yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. w7'nin ambalajı ve fırçası benefit they're reala neredeyse birebir benzeyen maskarası. ülkemizde eve kozmetiklerde satılmaya başladı.

  Benefit they're real benim en sevdiğim iki maskaradır. şu ana kadar ne kadar maskara denesem de dönüp dolaşıp hep they're real alırım. 7-8 tane bitirmişimdir herhalde. 3 hafta kadar önce maskaram bitince they're real almadım (çünkü sephora türkiyeden alışveriş yapmıyorum ve bugün yurtdışına çıkacağım) ama 3 hafta maskarasız gezemeyeceğim için denemek adına eve'den w7 ansolute lashes aldım. fiyatı 21 tl idi yanılmıyorsam.

  ambalajı daha hafif ve ince bir plastikten olmakla beraber they're real ile neredeyse aynı. fırçası biraz daha ince olmakla beraber çok benziyor. benefitin üç kısmındaki top şeklindeki kısım mesela daha etkili idi. w7'de biraz daha zayıf kalmış ve işlevi düşmüş.

  w7 bence bariz bir şekilde daha sıvı yapıda. sürerken sorun yaşamadım. güzel bir siyahlığı var ve iyi boyuyor. kirpiklerimi güzelce uzattı. bu açıdan they're reala oldukça yakın neredeyse aynı olduğunu söyleyebilirim.

  benim gördüğüm yegane fark ise hacimde idi. they're real gerçekten kirpiğimi dolgun göstermeyi başarıyor. w7 bu kısımda biraz zayıf kaldı. uzun, simsiyah ama daha cılız kirpiklerim oldu (tabi they're reala göre).

  w7 kesinlikle daha kolay temizleniyor. ancak bir iki kere çok ender de olsa göz altıma dökülme yaptı.

  özetle ben günlük bir maskara olarak w7'yi beğendim. bitene kadar sorunsuz kullanacağımı düşünüyorum. ancak ben bol kirpik görüntüsünü sevdiğimden yoluma they're real la devam edeceğim. kendiliğinden bol kirpikli süslülerin ya da bana uzatsın kafi diyenlerin seveceğini umuyorum

  (yazar: paris kedisi) uktesi idi

  7 aralık 2016 08:35

  2. eve kozmetikteki indirimden 12 lira gibi bir fiyata aldım. Benimki kesinlikle yeterince sıvı değildi. koruma bantı falanda olmadığından insan daha önce açıldı mı diye şüpheye düşüyor. keşke komple ambalaj yapıp koysalar maskaraları. dolgunlaştırması yetersiz ama kirpikleri tek tek tarıyor ve birbirine yapıştırmıyor. özellikle daha doğal görünmek istediğim günlerde loreal wings'in yerine kullanıyorum. loreal wings gözaltıma dökülme yapıyor mesela ama bu yapmadı.

  23 aralık 2016 01:50

  3. eve kozmetikten 11 tl gibi bir fiyata satın aldığım rimel. Öncelikle yapısı çok ama çok kuru. ben içine 2-3 damla lens solusyonu damlattıktan sonra kullanmaya başladım. Kirpikleri güzel uzatıyor fakat hacim vermiyor yani they are real'ın verdiği o dramatik etkiyi göremiyoruz. kirpiklerden kolay temizleniyor, dökülme yapmıyor ya da çok az yapıyor. günlük kullanım için fiyat/performans oranı uygun bir ürün.

  25 ocak 2017 12:27


  1

  4. Gratis ve watsons drugstore'da piyasayı tekeline almışçasına müşteri düşmanı davranmayı şirket politikası belirlediğınden beri rossmann ve eve shop'tan yapıyorum alışverişlerimi çoğunlukla. W7'yi de burda okumuştum ama sempati antipati beslemeksizin cüzdan dostu olduğundan bi kurcalamak için standı karıştırırken hem they're real muadili diye hem de o sırada maskara ihtiyacım olduğundan bu ürünü satın aldım. Bahsedildiği gibi şişenin içindeki ürün inanılmaz kuru ve buna ek olarak fırçası da çok sert olduğu için maskarayı kullanmak işkence halini alıyor. Benim gözlemlediğim haliyle maskaradan maksimum verimi alabilmek için fırçayı kirpik diplerinden başlayarak zikzaklı yukarı çektiğimizde istediğimiz uzun ayrık kirpikleri elde ediyoruz ama bu süreç esnasında yaşanan acıya değiyor mu derseniz bence hayır. Ciddi şekilde sertlik can yakıyor ve göz sulandırabiliyor bu durum. En azından gözleri ve gözçevresi hassas kişiler için özellikle önermiyorum. Siyahlığı, etki süresi güzel. Alt kirpiklerden akma yapıyor gerçi ama dedigim gibi o ilk etki kaybolmadan oluyor bu.

