yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (6)
  • medya (4)

  1. Ben şu ana kadar çok fazla rimel kullandım ve aralarında bu kadar beğendiğim hiç çıkmadı.Kesinlikle takma kirpik etkisi yaratıyor yapısı ne çok sıvı ne çok katı ve nedense kirpiklerimi kıvrık tuttuğunu farkettim.Saatlerce dışarıda olduğum zamanlarda bile hiç akmadı bulaşmadı ve bu kadar kalıcı olmasına rağmen çıkması için gözlerimi parçalamama gerek kalmıyor.Kolay çıkıyor ve de hiç akmıyor ayrıca hacim veriyor kesinlikle çok sevdim fiyatı 42 lira ve kesinlikle hakettiğini düşünüyorum.Bunun noir olanı da var.Daha siyah olanıymış ama zaten bu da simsiyah bir rimel kısacası herkese öneririm.

  11 ekim 2014 19:32

  2. ben noir olanını kullanıyorum, yorum yapmadan geçemedim. ilk açtığımda bu nasıl bir fırça?? demiştim kendi kendime fakat bir rimel bu kadar mükemmel olamaz. aslında herkesin rimelden beklentisi farklı. benim beklentilerimi tamamen karşıladı, kesinlikle ve kesinlikle kirpikler birbirine yapışmıyor, uzatıyor ve hacim de veriyor.kalıcılığı ise anlatılmaz yaşanır cinsten. göz makyajımı 3 gün çıkarmadığım kara bir dönem yaşadım ve bu rimel sapasağlam yerinde kaldı. makyaj çantamda en güvendiğim ürün kendisi. ve alalı 4 ay olmasına rağmen sapasağlam devam ediyor ilişkimiz, neredeyse her gün sürdüm ve bitmedi <3

  16 aralık 2014 20:28

  3. Kirpikleri tek tek ayırması, kıvırması ve topaklanma yapmamasıyla gönülleri fetheden en sevdiğim rimeldir. Ayrıca Gratis ve Watsons indirimleriyle 26 lira gibi bir fiyata alınabilir, gönül rahatlığıyla sürülebilir.

  8 ağustos 2015 10:56 ed.6 eylül 2015 10:30


  4. bu zamana kadar kullandığım en iyi rimel. tabi ki ben almadım cruelty free olmadığı için. annem almış pek kullanmıyordu ondan çarptım. ya harika uzatıyo bunu kullandıktan sonra benim bu kadar uzun kirpiklerim mi varmış dedim. düşük göz kapaklı olduğum için rimel benim için çok önemli. siyahlığı da çok güzel. ama bi sıkıntısı var. çok dökülme yapıyo. gün içinde sürekli göz altlarımı kontrol etmek zorunda kalıyorum ve bu da sinirimi bozuyor.

  21 eylül 2015 00:23

  5. bu rimelin her çeşidini gözüm kapalı alırım. rimel olması gerektiği gibi kirpiklere simsiyah bir görünüm veriyor, gün içinde kesinlikle dökülme yapmıyor ve bu serinin tüm fırçaları son derece başarılı, kirpikleri yapıştırmadan tarıyor. benim kirpiklerime 2. katı uygulamama gerek bile kalmıyor, yeteri kadar vay be kirpiklerim de iyiymiş dedirtiyor insana. :) indirimde görürseniz kaçırmayın ve alın.

  30 ekim 2015 00:33 ed.15 aralık 2015 00:21

  6. Neredeyse 2 yıl olucak severek kullanıyorum, tek tek ayırıyor biraz dolgunluk da veriyor bende dökülme yapmıyor günlük kullanım için güzel bi rimel. İlk aldığımı kuruduğu için değil 6 aylık kullanma ömrünün üzerine bi 6 ay daha kullandığım için yeter dedim sonrasında noir yazanını aldım daha siyahmış kendileri öyle aşırı bir fark görememiştim ama.

  edit: bu girdiyi yazdıktan sonra bu rimele tövbe estağfurullah bi şey oldu ağdalaştı böyle, üzüldüm rimel arayışına başladım yok yere ya (gizlinot: bulamadııııım yar)

  13 kasım 2015 23:42 24 mayıs 2016 23:57

  7. Arkadaşım aldığı için gaza gelip ben de aldım fakat benim kirpiğime pek uygun olduğunu söyleyemem. ben kirpiğimin uzun görünmesinden çok yoğun görünmesini istiyordum fakat bu rimel tek tek ayırıp uzatıyor ben de bu görüntüyü kendime yakıştıramıyorum. Ayrıca gözümün altına da dökülüyor. yanlışlıkla elimi bi sürsem yüzüme hoop yüzümde siyah bi çizgi oldu.

  8 aralık 2015 01:54 ed.9 aralık 2015 22:27


  8. Kesinlikle kirpikleri uzattığını düşündüğüm maskara. Sürdüğümde kirpiklerim kıvrık, hacimli ve uzun görünüyor. 2 yıldır bundan başka maskara kullanmak istemiyorum.

  26 aralık 2015 20:35

  5

  9. noir olanı aldım ve şunu diyebilirim, evet siyah, evet uzatıyor, evet kirpikleri tel tel ayırıştırıyor, evet falan filan da... ben dolgunlaştırmasını istiyordum, onu benim zayıf kirpiklerimde pek gösteremedi.

  geçen gün ilk denememi yaptım. ıslaktı ve bir iki kirpiğim birbirine yapışıp kalınlaştı (topaklanma gibi bir görüntü değildi) ve mızrak gibi uzun kirpiklerim oldu. ama kıvırmıyor, kıvırmadığı için ilk kez kirpik kıvırıcı kullanmak zorunda kaldım kirpiklerimde. sonra dayanamadım, bir maskaram daha vardı dolgunlaştırıcı, onu da sürdüm üzerine. örümcek bacağına benzer kirpiklerim oldu ve beni biraz rahatsız etti. hani gözlere bakarsın da sırf kirpikler dikkat çeker ya, o türde. Ama ben daha ipeksi, daha gür bir görüntü bekliyordum sanırım. Alan insanları memnun eden bir rimelmiş tabii ama benim gözümde idare eder.

  27 aralık 2015 17:14

  10. Duty free shoplardan birinden sırf bir şeyler almış olmak için aldığım makyaj setinden çıkan, koleksiyonumdaki bütün maskaraların pabucunu dama attıran güzellik.

  Fırçası çok pratik, sürerken hiçbir yere bulaştırmadan rahatça sürebiliyorsunuz. Hiç akma, dökülme yapmadı ve kirpikleri tek tek ayırıp simsiyah yapıyor. Çabucak temizlenmesi, kıvamı ve neredeyse 5 aydır hemen her gün kullanmama rağmen bitmemesi de diğer artıları. L'oreal ürettiği sürece bittikçe yenisini alacağım sanırım.

  28 aralık 2015 05:20