1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. gratis'ten 16.90 tl'ye aldığım maskara. iki taraflı olmasının nedeni bir tarafının üst, bir tarafınınsa alt kirpiklere uygun fırçadan oluşması. alt kirpikler için olan fırça, diğerine göre daha minnoş(ybkz: kalpkalp) beni her maskara kullanmamda "acaba alt kirpiklerime sürmesem mi?" diye endişe etmekten kurtardığını söyleyebilirim çünkü koca fırçalarla alt kirpiklerimi boyamaya çalışırken genelde göz altlarımı da batırırım. hadi sonra onları temizlemekle uğraş..

maskara kalitesi olarak da benim için yeterli. uzun ama çok sık olmayan kirpiklerim var. takma kirpik ya da uzatma etkisi aramıyorum. bulaşmıyor, dağılmıyor ya da kirpiklerimi birbirine yapıştırmıyor.

13 ağustos 2016 10:42

1

2. Bugün indirimde 10 tl'ye aldım. Çift taraflı bir maskara bir taraftaki fırça daha burgulu şekilde diğer taraftaki tarak şeklinde. İki tarafı da birlikte kullanınca güzel bir görünüm veriyor. Çok ıslak bir maskara değil kirpikleri yapıştırmıyor.

Edit: hicbir ise yaramiyormus para kaybi sakin almayin.

27 ocak 2017 22:16 29 ocak 2017 21:51

3. doğal bir görünüm istediğim zamanlarda alt kirpikler için olan ince tarafını kullandığım, akma - bulaşma yapmayan, yok gibi bir görünüm veren maskara. kullanım kolaylığından dolayı okula giderken acele ettiğim zamanlarda favori maskaram.

8 şubat 23:38