yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar (18)
  • medya (4)

  1. bu çok tatlı minik fırçalı kaş rimeli çok doğal bir şekilde kaşınızı dolduruyor ama dikkat!!!! önce bunun için yeteri kadar kaşınız olması lazım.

  ben şahsen öyle inanılmaz olduğunu düşünmüyorum, kaşım çok yok çünkü. sürmeye alışmanız biraz zaman alabilir eğer kaşınız çok seyrekse, dağılıyor çünkü. ya da fırçayla kaşınızı tarayın tek kat sürdükten sonra. ama dediğim gibi, kaşınız zaten varsa daha dolgun göstereceği kesin. (link: http://www.benefitcosmetics.com/medias/sys_master/8802078457886.jpg link)

  5 mart 2014 03:30

  2. şu anki 84 tllik fiyatı ile beni kahreden fakat minicik fırçası ve kaşlarıma verdiği görüntü sebebiyle bayılarak kullandığım, bitmeden yedeklediğim kaş maskarası. önce dik tutarak kaşlarınızı gelişigüzel boyayınız, daha sonra yatık pozisyonda tarayarak şekil veriniz.

  5 mart 2014 10:40

  3. kaşların hem bakımlı hem de doğal görünmesini sağlayan bir kaş maskarası. üstelik şekil vermede de çok başarılı. ayrıca kullanımı süper pratik. daha iyi bir kaş ürünü kullanmadım şimdiye kadar doğrusu

  5 mart 2014 17:32


  4. Kaşları oldukça dolgun gösteren kaş rimeli. mac ve benefit arasında kalıp en sonunda tercihimi benefitten kullandım. Kaşlarım kalın ve az sayılmayacak gürlükte ama yine kaşlara farla vb. daha net bir şekil vermek gerekiyor diye düşünüyorum. eskiden kalem kullanıyordum ama hem doğal olmuyo, hem de sanırım kaşları döküyor. eskiden daha gürdü çünkü kaşlarım. çok da becerikli değilim kaş boyamada. onun için benim gibi beceriksizler için güzel bir alternatif kaş rimeli.

  ufak fırçasıyla rahatlıkla kaşları doldurarak boyayıp sabitleyebiliyorsunuz. yoğunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. waterproof diye geçmiyor ama kuruduktan sonra bulaşmıyor, çıkmıyor. doğal ve düzgün bir kaş görüntüsü ortaya çıkıyor. biraz kaşları sertleştiriyor yalnız. medium deep olanı aldım. siyah saçlıyım ve kaşlarım siyaha yakın rengi gayet uygun. içinde kaşları güçlendirici provitamin b5 var dediler de ne kadar işe yarar bilemiyorum. etkisini görürsem yazıyı editlerim.

  edit: bir de garip bir kokusu var. gül gibi, hacı yağı gibi garip bir parfüm var içinde.

  10 kasım 2014 15:46 11 kasım 2014 12:28

  4

  5. Sonunda aldım. Öncelikle ilk elime aldığımda anam ne kadar küçük dedim. Boyuna göre fiyatı ise fahiş. Ben normalde Kaş farı ve şeffaf rimel kullanıyorum. Bunu da daha gündelikte kullanırım diye almak istiyordum. Daha önce rimmelinkini denemiştim ve gerek fırça boyu gerekse çok sıvı kıvamlı ürünün bir türlü istediğim gibi durmamasından dolayı beğenmemiştim. Bunu alırkende çok fazla acaba dedim. Ben bu ürünü çok kötü bulmadım. Fırçası minicik, Kaştan dışarı taşmıyor. Ürün çok cıvık değil bu sayede bir yerde toplanma yapmıyor, ama yinede dikkatli olmak lazım. Kat kat uygulanabilir. Kaşınız çok seyrek değilse yapay durmaz. Benim mesela bir kaşımın üst kısmında bariz bir boşluk var, orayı kapatamadı. O kısmı Kaş kalemiyle çizmek zorunda kaldım. Ama geneli gayet güzel göründü. Sabah sürmüştüm, akşam geldiğimde hala kaşım aynı görünüyordu. Sabitlemesi güzel, kalıcılığı güzel. Gel gelelim cidden bu fiyatı hakedecek bir ürün değil. Biterse bir daha almam muhtemelen.

  26 kasım 2014 03:31

  6. Şuan elimde olan en iyi kaş ürünü. Kesinlikle akma, bulaşma ya da gün içinde kaşlarınız dağılmıyor. Sabitlediğiniz gibi kalıyor ve eğer çok seyrek kaşlarınız yoksa boşlukları doldurup daha gür gösterme özelliği var. Eğer biterse elimde ki mac kaş farını bitirdikten sonra tekrar alabilirim ama tabi benefitden önce rimmel renkli kaş jelini denedikten sonra tabi.

  26 kasım 2014 14:44

  7. Benefit'in gimme brow'unu kullanıyorum ara sıra zira sadece 3 gram ama minik fırçası ile çok kolay uygulanıyor bendeki rengi olan light/mediumda çok doğal duruyor. Tek dezavantajı çok yüksek olan fiyatı.

  22 mart 2015 19:55 ed.5 nisan 2015 20:40


  8. Takas sayesinde deneme şansım oldu, çok sevdim. Kaşları çok güzel sabitleyen bir ürün. bendeki bitti yenisini almak istiyorum ama fahiş fiyatı yüzünden alamayacağım sanırım. Yerine koyabileceğim bir ürün de bulamadım.

  10 nisan 2015 19:00

  9. fırçasının küçüklüğünden başka avantajı yoktur. kaşlarımı da döktü.

  11 mayıs 2015 21:04

  10. Haftasonu Sephora da meraktan denediğim ürün, yoksa kaşlarımın doldurulmaya hiç ihtiyacı yok:) fırçasının küçük olması güzel fiyatı ucuz bişey olsa sırf bunun için alınabilir, ancak ürünün performansını beğenmedim, gerçekten jel dikkatli kullanımı gerektiriyor biraz fazla sürmeniz halinde kaşınız sivri sivri kıllardan oluşan bi hal alabilir, az sürünce de etkisi farkedilmeyecek e zaten bunu kaşını daha yoğun göstermek isteyenler alacak. Sonuç bu işte bi terslik var. Dozunda kullanıldığı sürece görsel olarak kaş kalemi veya kaş farını tercih ederim. (Süslüler çok kapkahverengi veya suratınıza göre fazla uzun/kalın yapmayınız kaşlarınızı, güzelim ifadesini sertleştiren kızlara üzülüyorum adeta)

  29 haziran 2015 21:55