yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (30)
  • medya (2)

  1. Sürekli aynı şeyi kullamayı sevmiyorum, makyaj temizleme suyum bittiği dönem de bu çıkmıştı o yüzden aldım. Makyajı güzel çıkarıyor. Fakat sanki biraz kurutuyor cildimi. Emin olamıyorum ama. Üstüne sadece suyla yıkıyorum yüzümü. Bence temiz oluyor çünkü en son pamukla tekrar sildiğimde bir şey gelmiyor. Fena değil yani ama kuruluk hissini sevmediğim için tekrar almam galiba.

  13 eylül 2018 00:47

  4

  2. Diğer yazarların aksine bende kuruluk yapmayan miceller su. Normalde Bioderma sensibio kullanıyorum. o bende biraz kuruluk hissi bırakıyor ama bu ürün biodermaya kıyasla hiç kuru bir his bırakmadı. Temizlemesi, bıraktığı his vs. biodermanın bir tık altında, garnierin ise üstünde bence. Waterproof makyajı çıkarır iddialarını maybelline lash sensational maskarayla denedim, gayet de başarılı çıkardı. Hiç kirpiğim dökülmedi. Yalnız ovalama gerektirmiyor iddiaları şov olmuş, her micel su gibi, gözde bekletseniz dahi, maskara ve koyu renk likit mat rujlar için biraz ovalama gerektiriyor. Bu ürünle makyajımı temizleyip devamında tonikleyince pamuğa hiçbir şey gelmedi, ten makyajında da gayet başarılı yani. Ürünün tek handikapı pamuğu iyice ıslatmanız gerekiyor. Az bir şey maskaramı çözsün temizleyicisi değil yani. Hassas tenler için de uygun, parfüm içermiyor demişler. Sahiden tamamen kokusuz bir ürün. Gözlerimi de yakmadı. Ben gayet sevdim, f/p olarak başarılı ürün olmuş.

  ilgili medya:
  1
  20 eylül 2018 15:56

  3. Görkem karman önerisiyle ve büyük bir beklentiyle almıştım. Görkem paylaştığı postta temizlenmesi en zor eyelinerının bile temizlendiği söyledi. Sonuç hayal kırıklığı. Ovalamadığım sürece kesinlikle çıkmıyor. Göz makyajımı çıkartması için kaç tane pamuk harcadığımı sayamıyorum ve ona rağmen kalıntı kalıyor. Tek güzel yanı yağlı bir his bırakmaması onun dışında benim için sınıfta kaldı

  3 ekim 2018 01:40


  4. Deneyimlerime dayanarak hoşlanmadığımı söyleyebileceğim micellair sudur. Cildim normalde hassas değil ama gözümde tutup biraz bekledikten sonra göz çevremde hafif bir yanma hissettim. Ayrıca gözümde maybelline lash sensational maskara ve dudağımda da pastel likit mat 30 numara vardı ve ikisini de çıkarırken zorlandı ve ovalama gerektirdi. Şu anda göz altlarım hala siyah siyah ve kirpik diplerimde maskara olduğunu aynaya bakınca çok net görebiliyorum. Vaadettiği şeylerin hiçbirini yerine getirmedi ve kokusuz olması dışında bence başarılı bir micellair su da değil. Migros indiriminde standlara boy boy dizilmişken umarım alacak olanlar bu girdiyi göz önünde bulundurur.

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 2018 16:58

  5

  5. Maybelline lash sensational maskarayı bile kolaylıkla çıkarabilen makyaj temizleme suyudur. 

  Çift fazlı göz makyaj temizleyicisi kullandığım zaman yanaklarımda sivilcemsi kabartılar, komedonlar oluşuyor .( tam olarak yanaklarımda değil aslında elmacıklarımın üstünde yani göz altlarımın biraz daha alt kısımlarında oluşuyor bu komedonlar .)Bu sebeple göz makyajımı çıkarmak için bu ürün tarzında micellar sular tercih ediyorum. Bu güne kadar kullandıklarım arasında açık ara en başarılısı bu . Tanımda da söylediğim gibi lash sensationalı bile kolaylıkla çıkarıyor. Gözlerimi yakmıyor , makyajı da gayet güzel çıkarıyor. Ben bu ürünü sadece göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum genellikle. Ten makyajımı yüz temizleme jelimle çıkarıyorum bu sebeple ten makyajındaki performansını bilemeyeceğim.  Bitirdikçe alacağım ürünlerden biri . Şu anda ikinci şişemi kullanıyorum . Son gratis indiriminde 13₺ gibi bir fiyata satın aldım . Özetle fiyat performans açısından çok başarılı bir ürün .

