5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (2)
  • medya (4)

27. sephorada bu maskarayı kaç kere denedim bilmiyorum.kirpiklerim uzun,hafiften kıvrık ve gerçekten tam olarak hayatımın maskarası.dökülme yapmıyor,çok güzel kıvırıyor ve istediğim uzunluğa getiriyor.ama ne yazık ki fiyatı çok yüksek.

19 mart 02:23

26. Birkaç ay önce kaş kalemi arayışımda son durak olarak benefit'e bakmıştım ve 3'lü bir set almıştım, içinde bu maskaranın seyahat boyu da vardı. Seti elimdeki ürünler tükenince açtım ve maskarayı da tecrübe ettim. Öncelikle taraması, uzatması süper ötesi yani kirpiklerinizi arşa değdirir. Lakin bende akma yaptı bu maskara. Kış ayında neyin akma bulaşması anlayamadım, ki kapatıcı sürüp pudra ile sabitlerim de yağlanmayı kontrol adına. Hacim namına h harfi dahi yok ama şu akması bulaşması olmasaydı ara sıra alınırdı belki, şimdi hiç oluru yok. Kaç tane high end maskara denedim, hiçbiri bir loreal bir maybelline maskaraları olamadı. Bu da onlardan biri oldu. Oysa ilk sürdüğümde bayılmıştım. Nasip diyelim. Bende olmadı ne yazık ki.

18 mart 21:03

25. Bugün denediğim ve fayda maliyet analizinde sınıfta bıraktığım bir ürün. Nedeni şu ki benim kirpiklerim sarı, güçsüz. Bu ürün  kıvırma ve uzatma açısından fena olmasa da hacimsel anlamda beni tatmin etmedi. Yani bu fiyatlara çıkarsam eğer bir 15 tl daha fark verir chanel le volum de chanel alır tüm isteklerime tek atışta kavuşurum.

18 mart 20:56


24. Seyahat boyunu kullanıyorum ve iyi ki almışım diyorum. Kirpiklerimdeki etkisini çok sevdim.gerçekten kirpikleri baya kıvırıyor ve uzatma etkisi de gayet iyi.  Bitince tekrar alırım ama fiyatları beni üzüyor

14 ocak 00:26 13 şubat 18:45

23. duty freeden küçük boyunu aldığım maskara. ben hep tek kat sürdüğümden ve her gün kullanmadığımdan 4glık küçük boyunu 3 aydır kullanıyorum, bitmedi ama biraz kurumaya başladı sanırım. sürerken farketmiyorum ancak gün sonuna doğru ağırlık yapıyor. içine 1 damla yağ damlatıp bitireceğim sanırım. ilk açtığımdan beri yapısı güzel, fazla ıslaklık gibi bir sorun yaşamadım. water resistant bir maskara. ben kirpik kıvırıcı kullanmıyorum, kirpiklerim düz uzun ve biraz seyrek. pek dolgunluk vermiyor, yeterli ölçüde uzatıyor, güzel kıvırıyor ve kıvrıklığı tutuyor. gün içerisinde çok aşırı terlemediyseniz dökülme bulaşma yapmıyor, spor filan yaparsanız anca azıcık göz altına kayabilir. ben göz bitimime incecik eyeliner sürerek üstüne maskara geçiyorum, dolgun bir görüntü elde ediyorum. hiç kıvrık fırça kullanmadıysanız elin alışması zaman alıyor, bana öyle oldu. o fırçadan verim almak biraz alışma işi yani. kısacası memnunum, elimde 2 başka maskara daha var, onlar bitince daha iyisini bulmazsam küçük boyundan devam edeceğim. bir de içinde e vitamini mi ne bir şey varmış. bioderma sensibiolu pamuğu gözümde 1 dakika bekletip nazikçe temizliyorum, tamamen çıkıyor. başlarda kirpik döküyor sanıyordum ama meğerse ben hatır hutur temizliyormuşum.

1 aralık 2017 14:35

22. bir sephora alışverişim sırasında kasa önünden küçük boyunu aldığım maskara. ben beğendim. hacim vermese de kirpikleri kıvırıp (ki gün boyu kıvrık kalıyorlar bu önemli), biraz da uzatmaya yarıyor (uzatma etkisi aman aman değil). ayrıca kirpikler birbirine yapışmıyor, maskara sürülürken bulaşmıyor ve gün içinde de akma yapmıyor. benim için too faced better than sex'ten daha iyi (çünkü bts çok güzel kıvırıp uzatsa da hem kalıcılığı yok hem de gün içinde çok fazla dökülüyor) ama mufe excessive lash kadar iyi değil (biraz daha fazla hacim veriyor, ayrıca alt kirpiklere uygulaması da çok rahat).

edit: yazmayı unuttum ama gün içinde tazelemeye ve kat kat sürmeye uygun bir maskara.

1 aralık 2017 13:00 1 aralık 2017 13:13

21. canım muhteşem maskaram. benim kirpiklerimi daha kıvrık ya da daha uzun yapan başka maskara denemedim şimdiye kadar. aslında kirpiklerim dümdüz de değil, hafif bir kıvrımı var kendiliğinden ama bu maskaranın kattığı kıvrıklık ve uzunluk bambaşka kesinlikle.

1 temmuz 2017 22:57


20. Bunun bir sürme tekniği var ve o şekilde sürülmezse hiçbir işe yaramıyor. Sürmeyi becerince denediğim en kıvırıcı rimel halini alıyor. Ancak deneme yanılma yöntemlerime devam ediyorum. Bir taktik geliştiremedim hala.

kirpiklerim kirpik perması, kirpik kıvırıcı vb. işlemlere inatla direnebilecek kadar düz. Bu rimel kirpiklerimi sadece yukarı doğru kaldırıyor, kıvırmıyor. fakat o kadar düz kirpiklerim var ki, bu bile bana yetiyor.

bir daha alır mıyım? sanmıyorum.

12 haziran 2017 13:52

19. Satın almayacağım maskaradır. O kadar parayı ancak ten ürünlerine verebilirim.

11 mart 2017 21:07

18. hali hazırda uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olduğum için tam randıman alabildiğim, pek güzel ambalajlı maskara. topaklanma yapmaması ve kirpiklerimi tek tek ayırması benim için en büyük artısı. ama son zamanlarda gözlerimi kızarttığını fark ettim. biraz korkmaya başladım bu yüzden.

11 mart 2017 20:52