yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. Essence'in mor ambalajlı maskarası, bildiğim kadarı ile seveni çok.

  edit: project pan'im kapsamında (no:5249) bitirmeye çalıştığım ancak sürerken ve çıkartırken gözlerimi yakmaya başlaması nedeni ile bitiremeden attığım maskara. öyle aman aman bir etkisini görmedim, nefret etmedim ama tekrar alacak kadar da sevmedim. (gizlinot: next)

  1 şubat 2014 17:46

  2. günlük kullanım için uygun olan dev hacim veren maskara. biraz kuruduktan sonra kullanımı kolaylaşıyor ve tek tek ayırma özelliği arttığı için kirpikleri sık gösteriyor. pek çok pahalı maskaraya taş çıkartır...

  9 mayıs 2014 16:46 24 ekim 2014 10:21

  3. Bir buçuk yıl önce get big lashes volume boost ile birlikte tekli ambalajda 7 buçuk tl gibi bir fiyata aldığım maskara. Tanesi 3-4 liraya geldi ve henüz bitirebilmiş değilim ikisini de.

  Alerjik yapıdaki gözlerimi hiç üzmedi bu maskara. Rengi oldukça siyah, yapısı oldukça güzel. En başta sıvı mıydı onu bile hatırlamıyorum çok uzun zamandır kullanım halindeyim. Beni hiç yeni arayışa sokmadılar. Şu anki kıvamı yoğun ancak topaklanma yapmıyor. Ben tek kat uyguluyorum oldukça memnunum.

  Kirpiklerim uzun ve hacmi fena değil bu sebeple arayışınız bu yöndeyse benim yazım yeterli olmayacaktır, araştırmaya devam edin.

  10 mart 2015 19:44


  4. 21 liralık maskaralardan daha iyi performans gösteren ürün.Benim kirpiklerimi farkedilir derecede uzattı.En onemlisi topaklanma yapmadı.

  28 ağustos 2015 09:12

  5. topaklanma yapmadan çoğu pahalı maskaranın yapamadığını yapan, kirpiği yapıştırmadan üst üste bir kaç kez sürülebilen, bende herhangi bir allerjik reaksiyona sebep olmamış kirpiğimde dökülme yapmamış, fiyatıyla neden daha fazla ödeyeyim ki nidalarıyla evin içinde bana zafer turu attırmış sevdiğim maskaram.

  eksilere gelirsek, düşük göz kapaklı biri olarak tombul fırçası sürerken bulaşma yapıyor bende lakin onu da son kullanımımda -artık elimin alışmasından mıdır ürün biraz kuruyup kendine geldiğinden midir bilemeyeceğim- en aza indirdim kendisiyle mutlu bir beraberliğimiz var tahtalara vuruyorum. bir de çok sık üst üste uygulama sonrası çıkarması zor oluyor ki bu zaten beklenen bir durumdu benim açımdan.

  maskara işi önemli iyi bir maskara kadını mutlu eder hem ucuz hem iyi bir maskara daha çok mutlu eder.

  5 ekim 2015 17:40

  6. uygun fiyatlı bir maskara ben 8-9 tl gibi bir fiyata almıştım sanırım. benim kirpiklerim uzun sayılır, çok gür değil ve düz. kirpiklerimi tek tek ayırıyor, daha da uzatıyor ve güzel bir şekilde kıvırıyor. kıvrıklığı da gün boyunca duruyor. ben kirpik kıvırıcısını korktuğum için kullanamıyorum ama kullanılırsa çok daha başarılı bir ürün olur kesinlikle. benim için tek sorun topaklanma yapması. yukarıda topaklanma yapmadığı yazılmış belki benimkinde sorun vardır bilemiyorum.

  26 ekim 2015 20:45

  7. 2 senedir kullandığım ve pahalı maskaralara değişmeyeceğim ürün. kirpiklerimi oldukça yoğun gösteriyor ve en önemlisi dökmüyor.

  2 şubat 2016 19:09


  8. Essencein en başarılı maskarası. Fiyat performans açısından en üst sıralarda yer alan bayılarak kullandığım ürün. Hem uzatıyor hem hacim veriyor. Asla topaklanma ve kirpikleri birbirine yapıştırma gibi bir problemle karşılaşmadım. Çoğu zaman tek kat bile yeterli oluyor. Uygun fiyatlı favori maskaram.

  4 haziran 2016 20:04 4 haziran 2016 20:23

  9. (link: https://www.suslusozluk.com/max-factor-false-lash-effect-maskara false lash effect) benzeri cruelty free maskara önerisi aradığım (link: https://www.suslusozluk.com/max-factor-false-lash-effect-etkisi-veren-cruelty-free-maskara şu) soruda aldığım cevaplardan biri olunca (gizlinot: gerçi hangi get big lashes olduğu belirtilmemişti) denemek için satın aldım.

  günlük kullanıma uygun bir maskara arayışındaydım. beklentim koyu siyah renk, kirpiklerimi uzatması, biraz hacim ve bunları sağlarken de topaklanmaması ve o örümcek ayağı görüntüsünü vermemesiydi. açıkçası ben memnun kaldım. kıvırma açısından pek bir beklentim yoktu ama biraz kıvırdığını da söyleyebilirim. yine de en iyi etkiyi kirpik kıvırıcısıyla alıyorum. bu arada kirpiklerim düz, orta uzunlukta ve orta sıklıkta.

  olumsuz demeyi tercih etmesem de gözlemlediğim bir iki durum var. daha fazla hacim alır mıyım diye denemek için sürdüğüm üçüncü kat sonrası biraz örümcek ağı gibi göründü kirpiklerim. ben de şansımı çok zorlamıyorum, en fazla iki kat sürüyorum. (gizlinot: amaç günlük kullanım olduğu için çok üstünde durmadım) bir de false lash effect'e göre azıcık daha ıslak bir his veriyor ve biraz göz kapağıma bulaştırıyorum. (gizlinot: bu benim beceriksizliğim de olabilir)

  özetle; fiyatıyla ve performansıyla beklentilerimi karşıladığı için almaya devam ederim. bundan memnun kaldığım için get big lashes serisinin diğer maskaralarını da denemek istiyorum bu bitince ama memnun kalmazsam bu maskara kesinlikle aklımın bir köşesinde olur. öneren süslü anonim olduğu için şahsen teşekkür edemiyorum ama öneri için minnettarım, okuyorsa bilsin istedim :)

  4 şubat 2018 01:12

  10. uzun kirpiklilerin seveceği bir maskara. kıl fırça seviyorsanız bu maskarayı da seveceksiniz. aman aman hacim vermese de uzatıp tek tek ayırıp kıvırıyor. siyahlığı orta ama ben doğal maskara seviyorum günlük kullanım için, takma kirpik gibi görünmesin diyorsanız ideal.

  4 şubat 2018 14:52