yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (2)
  • medya (1)
  4

  1. Normal bir cildim var, kendi cildim üzerindeki etkilerini yazıyorum. Baska ciltlerde baska etkiler gösterebilir.

  Nemlendirmesi tek başına yeterli değil, üzerine nemlendirici şart. Yüzümü aydınlattıgını ve pürüzleri giderdiğini fark ettim. Sivilcelere bi etkisi yok, yenilerinin çıkmasını engelleyip engellemediği hakkında bir şey diyemem. Siyah noktalara ve gözeneklere bi etkisi yok, zaten böyle bi vaadi de yok sanırım. Ürünün bereketli oldugunu söyleyebilirim. Ben yesstyledan sipariş etmiştim. İndirim döneminde 50-65 arası bir fiyattaydı. Bence mucizevi bi ürün değil. Bahsettiğim fiyat aralığında bulunursa denenebilir. 

  19 kasım 2019 23:36

  4

  2. bir kore markası olan benton'un salyangoz ve arı zehri özü içeren, hücre yenileme özelliği ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olduğu iddia edilen esansı. benton snail bee high content essence olarak geçen, esasen çeşitli nedenlerle hasar görmüş, bu akneye bağlı bir sorun da olabilir, yaşa bağlı oluşan kuruluk ya da pigmentasyon sorunu da olabilir, cilt dokusunu düzenleyip, yeni hücre oluşumunu destekleme amacıyla kullanılan bir esans bu.

  yapı olarak oldukça kıvamlı, akışkan, şeffaf bir yapıya sahip ve bence bir miktar da yapışkan bir hissi var. cildimi temizledikten sonra yüzüme tampon hareketlerle uygulayıp, 15 dakika kadar bekledikten sonra üzerine nemlendiricimi sürüyorum. açıkçası nemlendirici kullanmadan da verdiği o pürüzsüz hissi beğendim. bugüne kadar kullandığım esanslardan daha yoğun olmasına rağmen cilt tarafından kolay emiliyor. aynı zamanda da çok kuru olmayan bir cilt için yeterli miktarda nem veriyor, ama tek başına cildi neme doyurur diyemem tabii. mesela yağlı ciltli biri bunu tek başına serum olarak bile kullanabilir, o açıdan tatmin edici olduğunu düşünüyorum.

  ben bu esansı içerik olarak da beğendim. alkol, paraben, mineral yağ, parfüm ve boya içermeyen bir ürün olması nedeniyle açıkçası merak ediyordum. benim beklentimi tam olarak karşılamasa da, yapısı ve içeriği nedeniyle beklentinizi düşük tutarsanız yine de işinizi görür.

  hatta birkaç kullanımla değil belki, ama uzun vadede cilt dokusu ve özellikle de hücre yenileme üzerinde olumlu etkileri görülebilir. bu arada benim kullandığım süre içerisinde bir miktar aydınlık bir efekt verdi cildime. salyangoz özünün etkisinden kaynaklanmış olabilir bu tabii. onun dışında herhangi bir tahriş, ekstra bir yağlanma ya da parlama sorunu yaşamadım karma ciltli biri olarak. yalnız şöyle bir şey gözlemledim cildimde. kullandığım dönemde dönemsel olarak çıkan bir iki tane sivilceden dolayı kırmızılıklar vardı cildimde. onların daha hızlı yok olduğunu ve bu esansın cilt tonumun düzenlemesine yardımcı olduğunu fark ettim. yani mucize yaratmasa da, bende böyle bir etkisi oldu.

  özetle; elbette etkileri ciltten cilde ve cildinizdeki şikayetlere bağlı değişebilir. yalnız cildi yatıştırma ve cilt dokusunu yenileme, yenileme biraz iddialı olacak belki, en azından cilt dokusunu güçlendirme konusunda içeriği temiz ve 60 ml'lik bir esans için nispeten uygun fiyatlı bir ürün arayanlara öneririm.

  ilgili medya:
  1
  20 kasım 2019 21:03

  3. Vaatleri;

  - Sakinleştirici , yüz kızarıklığı azaltır

  - Akne üzerinde etkili

  - Aydınlatıcı

  Snail Bee High Content Essence, yüz temizliğinden hemen sonra kullanılmalık bir ürün.Ayrıca, hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için formüle edilmiş.

  Uygulama için; yüzünüzü temizledikten ve iyice kuruladıktan sonra, Snail Bee High Content Essence'i yüzünüze sürün.Oldukça yoğun formülü olduğu için azıcık kullanmanız bile yeterli olacaktır, öyle ki deneme boyunun içerisindeki ürün bana, 2 kerelik kullanılacak kadar çok geldi. Etkisinden oldukça memnun kaldım.

  12 aralık 2019 18:58


  4. Öncelikle içeriği temiz ve cilt tarafından hemen emiliyor. Çok az miktarı tüm yüze yetiyor. İçeriğinde niacinimide de bulunuyor. Ben 30ml versiyonunu kullandım. Sivilce lekelerinde inanılmaz bir etki gözlemlemedim. Lakin cildimdeki renk eşitsizliklerini bariz şekilde azalttı ve cildimi aydınlattı. Özellikle bunu kullandığım süre içerisinde cildim inanılmaz yumuşak oluyordu. Bence de nemlendirmesi bir çok kişiye yetmeyecektir ancak verdiği yumuşaklık hissi mükemmel. 

  19 aralık 2019 23:30

  5. yine benton snail bee serisindeki losyon ile birlikte kullandığım halde "vay be" dedirtecek bir etki göremedim. cilde uyguladıktan sonra anlık duruluk veriyor ama bu etki ne yazık ki kalıcı değil. eğer çok yağlı ciltli değilseniz tek başına kullanmak için fazla hafif bir ürün. ama bu hafiflik sayesinde karma/yağlı ciltliler nemlendirici altına rahatlıkla kullanabilir. tekrar satın alacağım bir ürün değil.

  18 nisan 2020 21:54 19 nisan 2020 18:27