  Sonuç olarak ben ürünü 3-4 defa denedim kullanmayı bıraktım (solüsyon damlatılmış haliyle hem de), kullanımı zor ve maskara konusunda akvaryumun mega büyüklüğü düşünüldüğünde sınıfta kalacak cinsten. Fiyatı da 12.90 gibi bi şeydi sanırım indirimde, maybelline max factor hatta golden rose indirimde aynı fiyat aralığında muhteşem performans gösteren maskaraları fenomen etmişken macera aramayın süslü bebeklerim. Ben yaptım uyarıyorum, aklınızda bulunsun :*

  23 şubat 2017 03:06

  5. W7 markasına ait, Benefit they're real'a birebir benzeyen bir maskara. İtiraf ediyorum ambalajına vurulup aldım kendisini. Gün içinde dökülme yapıyor ama tolere edilebilir düzeyde, az bir dökülme bu. Fırçasını ise çok beğendim. Fırçanın en ucunda minik dişler olduğu için küçük kirpiklere bile rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Benim uzun kirpiklerime volum ve hacim verdiğini söyleyemem ama uzatma konusunda başarılı(gizlinot: Kirpiklerimi kaşıma değdirdi allahsız) olduğunu söyleyebilirim.

  29 ocak 2018 14:50

  2

  6. Dün kargomun gelmesiyle doyasıya deneyimlediğim maskara.

  Almadan önce buradaki yorumları okumuştum gerçekten yönlendirmeler çok yerindeydi. Tebrikler süslüler.

  Maskara kesinlikle kirpikleri tek tek ayırıyor bu yanını çok sevdim. Ama herkesin dediği gibi gerçekten kuru bir maskara. Ben içine birkac damla e vitamini dökmeyi düşünüyorum ama yapısını da bozmak istemiyorum açıkçası.

  Gününün sonunda kirpik altına dökülme yapabiliyor bunu da kuru olusuna bağlıyorum.

  Ama yine de sevdim bu maskarayi günlük kullanım için uygun diyebilirim. Aldığıma da pişman değilim zaten 12 liraya aldım bence fiyatına göre gayet iyi.

  25 nisan 2018 15:45

  7. Eve shoptan 12 liraya aldım. Biraz sıvı olsa da günlük kullanım için kirpilerimi iyi uzattı ve hacim verdi. Gün içinde akma yada bulaşmada yapmadı. Ayrıca gözümden çıkarırken de gayet güzel bir şekilde çıktı.

  Bir daha denk gelirsem alırım mutlaka çünkü fiyat performans olarak gayet güzel.

  7 haziran 2018 14:04 30 temmuz 2018 16:18


  4

  8. yapısı çok kuru ve gün içinde dökülüyor. onun dışında ben fırçasını çok sevdim ve kirpiklerimi çok güzel kıvırıyor. uygun fiyatlı güzel bi rimel severek kullanıyorum

  11 ağustos 2018 11:53

  9. ilk kullandığım gün hayatımın maskarasını bulduğumu sandım. uzatması, tek tek ayırması beni aşırı tatmin etti, fakat ertesi gün... o kadar kuru ki 1 gün de nasıl bu kadar değiştiğine anlam veremedim fırçası falan çok güzel ama tek kullanımlık önermiyorum süslüler

  11 ağustos 2018 12:13

  10. Kuzenimde görüp ay benefit muadili mi yoksa diyip almıştım ama bant vs olmasına rağmen kupkuru bir maskarayla karşılaştım. Benimkinde mi sorun var yoksa genel yapısı mı böyle bilmiyorum. Tektek kirpikleri ayırıp uzatıyor tek katta günlük ben burdayım demeyen bir sonuç aldım. Ama bir daha alır mıyım? Sanmıyorum.

  6 eylül 2019 17:04