yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • oylar (67)
  • medya (14)
  5

  87. 2 yıldır abone olduğum ped markası. Her regl dönemi ne kadar sık değiştirirsem değiştireyim cildim tahriş hatta yanık oluyordu. Bu arayışta başta deneme paketi aldım ve memnun kalınca cildime yapabileceğim en iyi şeyi yaparak devam ediyorum. Normal pedlerin fiyatı aşırı uçtuğu için pahalıya da gelmiyor. En sevdiğim özelliği de kendi regl döngünüze göre adeti kendimiz ayarlayabiliyoruz. Buraları okuyorlar ise benim tek şikeyetim sayının 5-10-15 adet gibi gitmesi. Mesela tampon ya da günlük ped çok nadir kullandığım şeyler ama pakete sadece 2-3 adet ekleyemiyorum.

  Denediğim ürünleri

  Günlük ped - tek sevmediğim ürünleri olabilir. Çok ince ve hemen tüyleniyor 10 saat giymiş gibi oluyor ped.

  Standart ped/süper ped-emicilikleri boyları, yapışkanlıkları gayet yeterli. Cldimde hiç soruna neden olmadılar ve sızma gibi bir sorun da yaşamadım.

  Tampon- hediye olarak göndermişlerdi. aplikatörsüz, ipi sağlam ve emici. Sadece gönderdikleri normal boy benim için biraz büyük kalmıştı.

  Genel olarak memnunum ve çok uçuk bir zam olmazsa devam edeceğim.

  24 kasım 00:43

  3

  86. ilk paketimin üzerinden 2 ay geçmek üzereydi ki paketi yenilemeden üyeliğimi sildim. Öncelikle markanın vizyonu, görüşleri vs hoşuma gidiyor. Ama ürünlerden memnun kalamadım.

  Doğum kontrol kullandığımdan ilk aylarda kanamam çok az olsa da aşırı düzensizdi, bu yüzden normal ve süper günlük pedlerinden aldım. Yani standart pedlerini ve tamponlarını denemedim.

  Diğer yorumların aksine ben çamaşırıma aşırı yapışması sorunuyla karşılaştım, bazen pedi çekince yarısı geliyordu en alt katmanın yarısı yapışık kalıyordu. Büyük pedlerini kullanan ve çok akıntısı olan kişilerde böyle bir şey yaşandığında olabilecek manzarayı hayal edemiyorum. Belki yaşanmıyordur sadece günlük pedleri kötüdür, bilemeyeceğim. Ama iki ayın sonunda artık tak çıkar bu tip durumlardan ve en üst katmanın birkaç saatte aşınmasından, pedin biraz yürüyüp terleyince katmanlara ayrılmasından o kadar sıkıldım ki elim çantamdaki bu bej rengi minik paketlere her gittiğinde öfff demeye başladım. Bu yüzden normal ped ve tampon denemekten de vazgeçtim. Ayrıca biraz da kaşıntı yaptığını düşünüyorum zira iki ay önce böyle bir sorunum yoktu. Şimdi yine kotexin en ucuz incelerine geçtim ve kaşıntım da geçti.

  Malzemesi, içeriği vs iyi olabilir ama her ne kadar marketlerdeki ürünlere bayılmasam da kendisi onlara benim için parasına değer bir alternatif olamadı.

  22 kasım 16:49

  5

  85. abonelik sistemiyle çalışan hijyen ürünleri markasıdır. (link: https://beije.co/ beije)

  tüm ürünler gibi ped fiyatlarının da aşırı yükselmesiyle birlikte arayışa girdiğimde karşılaştım ve 2 yıla yakın zamandır başka ped denemedim bile. her şeyden önce markanın tavrı çok güzel. şimdilik sadece pedlerini kullandım ve gayet memnun kaldım. herhangi bir alerjiye sebep olmadı.

  paket, harika notlar ve minik sürprizlerle geliyor. özellikle yaz aylarında kaşıntı yapmayan o naylon hissi yaşamadan adet döngüsünü tamamlamak müthiş rahatlık. başka pedleri zorunda kaldığımda aradaki his o kadar belli ki...

