sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (18)
 • oylar (7)
 • medya (2)

1. fiyatından beklenmeyecek derecede muazzam bir ürün bence.

kirpikleri gayet başarılı şekilde uzatıyor ve dolgunlaştırıyor, üstelik fiyatı da performansına kıyasla oldukça komik.

hobby parfümeriden ben 4.90 tl ye aldım, gratiste 6.5 tl ye satıldığını gördüm ve olay parfümerilerde de 14.5 tl ye satıldıklarını görüp yuh demişliğim var.

ürünün gözlerimdeki etkisini görmek için,

http://i.hizliresim.com/epk47n.jpg

fırçasını ve ambalajını görmeniz açısından fotoğraflayıp görsellere de yükledim.

24 şubat 2014 18:32

2. fiyatına göre oldukça başarılı bulduğum maskara. fırçası çok ergonomik, sürerken bulaşma yapmıyor. üstelik kirpikleri ağırlaştırmıyor ve çok ıslak bir görüntü oluşturmuyor.

8 ekim 2014 11:36

3. golden rose'un fiyatına göre performansı 5 kat yüksek maskarasıdır. bir çok maskara denedim ama bu maskaranın yeri ayrıdır. hem dolgunlaştırıyor hem uzatıyor.

10 ağustos 2015 14:57

4. Koyu kıvamlı maskaralara alışkın olduğum için ilk başta çok zorlanıyordum çünkü baya akışkan bi kıvamı vardı. Zamanla elim alıştı ve kıvamı koyulaştı süper işler başarır olduk kendisiyle. Waterproof değil ağlayınca vs tabii ki akıyor ama normal şartlarda göz altına bulaşmıyor. Fiyatı çok çok uygun bir maskara.

10 ağustos 2015 15:11

5. Bu tarzda birkaç ayrı fırçalı maskaraları var golden roseun. Hepsi de en ucuz maskaraları ve kullananlar genelde çok beğeniyor. Sanırım golden rose bunları bizim uygun fiyatlı ürünlere olan inancımızı arttırmak için üretip düşük de fiyat koyuyor.

Bana geçen kuzenim verdi bunu. Ciddiye almadım duruyordu öyle. Bugün cat walk başlığını görünce aklıma geldi beklentisiz sürdüm öyle. Aman tanrım ne varmış benim çekmecede öyle! Bayilarak kullandığım maskaramı 5e katlar bu. Silikon fırçaya önyargımı aldı götürdü öyle dolgun öyle kalın gösterdi ki benim tüyden hallice kirpikleri. Neyse baya mutluyum şu an, sanırım a101 falan da getiriyor bunları. Yüzüne bakmiyordum ama artık görürsem orda affetmem.

21 haziran 2016 04:57

6. 1 tüp bitirdigime göre yorum yapabilirim. Kullandığım en güzel maskara kesinlikle. Silikon fırçası kirpikleri tarıyor ayırıyor ve mükemmel bir hacim veriyor. Uzatması da güzel ancak verdiği volum şahane. F/p 10 bence.

23 aralık 2016 08:30

7. O kadar övgüyü okuyunca dayanamadım aldım. Sandım ki okuduğum yorumlar ve milyon tane blog incelemesindeki gibi kirpiklerimi kıvırıp uzatacak. Ancak hiç beğenmedim. Benim kirpiklerim orta yoğunluk ve uzunlukta ancak düz. Maskaradan ilk beklentim biraz kıvırması olur. Bu maskara iki katta zar zor günlük bir maskara olabiliyor. Ilk katta varla yok arası zaten. Çok az dökülme de yapti gün sonunda ki bu da başıma ilk defa geliyor. Hayal kırıklıkları içerisindeyim.

16 şubat 2017 11:06

3

8. maybelline lash sensational kullandığım zamanlarda biraz daha günlük bir maskara istediğim için bir gün a101' de görüp ne olacak 7 lira diye almıştım. Şu an dibine kadar kullandım bitti.

Benim kirpiklerim düz, sık, kısa. Maskaranın tek tek ayırmasını sevdim hacim de veriyor, uzatma etkisi de çok çok az. Kısacası günlük kullanım için ben sevdim ama sabah çıkıp akşama kadar gözümde duracağı zaman sürmüyorum çünkü dökülme yapıyor malesef gözüme kaçınca da gün boyu çok rahatsız ediyor. Bu serinin city style olanını da çok merak ediyorum elimdeki maskaralar bitince onu da bi denerim.

31 mart 2017 21:27

3

9. Geçen gün a101den aldım. Elimdeki maskarayı bitirip açtım, ilk açışta normal olarak oldukça (bayaa) ıslaktı. Ama üç saatte hiç dökülme yapmadı. Güzel tuttu, hacim verdi gibi. Denedikçe editlerim.

Edit: girdiyi yazdığımdan beri 3 kere kullandım. İki gündür yaklaşık 15 saat kaldı gözümde ve hiç akma dökülme yapmadı. Lakin hacim vermesi gerçekten yetersiz. Hala çok ıslak, bir türlü kurumadı. Kaldırırsanız verdiğiniz şekli güzel tutuyor. Ben maybelline go colossal volume maskarasının hacim etkisini bunda hiiç göremedim. Bir de ancak one by one’ın fırçasıyla tarayınca ayrıldılar. 

Edit.2: hacim etkisi yok, kurudukça tek tek ayırma etkisi bir nebze arttı, uzatma orta düzeyde. Bir daha almamaya karar verdim. Cat walk türünü deneyeceğim. (gizlinot: Hacim istiyorum haciiim gel beni al)

3 aralık 2017 21:03 15 aralık 2017 14:20

10. Kurudukça güzelleşen maskara. 

İlk açıldığında ıslak, kirpikleri yapıştırıyor ancak akma vs gözlemlemedim. Ancak kurudukça güzelliği ortaya çıkıyor. Hacim verdiğini çok düşünmüyorum ancak kirpikleri ayırıp uzatmada başarılı. 

3 aralık 2017 21:51