Bunun neresi hassas ciltler için anlamadım. öyle bir yakıyor ki direkt suyu vurdum yüzüme. Kokusu da berbat bu arada. 

  23 mayıs 21:11

  4

  62. Beni bu ürünü satın almaya iten nedenlerden biri; parfüm, paraben ve alkol içermiyor oluşuydu. Çünkü hassas bir cildim var ve genelde satın alacağım ürünlerin içeriklerine çok dikkat ederim, renksiz ve kokusuz ürünler almaya çalışırım. Tabi bu durum, göz ve yüz bakım ürünleri için geçerli.

  Ürünün içeriğinin güzel olmasının yanı sıra makyaj temizlemede de fiyatına göre oldukça iyi bir performans göstermesini ben çok beğendim. Özellikle dudak ve yüz makyajını, çok güzel çıkarıyor. Ben bu ürünü, makyaj temizleme pamuğuna yeterli miktarda döküyorum ve pamuk yardımıyla yüzümdeki makyajı siliyorum. Göz makyajını maalesef çok iyi silemiyor. Özellikle siyah göz kalemi sürdüğüm ve siyah eyeliner çektiğim günlerde, göz makyajımı çıkarırken makyajın dağılmasına ve yayılmasına neden oluyor. Fakat hafif göz makyajlarını, birkaç ovalamada gayet güzel siliyor. Göz makyajımı çıkarırken, herhangi bir kızarıklığa ya da tahrişe neden olmaması da artı bir özellik bence. Bu nedenle, sürekli kullanıma uygun bir makyaj temizleme ürünü olduğunu düşünüyorum.

  29 nisan 2022 14:45

  2

  61. 70ml çanta boyu denemek için aldım (pompalı kapağı yok) kokusu beni inanılmaz rahatsız etti. yüzüme o akşam ıslak mendil kokusu sindi resmen. zaten bee beauty hep kalite konusunda önyargılı yaklaştığım bir markaydı. gözeneklerimi bir anda büyütecekmiş gibi huzursuzluk hissediyorum. çıkarıcılığı konusunda ise başarılı bulduğumu söyleyebilirim. kokusuna dayanırım markaya da önyargım yok diyenler alabilir fiyatı bayaaa uygun.

  18 şubat 2022 11:36


  60. Burada hesap açmama vesile olmuş micellar sudur.Benim kullandığım normal kapaklı,'made in germany' yazan.Almanızı önermem.Hele ki gözlerinizi temizleyecekseniz.Cildinizi ve gözlerinizi kurutacaktır.Bu micellar suyu kullandığım zamanlar cildim gergin ve cildimde film tabakası varmış gibi bir hissiyat oluyordu.Böyle bir hissiyat az da olsa dermoskin be bright tonik de de vardı ve içeriklerini karşılaştırayım dedim,kokularında da benzerlik vardı çünkü.Aralarında sebebiyet verebileceğim içerik propylene glycol oldu.İşin ilginç yanı tonikte bu kadar sorun yaşamasam da micellar suda cildim daha çok geriliyordu ki tonikte propylene glycol daha üst sırada.Fırça falan temizleyecekseniz güzel temizliyor ancak cildinizde heleki gözlerinizde asla kullanmayın,kuruma yapar.

  15 mart 2021 16:08 8 haziran 2021 15:50

  3

  59. Bendeki ürün 400 ml'lik normal kapaklı şişede. Gratis indiriminden çok uygun bir fiyata almıştım.

  Benim micellar sudan beklentim makyajımın kabasını alması. Bu ürün bu işlevi güzelce yerine getiriyor; göz makyajını da ten makyajımı da çıkarıyor. Ancak içeriğindeki alkolden dolayı sanırım, yüzümü ve gözümü acayip şekilde yakmaya meyilli. Bu sorundan şimdilik hemen arkasından yıkamakla kurtulabiliyorum ben ama hassas ciltliler için sorun daha büyük olacaktır.

  Bitene kadar kullanacağım ama bittikten sonra başka bir ürün bakacağım. Uygun fiyatına kanıp almayın benim gibi, başka bir ürün bakın derim süslüler

  5 mart 2021 12:37

  1

  58. çok ucuz ve parfümsüz diye almıştım.asla cildimden suyla arındırmayacağım bir ürün değil. çok kötü bir şekilde köpürüyor misel sudan daha çok sulandırılmış temizleyici gibi güneş kremi çıkarmak için kullanarak bitiririm ama uzun süre kullanınca cilt kuruluğum arttı ve irrite oldu.gerçekten ucuz etin yahnisi kara oluyormuş. 7 tlye almıştım :(

  29 ocak 2021 12:29 29 ocak 2021 12:29

  57. indirim dönemi gratiste görüp aldığım makyaj temizleme suyudur. makyajı çıkarmada beklediğimden daha başarılı oldu lakin benim için problem bundan sonra başlıyor diyebilirim. cildim hassas olmadığı halde makyajı çıkardıktan sonra cildimi kızartıp, kaşırdırmaya başlıyordu. bir süre kullandım ama daha sonra kendisiyle yollarımızı ayırdık.

  28 aralık 2020 04:04


  4

  56. daha sonra yağla arındırdığım göz makyajımın kabasını almak için gül özlüsünü kullandığım misel su. öncelikle yaktığına ve kızarttığına katılıyorum ama dayanılmayacak gibi değil bende, çok hafif oluyor bendeki etkisi. parfümü biraz yoğun zaten içerik listesinde ortalarda. uygun fiyatlı olduğu için alıp kullanıyorum. bence makyajı güzel temizliyor.

  27 aralık 2020 11:40

  1

  55. makyaj masası, gömlek ve tişört yakalarında birden belirip insanı deli eden fondöten lekelerini temizlemek için kullandığım bir temizleme suyu. yüzümü yapış yapış yapmasının yanında, esas bir de göz çevremi o kadar yaktı ki ben bunu asla makyaj temizlemek için kullanamadım. dahası cesaret edemedim. gerçekten hiç memnun kalmadım. hani solda akışta adını görmesem o kadar çıkarmışım zihnimden. yalnız hakkı var makyaj dışında saydığım diğer şeyleri iyi temizliyor ama makyaj konusunda zayıf bir ürün. hadi zayıflığı da geçtim gerçekten kötü bir ürün.

  31 temmuz 2020 00:15 31 temmuz 2020 00:21

  1

  54. Makyajı çıkarmadı, cildim tahriş etti ve kızarttı. Önermem süslüler.

  30 temmuz 2020 22:15 30 temmuz 2020 22:17