yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (3)

  1. Bu kişiden bu video sayesinde haberim oldu. Bu resmen insanları taciz! Saygısız biri,iyi ki şimdiye kadar haberim olmamış. Takip edeceğim seviyede biri değil.

  Kendisine biraz adap ve terbiye öğrenmesini tavsiye ediyorum.

  8 eylül 2019 08:32

  2. yurtdışına giden bir sapıtıyor, kendini şaşıyor. anlamıyorum böyle bir şey yapmak insanın aklına nereden gelir? hadi geldi diyelim otur da bir düşün dimi. bir utanman olsun. gerçekten onun yerine ben utandım. 

  ne insanlara ne de sanata saygısı var, yazık ya. pişmiş pişmiş bir de paylaşıyor. 

  edit: birde marifetmiş gibi operada sadece telefonla oynayanların onlar olduğunu, yasak diye uyarıldıklarında “dinlemek zorunda mıyız” dediklerini anlatıyor. gerçekten seviye yerlerde. sadece instagramda iki story atmak için gidip rezillik yapıyorlar ya. ya sevmiyorsan, dinlemek istemiyorsan neden gittin? sokakta adamlar müzik yaparken neden böldün de bağırarak türkçe şarkı söyledin? adamlar anlamsız bir şekilde bakıyor. sanki bana öyle bakıyorlarmış gibi ben utandım. devam ediyor birde hangi cüretle ediyorsa. cidden bu tipler foreo reklamı yapıp evinde oturmalı.

  erasmusa gittiğim için çoğu ülkeyi gezme, görme şansım oldu. ama hiç böyle yapmak aklıma gelmedi. belki erasmusa gitmeseydim, kim bilir ne zaman çıkacaktım yurtdışına. bunlar para buluyor birde buldukları parayla rezillik yaratıyorlar.

  8 eylül 2019 10:14 8 eylül 2019 10:56

  3. ya sokakta biri öyle telefonla bilmediğim bir dilde bir şeyler söyleyerek beni çekse açıkçası facetime yapıyordur falan diye düşünürüm, ki o insanlar anlamışlar çekildiklerini baya baya. ama hadi neyse bunu geçtim, takılmayayım çok diyorum. müzik yapan, bir sanat icra eden sokak sanatçısının müziğini bloke etmek nedir. güzelim müziğin ortasında detone bir şekilde başka bir şarkıyı bağrınarak söyleyince komik mi olunuyor? o insanlar bu işten para kazanıyorlar, sadece bu işle yaşamını sürdürenler var. genç çocuklar birbirlerine bakıyorlar şok içerisinde saygısızlık da yapmamaya çalışıyorlar bu saygısızlık karşısında. böyle bir olaya sebep olmak mı, bunu videoya çekmek mi yoksa o videoyu sosyal medyada paylaşmak mı daha utanç verici bilemiyorum.

  edit: profilini gizlemiş artık stalklayamıycaz tüh (gizlinot: swh)

  8 eylül 2019 11:03 8 eylül 2019 13:05


  4. Sık sık Ukrayna'ya,daha 15 gün önce de Lviv'e giden biri olarak şunu söyleyebilirim ki,Lviv'de zaten çok fazla Türk var ve inanın Ukrayna halkı hiç hoş gözle bakmıyor.Hatta Ukrayna'nın Suriyelileri dendiğini çok fazla duydum.Erkeklerin bir çoğunun maalesef gidiş amacı ortada.O kadar ki,pasaport kontrolde yanında kadın olmayan arkadaşlarım sorgu odasına alındı.Neden ? Çünkü yanında bir eşi yok,geliş amacı muhtemelen seks turizmi gözüyle bakılır hale geldi.Demem o ki zaten bu tarz yargılara sahiplerdi,bir de görgüsüz olarak nitelendirilmemiz ise bu kız ve türevlerinin eseri.Lviv,bana kalırsa insanların rahatça,kendi olup eğlenebildiği,gezebildiği yerlerden.Ve böyle bir şehirde,bir turist olarak yarattığın algıya bak,utan! İnsanları anlamadıkları bir dilde rahatsız etmek,böğürmek senin ne haddine ya?güya sanatla ilgileniyor,operaya gidiyorsun falan ya,medeniyet önce terbiye ve görgü ile başlıyor!

  Tanım:Yurt dışına çıkınca afalladığını düşündüğüm,Türk görgü ve terbiyesinden uzak,turist kimdir ve nasıl davranması gerekir bilmeyen,Lviv'den öteye gitmemesi gereken kişi.

  8 eylül 2019 11:06 8 eylül 2019 11:08

  5. daha 2-3 hafta önde lviv’deydim ve kendi kendime gerçekten ne kadar medeni yaşadıklarına imrenmiştim. sanata, tarihe önem veren harika bir şehirdi. öte yandan kime orda türk olduğumuzu söylesek bize biraz mesafeli yaklaştı, orada edindiğimiz arkadaşlarımız bile başta öyleydiler. çünkü gerçekten oraya giden türklerin çoğu inanılmaz kötü bir algı yaratıyor ama böylesini ilk kez görüyorum. kendisinin özellikle 1milyon takipçisi olduğunu görünce gözlerime inanamadım. bu görgüsüzlük, bu cahillik nasıl bu kadar ilgi görüyor anlamıyorum. böyle insanları ünlü yapmaktan acil vazgeçmemiz gerekiyor. 

  8 eylül 2019 11:29

  6. avrupa’daki medeni insanların türklerden ve müslümanlardan uzak durmasını, çekinmesini haklı kılan bir tip. böylelerine pasaport bile vermemek lazım ama nerede... malum parti zengini olduğu her halinden belli zaten. hiç şaşmaz böylelerinin ilkelliği, avamlığı, cahilliği. bir de bu sadece bizim gördüğümüz kısım. kalıcı olarak avrupa’da ikamet eden ve bundan daha iğrenç yaşayan binlerce türk, müslüman var maalesef. bizzat tanık olduğum, 30 yılı aşkındır almanya’da yaşayan ve allahuekber naralarıyla almanlara nasıl işkence etmek istediğini facebook’unda anlatan biri var. uç bir örnek de değil bu. gurbetçilerin birçoğu bu şekilde. hal böyle olunca “onlar bizi sevmiyor, onlar islamofobik ühühü” diye ağlamaya da hiç hakkımız olmuyor. gözlerinde çizilen “türk” ve “müslüman” izlenimi berbat ötesi. 

  8 eylül 2019 12:22

  7. Tam bir varoş. Yaptığı hareketlerin komik olduğunu sanıyor ama videoyu izlerken ben utandım.(gbkz: Stop making stupid people famous)

  8 eylül 2019 12:36


  8. İğrenç videonun sahibi. Galiba akşam evde nasıl görgüsüz, vizyonsuz ve utanç verici bir video çekebilirim diye düşünüp bu videoyu çekti. O 1 milyon takip edenine ayrıca yazıklar olsun.burada boş boş yazmak yerine şikayet edin derim ben ettim ve içim çok rahat.

  8 eylül 2019 12:50

  9. Mizahın zeka gerektiren bir eylem olduğunu bir kez daha göstermiş, medeniyet yoksunu kimse.

  8 eylül 2019 13:04

  10. varos. saksakcilarinin izlerken eglenicegini dusunmus hadsiz.

  8 eylül 2019 13:10 18 ekim 2019 23:18