yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (3)

  1. basic t-shirt adlı başka bir başlık olduğunun farkındayım, ancak beyaz t-shirt'ün başlı başına bir tartışma konusu olduğunu düşünmekteyim dostlar. çok sevsem de bir türlü gönül rahatlığıyla giyemiyorum, ten rengi sütyenler dahi altından görünüyor çünkü. kontrast renk vs. de giymek istemiyorum, çok dikkat çekiyor. yurtdışında yaşasam ancak cesaret ederdim sanırım. aslında beyaz tişört sütyeninin görünümü çok hoşuma gidiyor başkalarında ama buna da cesaret edemiyorum pek. aynı şey beyaz gömlekler için de söz konusu. ne yapsam bilemiyorum.(gizlinot: allah bundan büyük dert vermesin swh)

  11 şubat 2016 00:33

  2. kombinlemesi inanılmaz kolay olan, her mevsimde ama özellikle yazın giymeyi en sevdiğim şey.

  ben çok tercih etmiyorum ancak annemin kullandığı kalın kumaşlı olanları sütyeni belli etmiyor.

  bu söylediğim yanlış anlaşılmaz umarım ama olay teşhirciliğe varmadığı sürece altından görünen renkli sütyenin kombine göre şık gözüktüğünü düşünüyorum. örneğin ince yapılı yuvarlak yaka beyaz tshirt içine, beyaz bile olsa dolgun memelerde push up sütyenin şık durduğunu düşünmüyorum. bunun dışında baktığımda meme değilde beyaz tshirt ve renkli/renksiz sütyen gördüğümde genelde beğeniyorum.

  siyah kot üzerine gitmişsem siyah sütyen takmaktan hiç rahatsız olmuyorum mesela, gözüme kötü görünmüyor. ve geçen sene renkli sütyen olayı o kadar yayılmıştı ki artık çoğu insanın gözünün alıştığını düşünüyorum görüntüye.

  11 şubat 2016 01:34

  3. kumaşa göre gerçekten de iç çamaşırını göstermeyebilen tişört. benim yaz mevsimimin yarısı beyaz tişörtle geçiyor, ki ben hiç hoşlanmam kıyafetimden iç çamaşırımın görünmesinden. mesela mudo'nun ve koton'un tişörtleri bu konuda çok başarılıydı.

  beyaz tişört candır. bütün beyaz tişörtlere kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. iyi ki varsınız. (ybkz: swh)

  11 şubat 2016 01:37


  4. çok seviyorum ama dolabımda bir tane yok. yazılısı, baskılısı var ama dümdüz beyaz bir t-shirtüm yokmuş onu fark ettim. sanırım iç çamaşırı belli etmesi durumundan ben de muzdaribim. ten rengi, beyaz fark etmeden hepsini bir şekilde belli ediyor ve o görüntü hiç hoş değil her ne kadar geçen sene moda olsa bile. kalın kumaşlıları da o güzelim havasını bozuyor bence beyaz t-shirt dediğin salaş olacak dökülecek birazcık.

  çok güzelsiniz ama bana hep uzaksınız sanırım (gizlinot: üzdü)

  11 şubat 2016 01:46

  5. girdiğim mağazalarda tişörtler arasında genelde fiyatının en yüksek olduğu tişörttür. bunun sebebinin de arz-talep olduğunu düşünüyorum, 10 yıl önce de beyaz tişört her kombine giderdi şimdi de gidiyor, sanırım önümüzdeki 10 yıl boyunca da gidecek. bu sebepten aynı kalitedeki tişörtlere dikkat ettiğinizde her daim baskısız beyazın daha pahalı olduğunu görürsünüz. insanlar bu tişörtün kullanım kolaylığını fark ettikçe fiyatı da artmaya devam edecek.

  ben de bu tişörtlerden vazgeçeceğimi sanmıyorum zaten. şık olmasının yanı sıra bence en büyük kurtarıcılardan. tam 'bugün giyecek hiçbir şey bulamadım' kıyafeti olarak düşünüyorum.

  11 şubat 2016 02:11

  6. 85c sütyen bedenimle asla rahat edemediğim t-shirt.

  Büyük göğüsleriyle istediği her şeyi giyebilen kadınlara hayranım. Kesinlikle rahat olamıyorum.

  11 şubat 2016 09:41

  7. bütün yazı beyaz tişörtler ile geçirebilirim. gerektiğinde spor şıklığı güzel kolyelerle yakalamamızı sağlayan canım kurtarıcım. kurtarıcıdan ziyade ben de giymek istiyorum birçok beyaz tişört modeli var hepsi de güzel. giyecek bir şey bulamadığımda her zaman bi kot bi beyaz tişörte kalırım. ve renkli kolye ile yaz günlerimin vazgeçilmezlerinden.

  11 şubat 2016 12:42


  8. kumaşın cinsine göre streç olanlarının dahi çamaşırı belli etmeyenleri mevcut

  kurtarıcı bir parça olduğundan kaliteli tercih edilmesi gerektiğine inandığım parça, "düz beyaz blûze o para verilir mi?" demeyin,

  bahar aylarında özellikle çingene eteklerinin üzerine tercih ettiğim güzide gardrop klasiği ^_^

  11 şubat 2016 13:05

  9. Giymeyi en çok sevdiğim t-shirt . Ben tam bir hırka sevdalısıyım. Rengarenk, boy boy hırkalarımın içine de en yakışan parçanın bu olduğunu düşünüyorum. <3

  11 şubat 2016 13:30

  10. kumaşına göre iç çamaşırı göstermiyor, ama bazıları çok ince oluyor ve maalesef göstermesi kaçınılmaz oluyor.

  paçası kısa dar kot tulum ve altına beyaz spor ayakkabı ile çok güzel durduğunu düşünüyorum.

  ayrıca kot şortlarla, renkli eteklerle de çok güzel kombinleniyor.

  sonbaharda ise ceket ve pantolon ile kullanılabilir.

  11 şubat 2016 13:51