  21 ekim 2018 17:09

  4

  6. Hiç kuruluk yapmadı ve makyajımı çok güzel çıkardı. Göz makyajını da zorlamadan temizledi. Yağlı bi his bırakmadı asla. Ben gayet beğendim. İndirimde bakılması gereken ürünlerden olduğunu düşünüyorum.

  21 ekim 2018 17:48

  7. öncelikle cildimin yapısından bahsedeyim. burnum, elmacık kemiklerimin üstü, alnım ve çenem çok yağlı (gizlinot: geriye ne kaldıysa zaten skjdfhg) , yanak bölgemin geri kalanı (kontürün yapıldığı bölge ve aşağısı) çok kuru. yani pul pul dökülüyor oralar.

  ben bu ürünü en yakın arkadaşımın banyo dolabında görüp, tavsiyesi üzerine makyajımı çıkarmak için bir kez kullandım. çok ilginç bir ürün.

  yukarıdaki yazarın dediği gibi suya dayanıklı olan maybelline lash sensational maskarayı bile çıkarıyor. fakat o gün sürdüğüm revlon colorstay fondöteni çıkaramadı yüzümden. üç kez temizleme pamuğuyla geçtim üstelik. üçüncüsünde hala fondöten yoğun bir şekilde çıkmaya devam ediyordu. ıslak mendille silsem daha iyi çıkarırdı fondöteni. o derece. fakat göz makyajını kusursuz bir şekilde şak diye çıkardı. ovalamaya gerek bile kalmadı. o derece ilginç bir ürün.

  kokusu inanılmaz derecede kötü. buram buram kimyasal kokuyor bence. yüzüme sürmek istemedim. yağlı bir his bırakmamasını sevdim ama. yüzü suyla yıkamışsınız gibi bir his bırakıyor. ama kurutmuyor. pul pul dökülen yanaklarımı bile kurutmadı.

  benim gözlerim hassas değil ama yine de söyleyeyim. gözlerimi yakmadı.

  21 ekim 2018 18:11


  4

  8. Eveet yine bir yorumumla karşınızdayım. Migros indirimi ile 13.45 liraya aldım efendim. Ürünün herhangi bir kokusu yok. Açıkçası güllü olan micellair ile karşılaştıracağım. Onun yorumu da var. (bkz: nivea micellair skin breathe gül suyu içeren çift fazlı makyaj temizleme suyu) Bu üründe en beğendiğim özellik gözlerimi yakmaması. Güllü olan aşırı derecede gözlerimi yakmıştı ve göz altlarımda hassasiyet yaratmıştı. Rimeli çıkarma konusunda gayet iyi, bu konuda bir problem yaşamadım. Kokusu olmaması açıkçası yine ayrı güzel. Göz altlarımda bir hassasiyet yaratmadı. Ancaak bir durum var ki likit mat rujumu çıkartamadı. Sanırım asıl eksisi bu. Güllü olan yağlı bir his bırakıyordu bunda böyle bir derdim olmadı. Güllü olan likit mat ruju tekte çıkarabiliyorken bu ürünün bunu yapamaması beni şaşırttı. Ürünün tek kötü özelliği budur bence. Koku hassasiyeti olan süslüler için sorun yaratmayacak bir ürün.

  22 ekim 2018 13:31 22 ekim 2018 13:34

  3

  9. Bütün Nivea ürünleri gibi bu da gözlerimi yaktı. Her üründe sıfır kalıntılı temizlik etkisini göstermiyor ama performansı fiyatına göre kötü değil. Temizlemesine 5 üzerinden 4 diyebilirim. Gözlerimi yaktığı için tekrar almam.

  24 ekim 2018 20:45

  10. Bitirmek üzere olduğum ve yenisini alacağım makyaj temizleme suyu. Yüzümde ekstra bir kuruluk ve gerginlik yaratmadığı ve performansı da oldukça iyi olduğun için hoşuma gidiyor.

  14 kasım 2018 23:43