yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (11)
  • medya (2)
  5

  1. (yazar: welikke) uktesiydi.

  5 üzerinden 5 vereceğim maskara. en ama en çok sevdiğim maskaram.

  *dolgunluksa dolgunluk

  *volume va va va volume! etkisinde

  *örümcek kirpiğe bu tarz volume veren maskaralar içinde en az meyilli olanı

  *akma kokma bulaşma yok

  *fırçası biraz büyük, küçük gözlü süslüler sıkıntı yaşayabilirler

  *yeteri kadar uzunluk veriyor

  *fiyatı drugstore için biraz fazla olsa da bence etki olarak denediğim tüm maskaralardan daha iyi

  *çabuk kurumuyor, 6 ay dolu dolu kullanıyorum ben bir tüpü

  *iki yedeğim var bu üründen, yedeklediğim tek kozmetik ürünü kendisi, ayrıca iş yerimde de açık bir tane bulunduruyorum, evden acele çıktığım zamanlar için.

  kirpiklerim hafif kıvrık, orta uzunlukta ve normal dolgunlukta referans olması açısından belirtmek istedim. ayrıca fırçasını da görsellere ekliyorum, too faced better than sex maskaraya baya benziyor fırça yapısı. ürün 11ml çoğu maskaradan daha fazla ürün barındırıyor içerisinde f/p olarak bu sebeple başarılı bence.

  11 şubat 2017 12:24 11 şubat 2017 16:30

  2. bu maskaranın waterproof olanını kullanıyorum. kirpiklerimi oldukça iyi dolgunlaştırıyor ve uzatıyor ancak tek tek ayırdığını pek söyleyemeyeceğim. yine de 3-4 kat sürmediğiniz sürece aşırı bi örümcek kirpik efekti olmuyor.

  ayrıca hayatımda kullandığım suya en dayanıklı maskara. yazın denizde bile sürerim ki ben bunu. (gizlinot: katiyen çıkmıyo )

  13 şubat 2017 22:11

  3

  3. Bir konser öncesi mağazaları gezerken farlara bakmak için Kiko'ya girdim. Maskara ihtiyacım aklıma geldiği için satış görevlisine danıştım ve bana bu maskarayı önerdi.Önerisi dahilinde aldım. Maskara inanılmaz bir uzunluk ve hacim veriyor.Takma kirpik etkisi gibi. Benim kirpiklerimide teker teker ayırlığını söyleyebilirim. Fakat, gözlerimde inanılmaz bir yanma ve kaşıntıya yol açtı ve ne zaman bu rimeli kullansam göz kapaklarımda ufak ufak şişmeler meydana geliyor :(

  24 aralık 2017 17:11


  4. neden underrated olduğunu anlamadığım maskara. gerçekten çok başarılı buldum. 

  hem uzatıyor hem de hacim veriyor. üstelik dökülme sorunu da yaşamadım. yani bir maskaradan tüm beklentilerimi karşıladı.

  tek eksisi bence fırçasının çok büyük olması ki bu da kontrollü uygulamama yapamamaya neden oluyor bazen. 

  bir kat sürdükten sonra çok kısa bekleyip ikinci katı uyguluyorum, belki 3-4 kattan sonra örümcek kirpik görüntüsüne neden olabilir ama bana kalırsa 2 katta yeterli uzunluk ve dolgunluğu veriyor.

  indirimde 25 liraya almıştım, bence kesinlikle şans verilir. 

  22 ocak 2018 14:07

  5

  5. En kıymetlilerimden biridir,çok severim. Kirpiklerim her kriterde ortalamadır ve maskara beklentim yoğunluk+tek tek ayırması.Bu ürün benim kirpiklerimle çok iyi anlaştı. 2. tüpümü bitirmek üzereyim,tekrar alıcam.

  17 nisan 2018 12:23

  6. kathleenlights'ın favori maskaralarından biridir. geçenlerde kiko'da maskaralarda indirim olunca denemek istedim. çok umutluydum, maskaralar genellikle kirpiklerimde çok kötü sonuç vermediği için hevesliydim, ''kesin hayatımın maskarasını buldum'' havalarındaydım.

  bir denedim, fiyasko. yani dünya genelinde bu kadar sevilen bir ürün nasıl benim problemli olmadığını düşündüğüm (?) kirpiklerimde bu kadar berbat sonuç verebilir ki ? kirpiklerimin yarısı kısa, yarısı uzun kaldı. hiç kıvırmadı, hacim vermedi. dümmdüz, hacimsiz, yarısı kirpik kıvırıcıda kırılmışçasına kısalı uzunlu kirpikler...bir iki hafta sonra bir daha deneyeceğim belki formülü hafif kurur ve düzelir diye.

  kozmetikte hayal kırıklığı yaşamaktan nefret ediyorum. çünkü on liralık bir ürün bile denesem, böyle bir zamanda sokağa para atmaktan farksız bir durum ve malumunuz paranın rahat harcanacağı bir dönemde değiliz. tekrar denediğimde memnun kalırsam edit yapacağım, yapmamış olursam kathleenlights'a iki çift lafım var.

  29 mayıs 2018 20:09

  7. çok umutluydum senden ama ne takma kirpik etkisi ne de süper siyahlık görebildim, bitirmeye çalışıyorum.

  22 şubat 2019 08:39


  8. Fırça boyutu büyük fakat uygulama da hiç zorluk yaşatmıyor. Kirpiklere dolgunluk ve hacim veriyor. Dökülme ve akma hiç yapmadı.

  22 şubat 2019 22:58

  1

  9. kıko zaman zaman maskaralarında uygun fiyat kampanyaları yapıyor. bu maskarasını indirim döneminde bir şans vermek adına almıştım. satış temsilcisi tarafından söylenene göre markanın en çok satan maskaralarından biriymiş. ama ne yalan söyleyeyim ben pek memnun kalmadım.

  maskara fırçası uzun ve kısa olarak çapraz konumlandırılmış kıllardan oluşuyor. kullanım esnasında benim göz kapağıma çok fazla bulaştı. her maskara ilk açıldığında bu durumu yaşatabiliyor fakat bu maskara bittiği güne dek böyle oldu.

  22 şubat 2019 23:18 5 eylül 2019 22:47

  10. Tombul ve kıl fırçalı bir maskara. Kesinlike şu ile kolay kolay çıkmıyor. Kalıcılığı bir harika. Kirpikleri uzun ve gür gösteriyor. Fiyat performans açısından beğendim.

  17 nisan 2019 18:25