  ince ve hafif bir ped ancak emiciliği gayet güzel -tabi sabahtan akşama kadar değiştirmeden geziyorsanız elbette yeterli gelmez- şimdiye kadar sızdırma sorunu yaşamadım.

  fiyatlar biraz fazla gelebilir ancak siparişinizde kod kullandığınızda %15 indirim alıyorsunuz. eğer sipariş verirseniz ve indirimden faydalanmak isterseniz:

  kod: l1h65k (büyük harflerle yazmanız gerekiyor)

  promosyon koduyla birikenler askıda ped uygulamasında kullanılıyor, kullanılacaktır.

  15 kasım 13:04


  5

  84. ilk satışa sunulduğunda fiyatı çok yüksek kalmış olan ama şu an ped fiyatlarındaki artıştan ötürü fiyatları makul görünen ped markasıdır. ürettikleri pedin sektördeki diğer pedlere kıyasla en büyük farkı doğada yok olmasıdır. diğer pedler plastik içerdiğinden dolayı yüzyıllarca doğada yok olmazlar. beije pedi aylardır kullanmaya başladım. tercih etmemin en büyük sebebi de bu.

  31 ekim 17:23

  5

  83. ped güzel evet. varla yok arası, rahatsız etmiyor, koku yok fakat fiyatlar korkunç, fiyatlar ateş pahası. ne kadar iyi olursa olsun o fiyatları haketmiyor. madem "güya" kadınları düşünüp bir girişim yapıyorsun, o zaman neden piyasa fiyatının çok çok çok üstünde bir fiyatlandırma yapıyorsun ki. amacın kadınların sağlığını düşünmek ya hani, neden fiyatlar bu derece yüksek? daha makul yapsan da herkes sana ulaşsa, kitlen ve kazancın artsa. bu marka ülkenin durumuna bakmaksızın her zaman bu kadar pahalıydı. sağlığımı düşünüp en pahalısını alayım döneminde değiliz, günü kurtarma çabasındayız ve bu yüzden sağlıksız da olsa poşet gibi de olsa uygun bulduk mu sleepy, kotex, orkid hatta belki daha kötüsünü almak zorundayız.

  fiyatını haketmiyor, bu ülkedeki fırsatçılıktan kaynaklı fiyatlama taktiğinden gına geldi.

  29 ekim 20:22

  5

  82. inanılmaz güzel bir abonelik sistemi var. yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. 2 ayda bir geliyor ve yola çıkmadan önce içerikte elinizde kalan ped sayısına göre düzenlemeler yapabiliyorsunuz. asla koku yapmıyor, kaşındırmıyor. paketinde hep bir hediye oluyor. regl çayı, tester kremler, çikolata gibi. paketini açmak o kadar mutlu ediyor ki regl olmayı güzelleştiriyor resmen ahahaha. aşk şiiri gibi yazdım neyse. öneririm.

  28 eylül 10:06

  81. adresim değişeceği için trendyoldan tanışma paketini sipariş veriyorum birkaç aydır ve ihtiyacımı karşılıyor.

  Gerçekten yok gibi ve kesinlikle sızdırma vs yapmadı bu konuda kotexte bile sıkıntı yaşayan ben hiçbir problem yaşamadım.

  29 temmuz 11:55


  80. abone olmayı düşündüm ancak fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşünüyorum, bu yüzden emin olamadım. 30 ped + 10 uzun günlük kodla 175 gibi bir fiyata geliyordu.

  27 temmuz 22:29

  79. az önce kayıt oldum.askıda ped kampanyası ve abonelik sistemi ile çalışması çok hoşuma gitti. bana bunlarla gelin işte:) kullandıktan sonra daha detaylı yorum yazacağım.indirim kodu kullanmak isteyen için (ydo2hh) hepsi büyük olacak.

  26 temmuz 09:03

  78. Kullanmaya başladığım ve rahatlığı temiz içeriği ile beni memnun eden bir ped markası.

  Denemek isterseniz %15 indirimlik kod: 5DEMK9

  22 temmuz 09:37

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar