yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (24)
  • medya (2)

  1. nivea markasının çıkardığı miseller makyaj temizleme suyu. bioderma dan sonra garnier, loreal, nivea, cyrene gibi markalar da atağa geçip benzeri makyaj temizleme suyu çıkarmıştır. aşırı hassas ciltli birisi olarak biodermayı severek kullanıyorken fiyatı daha uygun diye nivea ya bir şans vereyim demiştim ama hayal kırıklığı oldu, yüzüm kızardı, batma hissi yaptı, makyajımı tam olarak temizleyemedi filan içeriği de çok temiz sayılmaz zaten içerik olarak da halen en temizi bioderma, vazgeçmemek lazım.

  23 temmuz 2014 10:51 23 temmuz 2014 10:52

  2. Ilk entryi görünce şaşırdım çünkü kendisi hassas ciltler için üretildiğini vaadediyor.İçinde paraben ve parfüm bulunmuyor.Satıcı bayan çok övünce bende almıştım.Cildimde bi tepki vermedi çok şükür çünkü bende hassas ciltliyim. Temizlemesi yüz makyajı için iyi ben beğeniyorum fakat göz makyajı temizlemede iyi olduğunu söyleyemeyeceğim açıkçası.

  23 temmuz 2014 16:03

  3. başarısız.

  tanım: makyaj çıkarıcı suyumsu.

  Edit: başarısız çünkü makyajı çıkarmıyor. dağıtıp heryere bulaştırıyor. Garnierin makyaj temizleme suyu çok daha başarılıymış, bidaha ondan şaşmam.

  1 aralık 2014 17:02 2 aralık 2014 14:59


  4. ne cilt makyajını ne de göz makyajını çıkarmakta başarılı olabilen temizleme suyu. özellikle göz makyajınızı sildikten ve yüzünüzü yıkayıp kuruladıktan sonra gözlerinizi ovuşturmanızla kirpik diplerinde tuzumsu bir tabaka oluşturduğunu görüyorsunuz.

  7 ocak 2015 21:22

  5. bioderma'nın misel suyu öğrenci bütçeme pahalı geldiği için, gratis indiriminden bugün kaptığım üründür.

  almadan önce hakkında herhangi bir bilgim yoktu, hatta rafın önünde yarım saat garnier mi nivea mı alsam diye düşündüm ve sonra nivea daha sempatik geldi. benim bb krem ve pudradan oluşan makyajımı genel hatlarıyla çıkarttı. genel hatlarıyla diyorum çünkü elimdeki disk pamukla bastırarak sildikten sonra bile kalıntıları yüzümde görebiliyordum. üzerinde "makyajı durulamaya gerek bırakmaz" diyor ama bununla silip uyusam maazallah makyajlı uyumuş olacağım.

  yüzümde çok hafif bir kızarıklık yaptı en başta ama ben dokunsam kızarır zaten, hemen ürüne suç atmayayım. kesin bilgi yok. bir de yapısı baya su olduğu için dudağıma aktı ve yarım saat kadar sonra dudağımı yaladığımda tadını almak zorunda kaldım, o nasıl berbat bir tat. iyi ki rujumu bununla çıkarmayı denememişim.

  genel olarak başarısız bir ürün ama bitene kadar makyajımın kabasını almak için kullanacağım. detayların zaten su-sabun ikilisi olmadan çıkmayacağı görüşündeyim, en azından bu ürünle bir kere üstünden geçtiğimde yüzümü yıkarken çok zorlanmam.

  12 şubat 2016 18:39

  6. İndirimle zamanında 13 liraya aldığım, buradaki yorumları okuyunca keşke almasaydım dediğim makyaj temizleyici.

  Bana göre Garnier'nin micellar temizleyicisinden pek bi farkı yok açıkçası, ikisi de makyajı temizlemiyor :d cildim zaten hassas değil o yüzden kızarma batma vs yapmadı bende. yüz makyajımı temizlerken iki kere bununla silip üzerine kullandığım temizleyici (bu aralar nilera okyanus sabunu) ile yıkıyorum, üstüne tonik sürerken yine de pamuğu kirlettiğini görüyorum. Garnier de aynısını yapıyordu zaten. Yüzümde yapış yapış bi his bırakıyor arkasından mutlaka suyla yıkamak gerekiyor. Göz makyajında da yeterli değil ve bir kaç kez kirpiklerim döküldü buna mı bağlı bilemiyorum.

  Sonuç olarak ben de memnun kalmadım, şu an bitsin diye fazla fazla kullanıyorum ama bitince tekrar almam, bence siz de almayın :p

  4 mayıs 2016 21:10

  7. Alnımda birden pörtleyen pütürlüklerin sebebi olmasından şüpheleniyorum. Emin olmamakla birlikte o dönem başka bir değişiklik yoktu rutinimde. Neden arayışlara giriyorsam saçma sapan. Neyse ki effaclar duo+ hızlıca toparliyor.

  26 kasım 2016 22:58


  8. Micellar su kervanına katılan nivea'nın sözde makyaj temizleme suyu. Makyajin kabasini temizlemek icin bile yetersiz olduğunu düşünüyorum. Hele tek kat maskaraya bile bulaştırmamak lazım. Üstelik cildi inanılmaz kurutuyor. Muadillerine göre denediğim en başarısız micellar temizleyici.

  10 aralık 2016 03:25

  9. göz kapağıma bulaşan hafif rimeli bile çıkaramayan su. o kadar saçma bir ürün ki cildimi ne zaman bununla silsem kızarıyor, dokununca acıyor resmen. göz altlarımı da baya bi kurutuyor.

  18 şubat 2017 22:51

  10. Ten makyajı yapmıyorum, göz makyajım da maskara ve göz kalemi ama onu bile çıkaramıyor. Çok nadir allık kullanıyorum o zamanlarda da yüzümde bi karıncalanma, gerilme oluyo. Bidaha kesinlikle almam.

  15 mart 2017 14:04