yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  bim

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (226)
  • medya (13)

  1. Kazandibi, mozaik pasta ve frambuazlı dilim pastası mükemmel olan market. aslında üstünde başka bir firmanın adı yazsa da özsüt tesislerinde yapılıyormuş zaten kazandibisi özsütunkilerle aynı lezzette ve çok daha hesaplı tavsiye ederim.

  17 nisan 2015 14:26 ed.17 nisan 2015 16:00

  2. Neredeyse tüm ev alışverişimizi buradan yapıyoruz,neredeyse buzdolabını dolduruyoruz buradan.sütlerinin yerini hiçbir süt tutmuyor,tatlıları ve bergamotlu çayları da aynı şekilde.hele o eklerleri...bir de narlı sodası var ki ofofof 

  Edit: bu market zinciri yumuşatıcı,sıvı sabun gibi kimyasal maddelerde hiç iyi değil. Mavi renkli yumuşatıcıları o kadar ağır kokuyor ki hiçbir şeye kullanamıyoruz güya çamaşır için olacak ama bu kullanılarak yıkanan çamaşırları ben bi daha giyemiyorum genzim yanıyor başıma ağrı giriyor.narlı sodası hala satılıyo mu bilmiyorum,karam çikolatasının muadili gibi olan kare bitterleri çok güzel tavsiye ederim

  18 haziran 2015 19:12 1 haziran 2018 22:24

  3. yazın piyasaya çıkan 500 ml'lik teatone bergamotlu soğuk çayı pek bi güzel. fuse tea'ymiş, didi'ymiş hikaye bunun yanında. içeriğinde glikoz şurubu olmasa çok tüketirim de şuruplu bu(gizlinot: ühüh).

  ayrıca 3.95'e 20gr dermokil maske satıyorlar onu da çok beğendim. gördükçe alıyorum bir tane ve en az 5-6 kez kullanılabiliyor.

  18 haziran 2015 20:47 18 haziran 2015 20:49


  4. ekşi sözlük sayesinde bişi keşfettim. daha önce nasıl farketmedim bilemiyorum. a101 ve bim kasiyerleri oturmuyor yazık yahu. bi başka meşhur markette de kasiyer oturuyor ama hamile. malum hormonlardan dolayı uyudu uyuyacak.

  özetle bimsiz bigünüm geçmiyor. öğrenci dostudur.

  22 haziran 2015 16:52

  5. öğrenciyken dadandığım şimdi de alışkanlıklarımdan kolay vazgeçemediğim için uğrak mekanım olan market.

  özellikle, pahalısı da zararlı ucuzu da gibi düz bir mantaliteyle abur cuburlarına takılı kalmış durumdayım. acılı cipsi, karamelli çikolata topları, yağlı gevreği, dondurulmuş tiramisusu ve kazandibisi olmadan bir sınav dönemi geçirmedim mezun oldum hala da hunharca almaya devam ediyorum.

  22 haziran 2015 17:09

  6. Poşetlerine tapan market.

  Fazladan poşet isteyince sanki kasiyerlerden böbreklerinden birini istiyormusum gibi triplere giriyorlar.

  Bu arada bim ve a101 marketlerinde oturmak, müşteri yoksa kasada durmanin yasak olmasindan dolayi. Müşteri yoksa eğer kasada asla duramazsin ve reyonlari sürekli düzeltmek zorundasin.

  22 haziran 2015 20:51

  7. Bir dönem fena halde sardığım uygun fiyatlı marketler zinciridir. Hatta dost yarım yağlı süt içmekten diğer markaların sütlerinin anormal gelmeye başladığı daima dolapta dost yoğurdun olduğu olmuştur.Mahalle teyzelerinin favori alışveriş merkezidir.

  26 haziran 2015 08:12


  8. evimize en yakın şubesinde ramazan ayı başladığından beri ürün aşırılmasına karşı ekstra hassasiyet gösteren elemanlar çalıştırılan marketler zinciri.

  birkaç parça şey aldıktan sonra kasaya yakın noktadaki ürünlere bakıyordum; hatta yeni gelen ürünlerin etiketlerinde "yeni" ibaresini fark edince aheste aheste onları incelemeye koyulmuştum ki elemanlardan biri kasadakine "x hanım, pastırma!" diye seslendi, hemen arkasından "sattın mı!?" diye sordu. kızcağız da şaşkınlıkla "hayır!" diye yanıtlayıp etrafına bakındı. sonradan henüz kasaya ulaşmamış müşterilerden birinin sepetinde olduğunu anlayıp "haa, tamam tamam geliyor." diyerek kasadaki kızcağızı da rahatlattı.

  daha evvel de bir anne kızın reyondaki atletleri uzun uzadıya incelemesinden işkillendiklerine denk gelmiştim. kasadaki kızcağız fark edip reyonları düzenleyen elemana çıtlatmıştı mevzuyu, o da çaktırmadan sürekli anne kızın civarında dolaşıp kasadaki kızcağıza kaş göz ediyordu.

  diyeceğim o ki işleri zor, allah kolaylık versin...

  düzenleme: imla

  8 temmuz 2015 21:50 8 temmuz 2015 21:55

  9. tiramisusu müthiştir. bakın müthiştir. bir mekanda bu tiramisudan bir dilim kesip yanına vayt çaklıt moka falan koyup servis etseler 30 lira bayılır, ay süpermiiş buraya yine geleliim der, fotoğraflarını çeker instagram'larda paylaşırsınız. öyle güzel. 10 tl.

  bir de osmanoğlu ekler var tabi. böyle tazecik, güp güp yemeliktir. her gün fix alınır. 3,75 tl.

  ice tea, fuse tea, nestea.. hepsi hikaye, tek gerçek tea tone ice tea. şeftali aromalısı için kapısında yatarım arkadaş. bazısı da hiç sevmiyormuş bunu. neyse, 60 kuruş.

  apaks pamuk faktörü de var tabi. bu arada, fakir bir öğrenci olduğumu çok belli ettim süslülerim..

  19 temmuz 2015 14:32

  10. Mükemmelll suflesi olan marketler zinciri. Donuk satılıyor dolaplarda görürsünüz zaten ikili ve fırında pişiriyorsunuz 10 dk. Ciddi ciddi lezzetli bişey ve çok ucuz ikilisi 3 tl gibi bişey. Öyle eti brownie den farksız sufleler gibi degil bildiğin akıyo içinden çikolata. Dışarda bu kadar güzelini zor bulursunuz bulsanızda baya para bayılırsınız deneyinn

  19 temmuz 2015 16:11